Zamknij [X]

IV Ogólnopolski Turniej Szachów Szybkich Wielgie 2019

Tradycyjnie już w drugą sobotę października ( 12 )w Wielgiem odbył się już IV Ogólnopolski Turniej Szachów Szybkich. Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Wielgie " Przyszłość"; Ośrodek Kultury i Biblioteka Gminy Wielgie; KLUB BĘTLEWIA - Społeczno – kulturalne i Sportowe Stowarzyszenie w BĘTLEWIE, a sprzęt szachowy dostarczył "Włocławski Klub Szachowy-1938". Każdy uczestnik miał na rozegranie partii 15 min.

Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w Badmintonie

W dniu 12 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbyły się 3.Otwarte Mistrzostwa Powiat Włocławskiego w Badmintonie, których organizatorem był UKS ”START” Smólnik.

Startuje wyczekiwana inwestycja w Wieńcu

W odrestaurowanym kompleksie pałacowym w Wieńcu w powiecie włocławskim powstanie Kujawskie Centrum Muzyki, prowadzone przez marszałkowski Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w ZS 11

W piątek 4 października Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza we Włocławku wzięła udział w IX Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Hasłem przewodnim tego dnia było: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają"