Zamknij [X]

140 nowych żołnierzy WOT (cz.I)

W sobotę 13 kwietnia na Rynku Nowomiejskim w Toruniu przysięgę wojskową złożyli nowi żołnierzy 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady obrony terytorialnej.

Prezydent spotkał się z mieszkańcami na Żabiej

W piątek 12 kwietnia o godz. 17.00 we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Prezydent Marek Wojtkowskie spotkał się z mieszkańcami przy ul. Żabiej.

Światełko dla nauczycieli

W piątek 12 kwietnia o godzinie 19.00 odbyła się spontaniczna akcja "Światełko dla nauczycieli". Około pół tysiąca włocławian zgromadziło się pod Urzędem Miasta.

60 lecie Liceum Mikołaja Kopernika

W piątek 5 kwietnia Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika we Włocławku obchodziło swoje 60 lecie. Teatrze Impresaryjnym odbył się Koncert Absolwentów zatytułowany „60 lat minęło…”.

Akcja krwiodawstwa w LMK

W piątek 5 kwietnia uczniowie Liceum Marii Konopnickiej mieli okazje oddać najcenniejszy lek, krew. Akcja krwiodawstwa przebiegała pod hasłem "Twoja krew - czyjeś życie".

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2019

Drugiego dnia MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2019 zmierzyli się profesjonaliści reprezentujący firmy z całej Polski. Była to już czwarta edycja Mistrzostw, które na stałe wpisały się w kalendarz ważnych imprez branży elektronicznej. Z roku na rok ranga imprezy systematycznie wzrasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Sportowcy nagrodzeni przez prezydenta

Nagrody i wyróżnienia powędrowały w ręce blisko 180 sportowców i trenerów. Specjalne wyróżnienia trafiły też do mecenasów sportu i wyróżniających się w tej materii szkół.