Zamknij [X]

Sportowa wiosna w Brześciu Kujawskim

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, Gminny Klub Sportowy „Łokietek”, we współpracy z Urzędem Miejskim w Brześciu Kujawskim, przygotowują dla mieszkańców gminy i przyjezdnych gości szereg wydarzeń o charakterze sportowo- rekreacyjnym.

Bezpieczne i spokojne Święta Wielkanocne

Zwiększona liczba patroli sprawiła, że Wielkanocny weekend w powiecie radziejowskim przebiegł spokojnie i bezpiecznie. Nie odnotowano żadnych wypadków drogowych, niestety zatrzymano czterech kierujących pod wpływem alkoholu.

Regionalne przysmaki na wielkanocnym stole

Biała kiełbasa w słoiku, baba drożdżowa, mazurek orzechowy a może żur kujawski? Prezentujemy przepisy na święta z regionalnej Listy Produktów Tradycyjnych, które będą świetnie smakować zwłaszcza w Święta Wielkiejnocy.

Recykling jest ważny

Ręcznik papierowy rozkłada się 2 tygodnie, papier 6 miesięcy, a dykta 2 lata – te i inne informacje na temat gospodarowania odpadami publikuje serwis zbierajselektywnie.pl

#NowaPiątka. Spotkanie informacyjne w Radziejowie

23 kwietnia 2019 (wtorek) o godz. 12:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Radziejów (tzw. niski parter, sala nr 27) odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone tzw. "Nowej Piątce".