15 lat Eurointegracji. Relacja wideo i zdjęcia

2017-11-19 11:52:59, Maciej Kowalczyk

W piątek 17 listopada w Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku odbyły się uroczystości związane z 15-leciem Stowarzyszenia Sportowego Niepełnosprawnych "Eurointegracja".

Podczas spotkania podsumowano 15 lat funkcjonowania Stowarzyszenia oraz podziękowano osobom, które wspierają działania organizacji. Nie zabrakło również występów artystycznych oraz wielu wspomnień. 

Na początku spotkania mogliśmy usłyszeć i zobaczyć m.in. wspomnienia osób, które od lat już współpracują z Eurointegracją i w dalszym ciągu wspierają Stowarzyszenie. Następnie odbyła się część oficjalna, którą poprowadził Jan Schwarz. Odniósł się w swoim przemówieniu do idei powstania organizacji, która działa na rzez osób niepełnosprawnych we Włocławku. Przez te wszystkie lata Eurointegracja zyskała wielu członków oraz sympatyków, organizuje również wiele wydarzeń o charakterze sportowym i kulturalnym. Dzisiaj Stowarzyszenie liczy 110 członków.

Podczas jubileuszowych uroczystości prezes Stowarzyszenia Barbara Schwarz odebrała również z rąk członka Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego nagrodę Stalowego Anioła. 

Poniżej publikujemy zapis wideo z uroczystości oraz galerie zdjęciowe. (relacja na stronie archiwalnej: http://archiwum.q4.pl/?id=17&news=169965)

Komentarze (2)


Kowalski. (2018-02-12 16:14:06) Zgłoś do moderacji
Złotousta i wierny jej sposobem na życie.Nam zawsze m-o,trzeba działać.Pozornie,peany a rzeczywistość ,żałosna.
Stachu pomidor. (2018-02-12 16:20:06) Zgłoś do moderacji
"igrzyska" wzajemnej adoracji.

Dodaj swój komentarz