Zamknij [X]

Popłyną smocze łodzie

Już jutro (24.08) na Wiśle pojawią się smocze łodzie. W tegorocznych zmaganiach rywalizować będą ekipy gospodarzy oraz reprezentanci Olsztyna, Malborka, czy też Chełmna.

Już XII raz wehikuł czasu przeniesie nas do epoki kamienia

Zapraszamy do podróży „wehikułem czasu” w odległe dzieje naszej historii. Przeniesiemy się do czasów budowniczych grobowców megalitycznych z epoki kamienia. Tę ciekawą wyprawę można odbyć 8 września br. w godz. 11 – 18 w Parku Kulturowym Wietrzychowice w Wietrzychowicach gm. Izbica Kujawska.

Dziś startuje Tykociński Włocławek Film Festival

Fundacja AriAri oraz Fundacja Ładowarka zapraszają na Tykociński Włocławek Film Festival (TWFF). Impreza rozpoczyna się już dzisiaj. Do soboty (24 sierpnia) czekają nas koncerty, pokazy filmowe i prelekcje.

W niedzielę na bulwary

Jak zawsze niedziela na bulwarach upłynie pod znakiem muzyki i zabawy. Koncert na wiślanej scenie i impreza dla całej rodziny. Warto tam być.

Kolor Cafe - Michał Bajor we Włocławku

11 października w Centrum Kultury Browar B. wyjątkowy koncert wyjątkowego artysty. Przed włocławską publicznością Michał Bajor zaprezentuje recital złożony z utworów francuskich i włoskich wykonawców. Początek koncertu o 19:00.

Biesiada Kasztelańska 2019 już w niedzielę

18 sierpnia o godz. 15.00 na placu przy Hali Mistrzów rozpocznie się Biesiada Kasztelańska. Tradycyjnie już na scenie pojawią się gwiazdy polskiej muzyki.

Wierni Polsce - już jutro wojskowy piknik

Przy okazji jutrzejszego Święta Wojska Polskiego warto wybrać się pod Halę Mistrzów. O godzinie 15:00 rozpocznie się tam piknik wojskowy pod hasłem: "Wierni Polsce". Włocławek jest jednym z 16 miast, w których jutro podziwiać będzie można uzbrojenie polskiej armii.

Spacerek z Przewodnikiem. Wisła i Zgłowiączka

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na spotkanie z cyklu wakacyjnych Spacerków z Przewodnikiem. Tematem najbliższego spotkania – 10 sierpnia 2019 roku – będzie Wisła i Zgłowiączka oraz ich rola w historii miasta.

Międzynarodowo na ludowo.

Niezwykły koncert na placu Wolności Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca „Kujawy” oraz Centrum Kultury „Browar B.” zapraszają na wspólny koncert młodych włocławian z Zespołu „Kujawy” oraz gości z Portugalii.