Nowy Rok był pracowity dla strażaków

Jeśli wierzyć powiedzeniu, że pierwszy dzień roku przepowiada jak wyglądać będzie kolejnych 12 miesięcy, rok 2020 zapowiada się pracowicie dla włocławskich strażaków, dwa poważne pożary, wypadki i łącznie 12 zdarzeń tak minął 1 stycznia.

Prośba o pomoc w identyfikacji osoby

Policjanci z Włocławka zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Ktokolwiek go rozpoznaje, bądź posiada wiedzę co do okoliczności przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu przy ulicy Jana Pawła II, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Co się dzieje na Kościuszki? Kolejki w Wydziale Komunikacji

Koszmar – tak w jednym słowie można określić to, co dzieje się w wydziałach komunikacji powiatowych urzędów w całym kraju. Kolejki i wielogodzinne oczekiwanie. Tak też jest we Włocławku. Tu kolejka zaczęła tworzyć się jeszcze w nocy. Winna jest zmiana przepisów i ich błędna interpretacja – tłumaczy ratusz.

Świąteczny hit dla Anwilu

Dla obu drużyn, które w czwartkowy wieczór spotkały się w Hali Mistrzów ten sezon, jak dotąd, pozostawia lekki niedosyt. Kilka niespodziewanych i bolesnych porażek spowodowało, że włocławianie i gdynianie pozostawali sąsiadami w ligowej tabeli, z identycznym bilansem punktowym. Stawka meczu była więc niebagatelna i kibice mogli ostrzyć sobie zęby na zacięte spotkanie.

Świąteczny klimat w Chemiku - zdjęcia

Tradycyjnie w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku odbyły się konkursy na aranżację stołu bożonarodzeniowego oraz na ciasto bożonarodzeniowe. Było pięknie i smacznie w świątecznym stylu.