Zamknij [X]

Włocławek uczcił pamięć ofiar katastrofy

10 kwietnia, w dziewiątą rocznicę tragicznego wypadku polskiej delegacji pod Smoleńskiem, przed tablicą upamiętniającą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i inne ofiary katastrofy, złożono kwiaty i zapalono znicze.

Uczniowie z wizytą na Komendzie

Dzieci ze Szkoły Podstawowej MONTESSORI-SCHULE z Włocławka odwiedziły wczoraj włocławskich policjantów.

Zakończenie ligi piłki siatkowej w Radziejowie

W hali sportowej im. F. Malinowskiego przy Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyła się ostatnia kolejka w regionalnej lidze siatkówki prowadzona przez Ognisko TKKF Radziejowianka.

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – Notecianka Pakość 0:2

W minioną niedzielę 7 kwietnia 2019 roku o godz. 16:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Dobiegniewskiej 16 w Kowalu w kończącej 21. kolejkę o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej gospodarze ulegli wyżej notowanej drużynie z Pakości 0:2. Tekst i fot. Wojciech Nawrocki

Nagrody dla Sportowców 2019 w Browarze B

Wczoraj 9 kwietnia w Centrum Kultury Browar B odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego dla najlepszych sportowców, trenerów i sponsorów we Włocławku.

Nowy sprzęt w rękach ratowników

Do włocławskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego trafił terenowy Ford Ranger z platformą ratunkową oraz skuterem wodnym.

Jubileuszowe Święto Żuru Kujawskiego (cz.II)

W niedziele 7 kwietnia odbyło się Jubileuszowe Święto Żuru Kujawskiego w klubie „Łęg”. Celem imprezy było propagowanie kultury regionu oraz promocja tradycyjnej kujawskiej potrawy.