Prezent do nowego mieszkania – pomysły dla każdego

Twoi znajomi lub bliscy właśnie kupili mieszkanie? W takim razie warto to uczcić i z tej okazji podarować im drobny lub większy upominek. Oto kilka pomysłów na prezent do nowego mieszkania, które mogą Cię zainspirować:

Włocławek pamięta o ofiarach katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia 2010 roku na pokładzie prezydenckiego TU-154 zginęło 96 osób zmierzających na uroczystości upamiętniające rzeź katyńską. Wśród ofiar znalazł się prezydent Lech Kaczyński z małżonką, oraz wielu posłów, senatorów, dowódców wojskowych i urzędników państwowych. Włocławski samorząd upamiętnił wczoraj rocznicę katastrofy.

Drzwi otwarte w LMK

W miniony poniedziałek 8 kwietnia włocławskie III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej zaprosiło zainteresowanych nauką w nim uczniów na drzwi otwarte.

Krzysztof Kukucki o wynikach głosowania

Kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich podziękował dziś wyborcom, którzy postanowili pojawić się wczoraj w lokalach wyborczych. Jak podkreśla, wynik uzyskany przez ugrupowanie w wyborach samorządowych jest sukcesem, a na drugą turę patrzy z optymizmem.

Tak głosował Włocławek

Za nami wybory samorządowe 2024, choć we Włocławku to jedynie i aż pierwszy ich akord. Już w niedzielę 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. W której zmierzą się Krzysztof Kukucki i Marek Wojtkowski.