Zamknij X

7. ANWIL Półmaraton Włocławek

Tego jeszcze nie biegali! 7. ANWIL Półmaraton Włocławek odbędzie się w sztafetowej formule Ekiden. 10 października sześcioosobowe drużyny rywalizować będą na bieżni mistrzowskiego stadionu we Włocławku w niezwykłym klimacie tworzonym przez sztuczne oświetlenie. Półmaratonowi towarzyszyć będą biegi dzieci oraz bieg na 10 km. Sponsorem imprezy jest ANWIL S.A.

Pracownia Plastyczna GSW zaprasza

Już niedługo w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku ruszają zajęcia w pracowni plastycznej. Pierwsze spotkanie przy ulicy Miedzianej zaplanowano na 1 października.

Włocławscy Żydzi - spotkanie w ramach cyklu 'Mała wielka historia'

Kawiarnia Obywatelska „Śródmieście Cafe” w ramach cyklu Mała wielka historia zaprasza 10 września na godz. 16.30 na spotkanie z panią Mirosławą Stojak, z zawodu ekonomistką, informatyczką, z zamiłowania poetką, pisarką, malarką, pasjonatką i ambasadorką kultury i historii włocławskich Żydów.

Warsztaty rodzinne – „POWAŻYMY, POMIERZYMY PO KUPIECKU”

Muzeum Etnograficznym we Włocławku zaprasza na pierwsze powakacyjne warsztaty rodzinne pt. „POWAŻYMY, POMIERZYMY PO KUPIECKU”. Odbędą się one 6 września (niedziela), o godzinie 11.00.

Warsztaty rodzinne – „Poważymy, pomierzymy po Kupiecku”

W niedzielę 6 września o godz. 11.00 odbędą się pierwsze powakacyjne warsztaty rodzinne pt. „Poważymy, pomierzymy po Kupiecku” w Muzeum Etnograficznym we Włocławku przy ul. Bulwary 6.

Koncert z okazji 100. rocznicy urodzin JP II

Papież przełomów, myśliciel i filozof, człowiek kultury i sztuki, poeta i aktor, miłośnik gór, człowiek pokoju i dialogu, niestrudzony pielgrzym, inspirator przemian na świecie, mistyk, człowiek wiary św. JAN PAWEŁ II.

W Teatrze – Dancing retro…

W niedziele 27 września o godz. 18.00 w teatrze Impresaryjnym odbędzie się ‘Dancing Retro’ czyli muzyczna opowieść o polskim jazzie w okrsie 20-lecia międzywojennego.

Już dziś zapraszamy do Miasteczka Lekkoatletycznego

18 sierpnia we wtorek w godzinach 10:00-14:00 zapraszamy do Miasteczka Lekkoatletycznego – Plac Grodzki przed Centrum Handlowym Wzorcownia. Impreza organizowana przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra, ma promować zbliżające się Mistrzostwa Polski.