Zamknij [X]

Anielska Robota w Impresaryjnym

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na kameralną, mikołajkowo-świąteczną komedię dla dorosłych autorstwa Jacka Pietruskiego i Krzysztofa Zaremby pt: "Diabli nadali tego Świętego czyli Anielska robota."

Morsy przepłyną Wisłę

Już w niedzielę drugiego grudnia o raz czwarty Morsy z całej Polski wkroczą do Wisły. Mikołajkowe przepływanie Wisły wpław organizuje Stowarzyszenie Morsy Kujawskie.

PWSZ Gaming Festival 2018

Już w sobotę 01 grudnia 2018 roku w budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku przy Mechaników odbędzie się kolejna edycja turnieju gier komputerowych - Gaming Festival.

DKF Ósemka zaprasza na 'Z perspektywy Paryża'

Najnowszy film Jean-Paula Civeyraca prezentowany był na tegorocznym 68. MFF w Berlinie w sekcji Panorama. Reżyser, zainspirowany kulturalnym dorobkiem Nowej Fali, zrealizował film o „kinie" będący jednocześnie portretem środowiska francuskich uczelni artystycznych i historią młodych przyjaciół odkrywających tajemnice życia i sztuki.

Bal Andrzejkowy dla najmłodszych

W najbliższą niedzielę 25 listopada w klubie Łęg odbędzie się Bal Andrzejkowy dla dzieci. Wstęp wolny.

'Wielka architektura' w DKF

Jak zwykle w poniedziałek, DKF Ósemka zaprasza na film, tym razem - kolejny seans Akademii Dokumentalnej.

O Stanisławie Grzesiuku w MBP

22 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej spotkanie z cyklu "Czytelnicze oblicze". „Król życia bez cenzury czyli rzecz o Stanisławie Grzesiuku” - to tytuł spotkania z udziałem wnuczki Stanisława Grzesiuka – Izabeli Laszuk.

Bawialnia. Eksperymenty są super

W sobotę 17 listopada 2018 Klub Zazamcze w godzinach 11:00-13:00 zaprasza dzieci do wspólnej zabawy podczas, której uczestnicy będą wykonywać proste doświadczenia tj. tęczowy wulkan, balonowa rakieta oraz brokatowa ciastolina.

VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej

Już w niedzielę 11 listopada, w Centrum Kultury "Browar B" zabrzmią patriotyczne pieśni. Ósma edycja Festiwalu przyciągnęła do Włocławka 46 wykonawców, którzy od 11:00 przystąpią do przesłuchań konkursowych.