Wigilia w 'Eurointegracji'

2019-12-13 10:02:49, Maciej Kowalczyk

W minioną sobotę tj. 7.12.2019r. odbyła się długo oczekiwana przez nas Wigilia. Wigilia rozpoczyna Święta Bożego Narodzenia – rodzinne i podniosłego nastroju. Wieczór wigilijny jest wieczorem roku, wieczorem wzajemnego zbliżenia, lekcją miłości i szacunku.

I taki, też ten wieczór był i u nas, zgromadził on wokół stołu 100 osób zaproszonych gości i członków naszej organizacji, w Restauracji „Pod kogutem”, gdzie uczta wigilijna przygotowana była przez Pana Janusza i Mariusza Maklakiewicz

Gośćmi honorowymi, którzy zaszczycili nas swoja obecnością byli:

● Prezydent Miasta Włocławek – dr Pan Marek Wojtkowski
● Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek – Pani Domicela Kopaczewska
● Pan Łukasz Pszczółkowski – Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Włocławek
● Pani Agnieszka Chmielewska – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Włocławek do spraw Osób z Niepełnosprawnościami
● Pani Lidia Piechocka –Witczak – Dyrektor Centrum Kultury Browar B
● Pani Katarzyna Balcer – Dyrektor Fundacji „Samotna Mama”
● Dyrektor Włocławskiego Centrum Organizacji Pozarządowej i Wolontariatu – Pani Honorata Maj
● Pan Zbigniew Polatowski – Prezes Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego
● Pani Magdalena Musielewicz – kierownik Klubu „Łęg”, instruktor tańca
● W zastępstwie Pani Krystyny Maciejewskiej – przewodniczącej Stowarzyszenia Amazonki - Pani Maria Nadolska
● Pani Dorota Madalińska – przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO

Były kolędy, następnie w świątecznej atmosferze pełnej życzliwości nastąpiło łamanie się opłatkiem i składanie sobie życzeń. Były tańce z Mikołajem oraz światełko wigilijne, przy którym nasi goście składali nam życzenia świąteczne i noworoczne.

Spotkanie przebiegało w uroczystym nastroju przeplatane pięknymi, polskimi kolędami, które śpiewała grupa dziewcząt z Centrum Kultury Browar B – Klub Łęg oraz z członkami Stowarzyszenia.

Ciekawostką spotkania było „Drzewko nadziei i miłości”, na które nasi gości i członkowie stowarzyszenia na specjalnych bilecikach pisali swoje życzenia zawieszając je. To był piękny i wyjątkowy wieczór.

Dziękujemy naszym sponsorom, że w ten niezwykły wieczór z kolędą, mogliśmy delektować się dobrymi wypiekami oraz słodyczami. Również dziękujemy włocławskim mediom za prześliczne zdjęcia, które ukazują się w błyskawicznym tempie na stronach internetowych.

Dziękujemy, że nie jesteśmy sami, że możemy liczyć na dobre serca naszych darczyńców. Bardzo, bardzo dziękujemy.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przekazujemy najserdeczniejsze życzenia, życzymy wielu niezapomnianych, pięknych chwil w okresie świątecznym, w pracy zawodowej i słońca, które rozjaśni każdy dzień, pozwoli zapomnieć, o troskach i kłopotach. Życzymy wielu sukcesów, radości i spełnienia marzeń w życiu osobistym.

Zarząd i członkowie „Eurointegracja” Włocławek

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz