Zamknij X

Dotacje na wymianę źródeł ciepła. W dalszym ciągu trwa nabór wniosków

Wydział Środowiska przypomina o trwającym naborze wniosków na wymianę nieekologicznych źródeł ciepła z terenu miasta Włocławek. Wnioski będą przyjmowane do dnia 10 czerwca 2022 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel w bieżącym roku kalendarzowym. Decyduje kolejność składanych wniosków.

Drogeriadrzdrowie.pl

Zakupy przez Internet od dawna są bardzo popularnym sposobem zdobywania ulubionych towarów bez konieczności chodzenia po sklepach i poszukiwać konkretnej rzeczy. Dotyczy to właściwie każdego rodzaju towaru. Drogeria internetowa drogeriadrzdrowie.pl oferuje szeroki asortyment z zakresu kosmetyków i preparatów witaminowych. Znajdziesz tutaj także wiele atrakcyjnych zestawów kosmetycznych w niewygórowanych cenach.

Jakie są popularne metody ozdabiania druku?

Profesjonalne firmy poligraficzne oferują swoim klientom szereg udogodnień i dodatkowych opcji. Poza klasycznymi wydrukami w wielu przypadkach możliwe jest więc zastosowanie różnego typu uszlachetnień, czyli inaczej zdobień. Dzięki nim efekt jest bardziej spektakularny i ciekawszy. Przydaje się to zwłaszcza w przypadku wydruków materiałów o charakterze marketingowym, których celem jest zainteresowanie odbiorców.

Drzwi otwarte w Zespole Szkół Technicznych

Technik informatyk, technik reklamy czy może technik mechatronik? W poznaniu odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyszłości ich nauki pomogli im nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Technicznych podczas drzwi otwartych.

Po raz 39 stanęli na starcie Biegu Kujawiaka

Już po raz 39, na Stadionie Przylesie we Włocławku odbył się Bieg Kujawiaka. Podczas 39 edycji dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Na starcie stanęły setki biegaczy w różnym wieku – od najmłodszych po tych najstarszych.

Markę ORLEN aktywnie wzmacniają przemyślane inwestycje w sport, kulturę i CSR

Wzrost inwestycji w sport, kulturę i działania społeczne o 120%, wsparcie 80 utalentowanych sportowców, zaangażowanie w projekty i inicjatywy umożliwiające aktywny rozwój łącznie 55 tysięcy dzieci i młodzieży – to podsumowanie działań dynamicznie wzmacniających rozpoznawalność i postrzeganie marki ORLEN w ciągu ostatnich czterech lat.

„Muzyczne spotkania z ANWILEM” raz jeszcze

Należąca do Grupy ORLEN spółka chemiczna, od lat zaangażowana jest w życie lokalnej społeczności. Tym razem po raz kolejny została Sponsorem Głównym cyklu koncertów, których organizatorem jest włocławskie Muzeum Diecezjalne.

Najlepsi terapeuci zajęciowi zostaną nagrodzeni, zgłoszenia do 10 czerwca

Najskuteczniejsi i najbardziej zaangażowani specjaliści terapii zajęciowej zostaną w 2022 roku po raz czwarty uhonorowani specjalnymi nagrodami zarządu województwa. Kandydatów, w terminie do 10 czerwca mogą zgłaszać podmioty prowadzące placówki integracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz organizacje pozarządowe i instytucje pomocowe kościołów i związków wyznaniowych.