Zamknij X

Włocławianie mogą zbadać swój słuch

Wtorek to drugi dzień podczas którego mieszkańcy Włocławka mogą wykonać bezpłatne badania słuchu w mobilnym słuchbusie zaparkowanym przy Urzędzie Miasta.

Rodzinny Rajd Rowerowy Majowe Wahadło

W sobotni poranek wyruszył rajd rowerowy ze stadionu Przylesie na Zazamczu we Włocławku. 150 osób wybrało się na 30-kilometrowy rajd do Brześcia Kujawskiego.

Deser z kulturą ukraińską w Starej Remizie

W ramach cyklu „Deser z kulturą” w Klubie „Stara Remiza” wystąpi ukraiński zespół „Czeremszyna” z Tarnopola. Nie zabrakło także smaków tradycyjnej kuchni ukraińskiej.

Noc Muzeów we Włocławku

Miłośnicy muzealnych ekspozycji mieli swoje święto w ubiegłą sobotę. Po dwóch latach przerwy wróciła Noc Muzeów. Do ogólnopolskiej imprezy dołączył także Włocławek, który otworzył wszystkie swoje gmachy dla zwiedzających.

MERISTOS w Galerii Sztuki Współczesnej

Meristos – mogący się dzielić. W tym przypadku określenie meristos odnosi się do świata roślin, który fascynuje autorkę wystawy.

Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki w PUZ

W czwartek, 12 maja 2022 roku odbyła się VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa – Interdyscyplinarność działań wobec pacjenta przewlekle chorego- aspekty kliniczne, etyczne i prawne we Włocławskim PUZ.