Zamknij X

Trzynaste Muzyków Wspominki w Marinie Zarzeczewo

Towarzystwo Muzyczne BIG-BAND WŁOCŁAWEK & YACHT CLUB ANWIL zapraszają tradycyjnie w pierwsza sobotę po Zaduszkach na wspomnieniowe spotkanie: 13. Muzyków Wspominki 2021. Odbędzie się ono w Marinie Zarzeczewo w sobotę, 6 listopada 2021 r. o godz. 17:00.

Festiwal Zespołów Folklorystycznych “O kujawski wianek”

Po dwóch latach przerwy, na zaproszenie Centrum Kultury Browar B., do Włocławka przybędą zespoły folklorystyczne reprezentujące barwne regiony całej Polski, by zaprezentować swoją niepowtarzalną kulturę ludową.

Cudnolandia. Koncert galowy

7 listopada 2021 r. o godz. 16.00 na scenie Centrum Kultury Browar B. wystąpią laureaci Festiwalu Dobrej Energii CUDNOLANDIA z towarzyszeniem zespołu włocławskich muzyków.

13. MUZYKÓW WSPOMINKI 2021

6 listopada, tradycyjnie w pierwszą sobotę po Zaduszkach, w Marinie Zarzeczewo odbędą się „Muzyków Wspominki”. Początek o godzinie 17:00.

Zapraszamy na XV Zaduszki plastyczne w Zbiorach Sztuki

Zaduszki plastyczne od piętnastu lat znajdują się w kalendarzu imprez organizowanych w gmachu Zbiorów Sztuki. Pierwsze spotkania poświęcone były pamięci wszystkich lokalnych twórców, którzy zmarli po 1945 r. W późniejszych latach, w zależności od rocznic, przypominano w szerszych prezentacjach m.in. Henrykę Królikowską, Zdzisława Szmidta czy Franciszka Kwiatkowskiego.

W najbliższy poniedziałek w Browarze B. debata o KOR

Działał rok, niosąc pomoc ofiarom represji po wydarzeniach czerwca 1976. W jego szeregach znaleźć można było postaci z różnych środowisk opozycyjnych. O Komitecie Obrony Robotników więcej usłyszeć będzie można już w najbliższy poniedziałek. Na spotkanie w CK „Browar B” zaprasza Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia.

Koncert charytatywny - "Gramy dla Ingi"

Urodziła się ze złożoną i poważną wadą serca. Choć 23-miesięczna Inga, mimo tak młodego wieku, ma za sobą już dwie trudne operacje, ta najważniejsza jeszcze przed nią.