Spotkanie autorskie w bibliotece

13 grudnia o 17:30 w bibliotece Zespołu Placówek nr 1 przy ulicy Mechaników 1 odbędzie się spotkanie autorskie z Mirosławem Antonim Glazikiem.

Koncert Orkiestry Wojskowej z Torunia

W niedzielę 16 grudnia, w kościele Najświętszego Zbawiciela we Włocławku odbędzie się koncert Orkiestry Wojskowej z Torunia, który będzie jednym z elementów obchodów rocznicy wprowadzenia Stan Wojennego.

9. Triennale Plastyki Włocławskiej

Święto włocławskiej plastyki już 7 grudnia 2018 . Wystawę prezentująca najnowsze prace naszych lokalnych artystów oglądać będzie można w GSW.

Znak Orła w Nieszawskim muzeum

2 grudnia, o godz. 17.00, w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie odbędzie się otwarcie wystawy „ZNAK ORŁA” – orzeł bielik – pierwowzór godła w fotografii Krzysztofa Cieślaka z Włocławka.

Wikingowie na imieninach u Mikołaja

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza, jak co roku, na Imieniny Świętego Mikołaja. Tym razem do grona zaproszonych gości dołączą dwaj zwariowani Wikingowie.

Wernisaż w Food Gallery Restaurant & Bar

Włocławianka, urodzona w 1986 roku. Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Obroniła dyplom w 2012 roku na Wydziale Grafiki. Katarzyna Matylda Kręcicka. Dziś w Food Gallery Restaurant & Bar, przy Bechiego 4, wyjątkowy wernisaż prac artystki.

W Teatrze - Babcocha

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza całe rodziny na Mikołajkowe przedstawienie, które przygotował Teatr „Skene” pt: Babcocha.

Anielska Robota w Impresaryjnym

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na kameralną, mikołajkowo-świąteczną komedię dla dorosłych autorstwa Jacka Pietruskiego i Krzysztofa Zaremby pt: "Diabli nadali tego Świętego czyli Anielska robota."