Zamknij X

Koncert Kaśki Sochackiej

W sobotę, 12 lutego o godz. 19.00 w CK Browar B. odbędzie się pierwszy raz we Włocławku koncert najgłośniejszej debiutantki ubiegłego roku - Kaśki Sochackiej.

„Wisła” u Przyjaciół

Koncert zaprzyjaźnionego z Browarem B. Zespołu Pieśni i Tańca Wisła zakończy tygodniowe warsztaty w stolicy Kujaw. Występ odbędzie się 5 lutego 2022 r. o godz. 14.00 w Centrum Kultury Browar B.

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej gra razem z Orkiestrą

Jak co roku, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku gra razem z WOŚP. Każdy kto wspomoże Orkiestrę symboliczną złotówką, będzie miał okazję zwiedzić dowolny obiekt muzealny w naszym mieście.

Koncert Kolęd w parafii św. Stanisława

Parafia Świętego Stanisława we Włocławku świętuje swoje 100-lecie istnienia. Z tej okazji, odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd.

Noworoczny koncert w klubie “Łęg”

6 stycznia 2022 r. o godz. 16.00 w klubie Łęg będzie można posłuchać pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Łęgowianie, a jednocześnie wesprzeć WOŚP.

W Teatrze – słodkie kłamstewka...

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na lekką komedię na dwie pary małżeńskie, której autorem jest angielski dramaturg Derek Benfield, który napisał ponad trzydzieści sztuk teatralnych, w większości lekkich fars opartych na małżeńskiej komedii omyłek.

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na Kuratorskie oprowadzanie po wystawie X Triennale Plastyki Włocławskiej.

Mikołajki na sportowo z OSiR Włocławek

Ośrodek Sportu i Rekreacji i H2O - nauka i doskonalenie pływania zapraszają na specjalne mikołajkowe wydarzenie, które odbędzie się 5 grudnia w godzinach 10:00-14:00, na krytej pływalni "Delfin" we Włocławku.

Wieczornica Patriotyczna w Muzeum

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza w dniu 10 listopada, o godz. 17.00, do gmachu głównego przy ul. J. Słowackiego 1a na wieczór artystyczno-historyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.