Zamknij [X]

Bieg Samuraja

11 maja 2019 roku o godz. 9.30 wokół Jeziora Czarnego pobiegną uczestnicy IX Biegu Samuraja.

„Kryminał na szwedzkim stole”. Panel literacki

Dziś, tj. 10 maja 2019 roku o godz. 17.00 w Filii nr 11 biblioteki przy ul. Łęgskiej 28 rozpocznie się panel literacki z udziałem autorów: Marcina Wrońskiego, Roberta Ostaszewskiego, Małgorzaty Kochanowicz.

Moc Wrażeń z ZSA

Zespół Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku zaprasza na Plac Grodzki przy Wzorcowni w dniu 10 maja 2019 roku w godz. 13:00 - 19:00. Bedzie się działo.

XXX Katedralne Koncerty Organowe

Parafia Katedralna oraz Urząd Miasta Włocławka po raz trzydziesty organizuje Katedralne Koncerty Organowe. Jubileuszowa edycja cyklu recitali organowych rozpocznie się 13 maja 2019. W ciągu trzech dekad koncerty wpisały się na stałe w struktury życia muzycznego Włocławka.

WAP podejmuje Olimpię II Szczecin

W sobotę 11 maja na stadionie OSiR we Włocławku kolejny mecz rozegrają włocławskie "Wilczyce". W piątej kolejce spotkań II ligi zagrają z Olimpią II Szczecin.

Moniuszko w 'Muzycznej'

Fundacja "Samotna Mama" zaprasza na koncert pt. „ W poszukiwaniu Moniuszkowskiego bajecznego ponadczasowego istnienia”.

Zbiórka krwi w Brześciu

Biblioteka Publiczna w Brześciu Kujawskim, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, zaprasza do wzięcia udziału w akcji zbiórki krwi pod nazwą „Słodko jest się dzielić!”

Magowie na start!

W najbliższą sobotę w klubie Taktyk rozpoczną się ogólnopolskie kwalifikacje do Wizarda. Stawką awans do mistrzostw Polski i świata. Wizard to logiczna gra karciana z elementami baśni.

I Micheliński Piknik Rodzinny

W najbliższą sobotę 11 maja zapraszamy na ulicę Szkolną 13. Na terenie Szkoły Podstawowej nr 19, o godzinie 11:00, rozpocznie się I Micheliński Piknik Rodzinny.

Słońce - energia bez granic

To tytuł konferencji organizowanej 21 maja w Szkole Podstawowej nr 22 przy ulicy Promiennej 15. Jak pozyskiwać energię ze słońca? Jak zarabiać na produkcji prądu w swoim domu? To tylko niektóre z tematów spotkania.