Zamknij [X]

Saniko promuje „Dekalog Ekologicznego Włocławka”

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w kwietniu br., ruszyło z kampanią ekologiczną „Jestem z Włocławka- jestem eko”, która ma na celu rozpowszechnianie pozytywnych nawyków ekologicznych wśród społeczności lokalnej.

Noc Muzeów 2019

18 maja od godziny 19.00 do 23.00, będzie można bezpłatnie obejrzeć ekspozycje prezentowane w Gmachu Głównym przy ul. Słowackiego 1a, Muzeum Etnograficznym przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, Muzeum Historii Włocławka przy ul. Szpichlernej 19 i w Zbiorach Sztuki przy ul. Zamczej 10/12.

„Z rodziną po zdrowie!”

SP 20 organizuje rajd rowerowy 18 maja 2019 roku w godz. 9.45-14.00 odbędzie się VI Rajd Rowerowy - impreza z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli.

Dzień Praw Zwierząt

Impreza na Przystani 18 maja w godz. 17.00 - 20.00 na Przystani przy ul. Piwnej odbędą się obchody Ogólnopolskiego Dnia Praw Zwierząt.

Tomasz Latos w studiu Q4

Wieloletni parlamentarzysta, lekarz, mistrz międzynarodowy w brydżu sportowym. Od niedawna także... dziadek. "Numer dwa" na liście kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, w zbliżających się wyborach do europarlamentu, gościł w naszym studiu.

"Trener ma kilka asów w rękawie" - Michał Ignerski o półfinale z Arką.

Czegokolwiek nie powiedzieć o tegorocznej rywalizacji Anwilu z Arką Gdynia, jedno można stwierdzić z pewnością – to nie jest wymarzony przeciwnik zespołu prowadzonego przez Igora Milicicia. Przeciwnik, którego trzeba pokonać by wejść do finału Energa Basket ligi. Pierwsze spotkanie półfinału już dziś.