Niebawem IX Włocławski Przegląd Spektakli Profilaktycznych

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji we Włocławku wspólnie z Urzędem Miasta Włocławek oraz Starostwem Powiatowym we Włocławku w roku szkolnym 2018/2019 organizuje IX Włocławski Przegląd Spektakli Profilaktycznych pod hasłem „Nie bój się cieni. One świadczą, że gdzieś jest światło".

Studniówka LMK – zdjęcia

Kolejne bale studniówkowe za nami. W sobotę o godzinie 19-tej w Uzdrowisku Wieniec Zdrój bawili się maturzyści z LMK.

Z „amfą" i „maryśką" w kieszeniach

Włocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli zabronione substancje, które posiadali. 24-latek nosił w kieszeni amfetaminę. Z kolei 42-latek wpadł, gdy podczas kontroli drogowej mundurowi znaleźli przy nim marihuanę. Obaj usłyszeli już zarzut, za który grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Uwaga na przerwy w dostawach prądu

Energa informuje, że w przyszłym tygodniu czekają nas chwilowe przerwy w dostawach energii elektrycznej. Kogo dotkną i gdzie się wydarzą? szczegóły poniżej:

Calineczka w Impresaryjnym

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na przedstawienie pt: Calineczka, które zaprezentowane zostanie na zakończenie Ferii Zimowych 2019 oraz w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

Orszak Trzech Króli przejdzie przez Włocławek

Już w niedzielę 6 stycznia z Placu Wolności wyruszy tradycyjny orszak Trzech Króli. Obchody święta rozpoczną się jednak jeszcze wcześniej od sobotniego (5 stycznia) koncertu kolęd w Muzeum Diecezjalnym