GSW zaprasza na wernisaż

14 lutego Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na wernisaż prac artystów związanych z Zespołem Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi. Początek o godzinie 17:00.

Miłosne Duety w BCK

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na koncert walentynkowy pt. „Miłosne duety” . Skoro tytuł brzmi "Duety", to nietrudno się domyślić, iż usłyszymy piosenki o relacjach damsko-męskich.

PUZ GAMING FESTIVAL - ruszyły zapisy

Już 1-go lutego 2020 r. odbędzie się PUZ GAMING FESTIVAL czyli akademicki festiwal gier. Podczas imprezy odbędą się 3 turnieje w gry: FIFA 20, HEARTHSTONE oraz COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE. Gracze z Włocławka i okolic powalczą o nagrody o łącznej wartości 5000 zł.

MBP zaprasza na spotkanie z Markiem Szpejankowskim

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza zaprasza na spotkanie z Markiem Szpejankowskim pt. „Polski John Lennon” w ramach cyklu „Czytelnicze oblicze”.

W Teatrze – Tygrys Pietrek…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza wszystkich, którzy pozostają na czas Ferii Zimowych 2020 w mieście - dzieci, mamusie, tatusiów, babcie i dziadków – czyli całe rodziny - na przedstawienie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne pt: Tygrys Pietrek.

Ekspresja w GSW

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza wykład Jerzego Brukwickiego poświęcony sztuce ekspresji. Wykład wraz z prezentacją odbędzie się 28 stycznia. Początek o 17:30.

1 lutego rusza AFG PUZ Gaming Festival

To już kolejna edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się do kalendarza imprez gamingowych. 1 lutego w budynku Publicznej Uczelni Zawodowej we Włocławku przy Mechaników 3 odbędzie się kolejna edycja festiwalu gier komputerowych - AFG PUZ Gaming Festival.

Muzeum Diecezjalne zaprasza na koncert

Już w najbliższy piątek 17 stycznia o godzinie 17:00 w Muzeum Diecezjalnym rozpocznie się koncert kolęd w wykonaniu chóru CANTO. Ks.