Zamknij [X]

Tytuł Mistrza Polski w Lutowaniu 2019 zdobyty! [Video]

Drugiego dnia MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2019 zmierzyli się profesjonaliści reprezentujący firmy z całej Polski. Była to już czwarta edycja Mistrzostw, które na stałe wpisały się w kalendarz ważnych imprez branży elektronicznej. Z roku na rok ranga imprezy systematycznie wzrasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Prezydent spotkał się z mieszkańcami Kazimierza Wielkiego

Temat Pchlego Targu, kłopoty z infrastrukturą drogową i temat planów wybudowania bloków przy Celulozowej - te tematy zdominowały środowe spotkanie prezydenta Marka Wojtkowskiego z mieszkańcami osiedla Kazimierza Wielkiego.

Nauczyciele, trzymajcie się – SLD o trwającym proteście

Głodowe pensje, po których czekają głodowe emerytury – tak, o sytuacji nauczycieli mówiła na wczorajszym briefingu prasowym Wanda Muszalik. Włocławscy radni Sojuszu Lewicy Demokratycznej przedstawili swoje stanowisko w sprawie trwającego protestu.

Tłumy na Święcie Żuru w Łęgu [WIDEO]

Takiej frekwencji mogliby pozazdrościć organizatorzy nie jednej imprezy. Korzystając z ciepłej, słonecznej pogody prawdziwe tłumy włocławian i nie tylko pojawiły się na jubileuszowym, dziesiątym Święcie Żuru Kujawskiego w klubie Łęg przy ulicy Płockiej.

Palmy, kraszanki i smakołyki na kiermaszu w muzeum [WIDEO]

W Muzeum Etnograficznym na włocławskich bulwarach po raz kolejny już odbył się tradycyjny Kiermasz Wielkanocny. Także i tym razem, po raz piętnasty, w gmachu muzeum pojawili się rękodzielnicy, producenci wędlin, przetworów, serów czy wypieków. Frekwencja dopisała.

Egzaminy się odbędą - zapewnia Marek Wojtkowski

Od wczoraj trwa strajk nauczycieli. Po fiasku rozmów pomiędzy rządem a Związkiem Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych nauczyciele, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przystąpili do akcji protestacyjnej. Jak jeszcze w piątek zapowiadał prezydent Marek Wojtkowski – „Włocławek jest gotów na protest nauczycieli”. Na dzisiejszym briefingu prasowym poinformowano o skali akcji w mieście.

Strajk Nauczycieli - Informacje

W związku z ogólnopolskim strajkiem nauczycieli i pracowników administracji i obsługi Urząd Miasta informuje, iż od 8 kwietnia przewidziane są znaczne utrudnienia w pracach placówek oświatowych, które mogą spowodować ograniczenie organizacji zajęć dydaktycznych i opiekuńczych dla uczniów.

Spotkania prezydenta z mieszkańcami na półmetku

W miniony czwartek prezydent Marek Wojtkowski po raz trzeci spotkał się z mieszkańcami miasta w ramach tegorocznego cyklu. Tym razem, wraz ze swoimi zastępcami pojawił się w Szkole Podstawowej nr 12 przy ulicy Wiejskiej. W poniedziałek prezydent spotka się z mieszkańcami Michelina.