Zamknij [X]

Muzyka nad Wisłą

W nadwiślańskiej scenerii 31 sierpnia 2019 roku o godz. 16:00 na przystani przy ul. Piwnej rozpocznie się Włocławski Festiwal Muzyki Elektronicznej Freshland Festival.

Deser z kulturą afrykańską

Na zakończenie tegorocznych wakacji Klub „Stara Remiza” przygotował Deser z kulturą afrykańską.

Sąsiedzkie śniadanie w Gwoździarni

W lipcu w Gwoździarni przy ulicy Szpichlernej powstał miejski warzywniak. Już w sobotę będzie można posmakować tego, co wyrosło w ogródku. Fundacja Ładowarka zaprasza na sąsiedzkie śniadanie.

Targowe Śródmieście po raz drugi

Już w najbliższą niedzielę po raz drugi ulica 3 maja będzie przyciągać atrakcjami przygotowanymi przez lokalnych przedsiębiorców i organizatorów z Włocławskiego Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości.

Prace Letosławy Charaszkiewicz we wrześniu w GSW

Po raz trzeci Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku ma zaszczyt gościć jubileuszową wystawę Letosławy Charaszkiewicz, malarki, rysowniczki, projektantki. Jej prace będzie można podziwiać we Włocławku od 6 do 29 września.

Spacerkiem do teatru

Przed nami ostatnie wakacyjne Spotkanie z Przewodnikiem. Ośrodek Sportu i Rekreacji tym razem zaprasza do Teatru Impresaryjnego.

Narodowe Czytanie - literacki spacer już 7 września

To już ósma edycja wydarzenia objętego patronatem przez Parę Prezydencką. Towarzyszący Narodowemu Czytaniu od pierwszej edycji Teatr Impresaryjny, także i w tym roku przygotował dla włocławian niespodziankę. W tym roku czytać będziemy nowele polskie. te

Nocne granie w taktyku - bohaterami zwierzęta

Zastanawialiście się kiedyś jak to jest mieć w domu barana? Ciesząca się wciąż ogromną popularnością na świecie planszówka "Agricola" będzie główną bohaterką kolejnego całonocnego spotkania z grami w Klubie "Taktyk". Ale nie tylko ona.

Koncerty, prelekcje i pokazy - Włocławek w rocznicę wybuchu wojny

Już za niespełna dwa tygodnie rozpoczną się obchody 80-tej rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej. We Włocławku upłyną nie tylko na oficjalnych uroczystościach. Na wyjątkowy koncert i pokazy zaprasza także włocławskie Centrum Kultury "Browar B."