Zamknij X
Zamknij [X]

Moda na ludowo w Muzeum Etnograficznym

Muzeum etnograficzne zaprasza na kolejną edycję Warsztatów Rodzinnych. Tym razem poświęconych strojom mieszkańców kujawskich wsi.

Calineczka w Impresaryjnym

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na przedstawienie pt: Calineczka, które zaprezentowane zostanie na zakończenie Ferii Zimowych 2019 oraz w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

Bobrowiacy w Starej Remizie

Dziś o godz. 18.00 Klub „Stara Remiza” przy ul. Żabiej zaprasza na koncert świąteczno – noworoczny zatytułowany: „Cicha noc”.

GSW zaprasza na styczniowe wystawy

W Galerii Sztuki Współczesnej w styczniu oglądać będzie można dwie wystawy. Włocławianie będą mogli oglądać prace łódzkiego artysty Leszka Bartkiewicza. W "Małym salonie" zaś - wystawa prac uczniów łódzkiego Zespołu Szkół Plastycznych.

27. Finał WOŚP także w Brześciu

13 stycznia po raz dwudziesty siódmy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, celem tegorocznej imprezy będzie zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zbiórki, koncerty i cała masa innych atrakcji - to wszystko dziać się będzie także w regionie.

Koncert kolęd i pastorałek w Brześciu

"Mario czy Ty wiesz?" to tytuł corocznego koncertu kolęd i pastorałek organizowanego przez Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawskim, Brzeskie Centrum Kultury i Parafię św. Stanisława w Brześciu Kujawskim

Miejski Sylwester na Zielonym Rynku

To jedyna taka noc. Jeśli jeszcze nie wiecie gdzie spędzicie zbliżającego się Sylwestra, może warto zastanowić się nad tym miejskim? Rozpocznie się na Zielonym Rynku o 22:30.

GSW zaprasza na Triennale

Już jutro (28 grudnia) galeria sztuki współczesnej zaprasza włocławian na zwiedzanie 9. Triennale Plastyki Włocławskiej. Zwiedzanie wyjątkowe, oprowadzać będzie kurator wystawy.

O fortyfikacjach w MBP

Dziś, w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku odbędzie się prelekcja połączona z prezentacją wydawnictwa „Niemieckie fortyfikacje polowe 1944. Włocławek. Kujawy Wschodnie i Ziemia Dobrzyńska".