Piknik w Grabinie

W minioną sobotę, 3 października, Stowarzyszenie Eurointegracja zorganizowało piknik w Agrofarmie Grabina.

Wigilia w 'Eurointegracji'

W minioną sobotę tj. 7.12.2019r. odbyła się długo oczekiwana przez nas Wigilia. Wigilia rozpoczyna Święta Bożego Narodzenia – rodzinne i podniosłego nastroju. Wieczór wigilijny jest wieczorem roku, wieczorem wzajemnego zbliżenia, lekcją miłości i szacunku.

Biesiada bez granic

Czym jest biesiada i na czym polega biesiadowanie tłumaczyć specjalnie nie trzeba. Wspólne śpiewy i tańce zagościły w środę (27 listopada) na scenie Browaru B.. Na wspólną zabawę zaprosiło Stowarzyszenie Eurointegracja.

Biesiada bez granic

Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja” zaprasza na niezwykłą imprezę nawiązującą do wielowiekowej tradycji biesiadowania,która odbędzie się 27 listopada o godz. 18:00 w Browar B.

Sportowo i Patriotycznie – Turniej Eurointegracji

W sobotę, 9 listopada we włocławskiej Hali Mistrzów odbył się „Turniej Integracyjno - Sportowy – Patriotyczny”. Organizatorem zawodów było włocławskie Stowarzyszenie „Eurointegracja”.

Spartakiada w Inowrocławiu

W XVIII Międzynarodowej Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych w dniu 14 września 2019 roku startowało 44 zawodników z Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” Włocławek ul. Chopina 10/12

Warsztaty kulinarne Eurointegracji z II LO

W piątek 20 września Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja wraz z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika we Włocławku zorganizowało promocję zdrowego stylu życia w ramach projektu” Mimo choroby żyj normalnie”.

VI Olimpiada Hefajstosa - Tu nie liczy się zwycięstwo

Nie liczy się zwycięstwo, liczy się przede wszystkim udział – to hasło, które już po raz szósty przyświecało uczestnikom zmagań w Olimpiadzie Hefajstosa. Turniej, jak zawsze zorganizowało Stowarzyszenie „Eurointegracja”.

W 'Eurointegracji' świętowano dzień kobiet

W gronie 70 Kobiet i grupy Teatralnej EURO uczciliśmy Święto Kobiet. Bardzo miłe i pełne wzruszeń przyjęcie w Restauracji Riverside, przy ul. Piwnej 3 we Włocławku na długo zostanie w naszej pamięci.

Euro Karnawał w Eurointegracji

22 lutego członkowie Stowarzyszenia, ich przyjaciele, rodziny i zaproszeni goście bawili się na Euro Karnawale. Bal Karnawałowy Stowarzyszenia Niepełnosprawnych "Eurointegracja" odbył się w restauracji "Pod Kogutem".