Urządzenia wodociągowe i wodomierze też marzną

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przypomina, że do obowiązków właścicieli nieruchomości lub osób działających w ich imieniu należy odpowiednie zabezpieczenie i utrzymanie w należytym stanie instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.

Zapraszamy po wyprawki dla najmłodszych czytelników

Zastanawiasz się jak rozpocząć biblioteczną przygodę swojego dziecka? W placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej czekają do odbioru wyprawki czytelnicze w ramach Ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek” przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym.

"Prawniczy dekalog seniora"- spotkanie edukacyjne z radcą prawnym

Dnia 28 listopada 2022 r. we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Żabiej odbędzie się spotkanie organizowane w ramach działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej prowadzonych we Włocławku przez Pomorską Fundację Rozwoju, Kultury i Sztuki.

Memoriał Krzysztofa Kulińskiego w szachach

W dniu 19 listopada 2022 roku, w CKBB Stara Remiza we Włocławku przy ul. Żabiej 8 odbył się Memoriał Krzysztofa Kulińskiego – ośmiokrotnego Mistrza Włocławka w szachach. Organizatorami byli Włocławski Klub Szachowy 1938 i Centrum Kultury "Browar B".

Kto zbuduje Micheliński Park Rozrywki

Został ogłoszony przetarg na roboty budowlane, które obejmą swym zakresem rozbudowę istniejącej siłowni plenerowej, wykonanie Skateparku oraz zbudowanie wybiegu dla psów w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Micheliński Park Rozrywki”.