Msza Wieczerzy Pańskiej w katedrze

W czwartkowy wieczór księża i wierni z Włocławka spotkali się we włocławskiej bazylice katedralnej. Jak zawsze w Wielki Czwartek odbyła się tam Msza Wieczerzy Pańskiej.

Prawo i Sprawiedliwość podsumowuje swój program wyborczy

W czwartek 28 marca kandydaci na radnych z list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w Browarze B. by podsumować prezentowany program wyborczy. Swoją wizje Włocławka zaprezentował też kandydat w wyborach prezydenckich Rafał Sobolewski.

Przyjaciel Młodzieży – gala finałowa konkursu LMK

Już po raz trzeci włocławskie III LO i Marii Konopnickiej przyznało nagrody „Przyjaciel Młodzieży” dla tych osób, które w szczególny sposób wyróżniają się w pracy na rzecz dzieci młodzieży.

Medal Prezydenta dla PSP

Włocławska straż pożarna ma już 150 lat. 27 marca w siedzibie Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Rolnej odbył się uroczysty apel, podczas którego komendant PSP st. bryg. Maciej Krzemkowski odebrał Medal Prezydenta Miasta.

Kolejna konferencja programowa Nowej Lewicy

Drużyna Kukuckiego – jak zapowiedział kandydatów na radnych ich lider Krzysztof Kukucki przedstawia kolejny filar – przyjazne, komfortowe miasto.

Kierujący BMW uderzył w przyczepę serwisową na A1

W środę 27 marca, w godzinach porannych na Autostradzie A1 w kierunku Gdańska, kierujący osobowym BMW uderzył w przyczepę serwisową służb autostrady. Kierujący został zabrany do szpitala.

Osobowy Volkswagen dachował na włocławskiej zaporze

W poniedziałek, 25.03.2024r. około godziny 18.00 na włocławskiej zaporze doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Osobowy VW po uderzeniu w Mercedesa dachował na drodze, na wysokości tarasu widokowego.