Zamknij X

Mieszkanie na małym metrażu – porady w urządzaniu

Nie da się ukryć, że niewielki metraż mieszkania może być problematyczny dla domowników, a już zwłaszcza wtedy, gdy w tego rodzaju lokum mieszka więcej niż jedna osoba. Nie oznacza to jednak, że małe nieruchomości pozbawione są zalet. Począwszy od niewysokich opłat, aż po bezproblemowe i szybkie sprzątanie, na które poświęcisz znacznie mniej czasu. Aby jednak czuć się dobrze w takich wnętrzach, musimy je odpowiednio zaaranżować. Poznaj nasze sprawdzone sposoby aranżacyjne i dowiedz się, dlaczego pralki automatyczne wąskie to must have, a meble na wymiar to coś, w co warto zainwestować.

Wybierasz prezent dla chłopaka? Spraw mu iście męską przygodę!

Prezent dla chłopaka to często dla kobiet nie lada wyzwanie! Właśnie dlatego przybywamy z propozycjami prezentów, które dostarczą cudownych wrażeń i będą przygodą, o której marzy każdy mężczyzna! Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Ile trwa pozycjonowanie strony?

Czy wiesz, jaka strona internetowa sprzedaje? Skuteczna witryna jest z pewnością unikalna, atrakcyjna i przyjazna dla użytkowników. Jednak, aby internauci mieli okazję ją odwiedzić, to musi wyświetlać się wysoko w wyszukiwarce na określone słowa kluczowe. O widoczność w sieci możesz zaś powalczyć poprzez działania SEO. Twoja konkurencja zapewne już to robi! Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, jak długo trzeba walczyć o lepszą pozycję w Google. O tym, ile trwa pozycjonowanie oraz kiedy pojawiają się jego pierwsze efekty, piszemy poniżej. Zapraszamy do lektury!

Słońce - energia dla wszystkich. Konferencja w SP22 i w Koperniku

Włocławski Kopernik oraz Szkoła Podstawowa nr 2 zapraszają na konferencję pn. Słońce – energia dla wszystkich. Konferencja skierowana jest dla społeczności lokalnej i ma za zadanie promować energię ze źródeł odnawialnych, w szczególności energię słońca.

Słońce - energia dla wszystkich. Konferencja w SP22

Szkoła Podstawowa nr 22 zaprasza na konferencję pn. Słońce – energia dla wszystkich. Konferencja skierowana jest dla społeczności lokalnej i ma za zadanie promować energię ze źródeł odnawialnych, w szczególności energię słońca.

Włocławianie mogą zbadać swój słuch

Wtorek to drugi dzień podczas którego mieszkańcy Włocławka mogą wykonać bezpłatne badania słuchu w mobilnym słuchbusie zaparkowanym przy Urzędzie Miasta.

Rodzinny Rajd Rowerowy Majowe Wahadło

W sobotni poranek wyruszył rajd rowerowy ze stadionu Przylesie na Zazamczu we Włocławku. 150 osób wybrało się na 30-kilometrowy rajd do Brześcia Kujawskiego.

Deser z kulturą ukraińską w Starej Remizie

W ramach cyklu „Deser z kulturą” w Klubie „Stara Remiza” wystąpi ukraiński zespół „Czeremszyna” z Tarnopola. Nie zabrakło także smaków tradycyjnej kuchni ukraińskiej.

Noc Muzeów we Włocławku

Miłośnicy muzealnych ekspozycji mieli swoje święto w ubiegłą sobotę. Po dwóch latach przerwy wróciła Noc Muzeów. Do ogólnopolskiej imprezy dołączył także Włocławek, który otworzył wszystkie swoje gmachy dla zwiedzających.