Zamknij [X]

Wielki Turniej z okazji 100-lecia Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę

2018-11-14 11:31:57, Maciej Kowalczyk

W sobotę 10.11.2018r. w Hali Mistrzów odbył się Wielki Turniej. Była to impreza rekreacyjno-sportowa z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem turnieju było Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Eurointegracja. Honorowy patronat turnieju przyjął Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski.

Na tę imprezę złożyły się następujące projekty:

  • „Impreza Rekreacyjno-Sportowa – Turniej Integracyjno – Sportowy Osób Niepełnosprawnych „ z okazji 100-lecia Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę – projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Włocławek,
  • W zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz działań na rzecz osób niepełnosprawnych pn. „Piraci we Włocławku” – projekt współfinansowany przez Urząd Miasta Włocławek,
  • Upowszechnienie sportu w rodzinie oraz w różnych grupach społecznych pn. „Kolorowe Sportowe Szaleństwo” – projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Warszawa.

Prezentujemy najlepsze wyniki:

WIELKI TURNIEJ

GRY i ZABAWY

Grupa I Dzieci z niepełnosprawnością i sprawnością 7 -12 lat, dziewczynki:

1 Andryszczyk Milena – Szkoła Podstawowa Nr 18

2 Chojnacka Lidia – Zespół Szkół Nr 3

3 Stolcman Wiktoria – WSN Eurointegracja

Grupa I Dzieci z niepełnosprawnością 7 -12 lat, chłopcy:

1 Śniegowski Jakub – Szkoła Podstawowa Nr 20

2 Jabłoński Marcin – Zespół Szkół Nr 3

3 Kowalewski Michał – Szkoła Podstawowa Nr 5


Grupa II Młodzież z niepełnosprawnością 13 -18 lat, Dziewczynki:

1 Wierzbicka Ewa – Szkoła Podstawowa Nr 5

2 Słowińska Oliwia – Szkoła Podstawowa Nr 5

3 Piątkowska Natalia – Szkoła Podstawowa Nr 20

Grupa II Młodzież z niepełnosprawnością 13 -18 lat, chłopcy:

1 Filipiak Łukasz – Zespół Szkół Nr3

2 Seweryniak Kacper – Szkoła Podstawowa Nr 5

3 Wieczorek Dominik – Zespół Szkól Nr 3

Grupa III Osoby z niepełnosprawnością 19 – 35 lat, kobiety 19 – 35 lat:

1 Wawrzyniak Aleksandra – WSN Eurointegracja

2 Stolcman Katarzyna – WSN Eurointegracja

3 Kujawska Olga – Zespół Szkół Nr 3

Grupa III Osoby z niepełnosprawnością 36 – 45 lat, kobiety 36 – 45 lat

1 Komorowska Monika – WSN Eurointegracja

2 Malankowska Monika – WSN Eurointegracja

3 Domagalska Magdalena – WTZ ul. Wiejska

Grupa III Osoby z niepełnosprawnością 46 – 60 lat, kobiety 46 – 60 lat:

1 Szymakowska Barbara – WSN Eurointegracja

2 Bajraszewska Magdalena – WSN Eurointegracja

3 Wasielewska Zofia – WSN Eurointegracja

Grupa III Osoby z niepełnosprawnością powyżej 61 roku życia. Kobiety powyżej 61 roku życia:

1 Komorowska Barbara – WSN Eurointegracja

2 Katolik Wiesława – Stowarzyszenie Amazonki

3 Cherek Maria – WSN Eurointegracja

Grupa III Osoby z niepełnosprawnością 19 – 35 lat, Mężczyźni 19 – 35 lat:

1 Hablaszek Bogumił – WTZ ul. Wiejska

2 Kostrzewski Maciej – WSN Eurointegracja

3 Ogrodziński Łukasz – WTZ ul. Wiejska

Grupa III Osoby z niepełnosprawnością, 36 – 45 lat, Mężczyźni 36 – 45 lat

1 Cherek Sebastian –WSN Eurointegracja

2 Piotr Bocian – WTZ ul. Łazienna

3 Paliwoda Witold – WTZ ul. Wiejska

Grupa III Osoby z niepełnosprawnością, 46 – 60 lat, mężczyźni 46 – 60 lat:

1 Jakubowski Piotr – WSN Eurointegracja

2 Olejniczak Andrzej – WSN Eurointegracja

3 Warda Dariusz – WTZ ul. Wiejska


Grupa III Osoby z niepełnosprawnością, powyżej 61 roku życia, mężczyźni powyżej 61 roku życia

1 Cherek Zbigniew – WSN Eurointegracja

2 Komorowski Ryszard – WSN Eurointegracja

3 Matuszkiewicz Wiesław – Ośrodek Dziennego
Pobytu

Zawodnicy OCIEMNIALI I SŁABOWIDZĄCY

MĘŻCZYŹNI

1 Szlachtewicz Mateusz –WTZ ul. Łazienna

2 Barnaś Marcin – WTZ ul. Łazienna

3 Marciniak Andrzej – WTZ ul. Łazienna

 

 

 

 

 

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz