Zamknij X
Zamknij [X]

Jeszcze można złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach programu 'Aktywny Samorząd'

Sekcja Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku informuje, że mimo upływu terminu naboru wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” - Moduł I, istnieje możliwość skorzystania z przewidzianej w programie zasady dotyczącej przywrócenia terminu na złożenie wniosku.

Polsko – hiszpańskie wariacje

Zespół Szkół nr 3 rozpoczął działania rekrutacyjne i wprowadzające uczniów do udziału w projekcie: „Polsko – hiszpańskie wariacje”.

MZOZ zachęca do szczepień

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. po raz kolejny zaprasza na nieodpłatne szczepienia w ramach „Programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”.

Walczymy o tytuł rowerowej stolicy

Przez cały wrzesień 2019 walczymy o miano Rowerowej Stolicy Polski dla Włocławka. W rywalizacji z 20 innymi miastami pomóc może każdy, kto jeździ rowerem i zainstaluje bezpłatną aplikację na swoim telefonie.

Rap&Rave Festiwal

7 września na wzgórzu św. Gotarda odbyła się druga edycja "Na Widoku" Rap&Rave Festiwal.

Ośrodek Kuratorski na Łęgskiej już działa

5 września nastąpiło otwarcie Ośrodka Kuratorskiego przy Sądzie Rejonowym we Włocławku. Jego siedzibą stały się pomieszczenia Zakładu Aktywności Zawodowej przy ul. Łęgskiej.

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

W dniach 23 – 27 września 2019 roku w Inspektoracie ZUS przy ul. Płockiej 167 odbędzie się Tydzień Przedsiębiorcy.

Mobilne PSZOKI na ulicach

W sobotę 14 września 2019 r. w sześciu lokalizacjach na terenie miasta będą dostępne mobilne PSZOKI, czyli punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Pokaż region na zdjęciach - nagrody czekają!

Zapraszamy do uczestnictwa w drugiej edycji konkursu fotograficznego dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”. Do 15 listopada można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.