Zamknij [X]

Wiosna w Taktyku

Klub gier planszowych Taktyk w Centrum Kultury Browar B. organizuje kolejne nocne granie. Impreza rozpocznie się 30 marca o godz. 18.00.

Wernisaż wystawy Adama Zapory w Nieszawie

W najbliższą niedzielę 31 marca o godz. 15:00 w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie odbędzie się otwarcie wernisażu wystawy pt. „Adam Zapora – malarstwo”.

Świąteczny kiermasz w SP 5

Dziś Szkoła Podstawowa nr 5 organizuje kiermasz wielkanocny. Impreza rozpocznie się o godz. 16.30.

Warsztaty na przystani

W piątek, 29 marca, o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Przystani im. J. Bojańczyka (ul. Piwna) odbędą się warsztaty żeglarskie.

Szarmach w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku zaprasza na spotkanie z Andrzejem Szarmachem oraz Jackiem Kurowskim z cyklu „Czytelnicze oblicze”.

'Od nocy do nocy'

To tytuł koncertu najpiękniejszych utworów filmowo-musicalowych w wykonaniu aktorki i wokalistki młodego pokolenia, pochodzącej ze Zduńskiej Woli, Joanny Aleksandrowicz. Koncert już jutro o godzinie 18:00

Spring Rap Festiwal

Wydarzenie, które zainteresuje wszystkich fanów muzyki rap już na horyzoncie. Warto tam być - 6 kwietnia Hala Mistrzów

Voo Voo

07 kwietnia o godz. 18:00 w Centrum Kultury Browar B odbędzie się koncert zespołu Voo Voo, podczas którego promować będą nowy album „Za niebawem”.

Fisz Emade Tworzywo

W piątek 05 kwietnia o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu Fisz Emade Tworzywo, który będzie promować album „Radar”.

Mistrzowie fotografii

26 marca 2019 Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Alfabet sztuki tym razem pod tytułem Mistrzowie fotografii