Policzyli się z cukrzycą

Niemal 2,5 kilometra. Taki dystans przebiegli uczestnicy włocławskiej edycji biegu „Policz się z cukrzycą”. Wszystko w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W rytmie silników – zagrała Motoorkiestra

Pokazy driftu, ratownictwa i możliwość przejechania się samochodem rajdowym. Takie atrakcje przygotował dla włocławian Automobilklub włocławski. Wszystko to z okazji 28. finału WOŚP.

Jest rekord!! 307 tysięcy na koncie

Już w dniu 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy padł kolejny rekord. Na koncie sztabu pod koniec dnia znalazło się ponad 307 tysięcy złotych. Jak pracował włocławski sztab? Zobaczycie na naszych zdjęciach.

Dla WOŚP zagrali pod wodą

Wydaje się, że odkąd sięgnąć pamięcią ta impreza stanowi nieodłączny element orkiestrowego grania we Włocławku. Także i w tym roku członkowie Włocławskiego Klubu Nurkowego Jaques umożliwili każdemu poczuć się jak Jacques Cousteau i zrobić „pierwszy oddech pod wodą”

Włocławscy muzycy Orkiestrze

Po raz kolejny w „Rejsie na Przystani” włocławscy muzycy spotkali się by zagrać dla WOŚP. Tradycyjnie też imprezie towarzyszyła wyprzedaż wyjątkowych przedmiotów przekazanych przez darczyńców.