Teatr "Trójkąt" zagości w TI

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na przedstawienie, które zainauguruje Sezon Teatralny 2018/2019 dla dzieci, a zrealizowane zostało przez Teatr Rozrywki „Trójkąt” w Zielonej Górze pt: "Żeglarze siedmiu mórz".

Wehikuł czasu wystartuje 9 września

Zapraszamy do podróży „wehikułem czasu” w odległe dzieje naszej historii. Przeniesiemy się do czasów budowniczych grobowców megalitycznych z epoki kamienia. Tę ciekawą wyprawę można odbyć 9 września br. w godz. 11 – 18 w Parku Kulturowym Wietrzychowice w Wietrzychowicach nieopodal Izbicy Kujawskiej.

Teatr Impresaryjny zaprasza na spektakl

Na inaugurację Sezonu Teatralnego 2018/2019, na scenie kameralnej Teatru zaprezentowana zostanie komedia pt: AFEKT czyli QUI PRO QUO.

Jutro ostatnia w te wakacje Letnia Potańcówka

W te wakacje przyciągały na dziedziniec Browaru B. wielu włocławian. Po raz ostatni potańczyć, ale i posłuchać muzyki na żywo (prezentowanej przez kapele ludowe) będzie można w sobotę. Początek o 18:00.

Spacerkiem do Hali Mistrzów

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne spotkanie z przewodnikiem i historią. Tym razem historią włocławskiego sportu.

W sercu ciągle maj – piosenki Pana Jeremiego

Jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane i towarzyszące nam po dziś dzień. 14 września zabrzmią w "Browarze B.", podczas koncertu piosenek Jeremiego Przybory.

Co ty wiesz o oglądaniu - PSY w Kinie Samochodowym

Włocławski Instytut Rozwoju zaprasza na przedostatnie w sezonie 2018 spotkanie kinomanów w Kinie Samochodowym "Stara Zajezdnia". ans jak zwykle w starej zajezdni autobusowej, a obecnym Pchlim Targu przy al. Kazimierza Wielkiego 12. Tym razem spotykamy się w sobotę, 1 września 2018, o godzinie 20:30. Wstęp, a raczej wjazd – jak zwykle bezpłatny.

W sobotę Biesiada Kasztelańska!

Zapraszamy do udziału w Biesiadzie Kasztelańskiej, która odbędzie się już w tą sobotę we Włocławku. Czeka nas dużo muzyki, dużo dobrego jedzenia prosto z grilla i sporo orzeźwienia.