Zamknij X
Zamknij [X]

,,Grzesiuk. Ferajna wciąż gra" w DKF Ósemka

W poniedziałek 11. lutego, o godzinie 18:00, zapraszamy do Multikina na ostatnie, 26. spotkanie z filmem dokumentalnym. Będzie to film „Grzesiuk. Ferajna wciąż gra" a po filmie, spotkanie z gośćmi seansu: wnuczką Stanisława Grzesiuka – Izabelą Laszuk, i twórcami filmu: reżyserem - Jarosławem Wiśniewskim i producentem - Magdaleną Zaleską.

Jurki Last Minute

Jakie macie plany na 9 lutego? Być moze nie macie ich wcale, a to oznacza, że warto pomyśleć by tego dnia pojawić się w CK "Browar B.". Tego dnia na scenie zaprezentują się Jurki. Kabaret Jurki, prezentując swój najnowszy program "Last Minute".

Z Kolbergiem na szlaku

W tym roku Klub „Stara Remiza” rozpoczyna nowy cykl koncertów poświęcony muzyce ludowej naszego kraju, który będzie nosił tytuł: „Z Kolbergiem na szlaku”. W pierwszym wydarzeniu nowego przedsięwzięcia, które odbędzie się 15 marca o godz. 18.00, wystąpi zespół „Odpoczno”.

W Teatrze – miłosna obsesja pianisty…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na spektakl, który na włocławskiej scenie zaprezentowany zostanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet pt: Akompaniator.

Makatki kuchenne - warsztaty rodzinne

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie czasowej pt. „Europejskie makatki kuchenne”, prezentowanej w Muzeum Etnograficznym we Włocławku, przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6.

Niedziela z kustoszem w muzeum historii Włocławka

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Niedziela z kustoszem” zorganizowane na niedawno otwartej ekspozycji stałej „Dzieje Włocławka i regionu od pradziejów do PRL” w Muzeum Historii Włocławka.

„Nieobecność” - wernisaż w Browarze B.

Browar B. zapowiada wernisaż kolejnej wystawy „Nieobecność” to projekt Wioli Ujazdowskiej, w którym artystka podejmuje problem obecności swojej oraz innych istot żywych.

Razem z Babcią i Dziadkiem ‘Hej kolęda, kolęda’

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Uczniowie oraz Rodzice Szkoły Podstawowej w Smólniku serdecznie zapraszają Seniorów i wszystkie osoby chętne do wspólnego kolędowania z udziałem Zespołu Folklorystycznego ,,Smólnik”.

Wystawa „Kronika nieszawska”

W przyszłą sobotę, 9 lutego o godz. 15.00, w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie, przy ul. Mickiewicza 6, odbędzie się wernisaż wystawy czasowej pt. „Kronika nieszawska”.

Pamięci Ryszarda Riedla - koncert w Browarze B.

Sebastian Riedel i Cree: ,,Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu”, to cykl koncertów upamiętniających 25 rocznicę śmierci legendy polskiego bluesa Ryszarda Riedla