Zamknij X
Zamknij [X]

Moralność Pani Dulskiej w Teatrze

W niedzielę 28 kwietnia 2019 roku o godz. 18:00 w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku odbędzie się przedstawienie n podstawie grozy Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność pani Dulskiej”.

Wernisaż Pavela Talicha już wkrótce w Browarze B

W piątek 12 kwietnia o godz. 18 w Centrum Kultury „Browar B” przy ulicy Łęgskiej 28 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii – Pavel Talich „Strom- Drzew CAMERA OBSCURA”.

XV Kiermasz Wielkanocny w Muzeum

W dniu 7 kwietnia br., w godz. od 10.00 do 15.00, w Muzeum Etnograficznym we Włocławku przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 odbywać się będzie XV KIERMASZ WIELKANOCNY.

Wiosna w Taktyku

Klub gier planszowych Taktyk w Centrum Kultury Browar B. organizuje kolejne nocne granie. Impreza rozpocznie się 30 marca o godz. 18.00.

Wernisaż wystawy Adama Zapory w Nieszawie

W najbliższą niedzielę 31 marca o godz. 15:00 w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie odbędzie się otwarcie wernisażu wystawy pt. „Adam Zapora – malarstwo”.

Świąteczny kiermasz w SP 5

Dziś Szkoła Podstawowa nr 5 organizuje kiermasz wielkanocny. Impreza rozpocznie się o godz. 16.30.

Warsztaty na przystani

W piątek, 29 marca, o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Przystani im. J. Bojańczyka (ul. Piwna) odbędą się warsztaty żeglarskie.

Szarmach w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku zaprasza na spotkanie z Andrzejem Szarmachem oraz Jackiem Kurowskim z cyklu „Czytelnicze oblicze”.

'Od nocy do nocy'

To tytuł koncertu najpiękniejszych utworów filmowo-musicalowych w wykonaniu aktorki i wokalistki młodego pokolenia, pochodzącej ze Zduńskiej Woli, Joanny Aleksandrowicz. Koncert już jutro o godzinie 18:00