Włocławek znów będzie 'jak z bajki'

Co prawda do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, ale tu i ówdzie pojawiły się już świąteczne akcenty, które przypominają, że Święty Mikołaj jest już tuż za rogiem. Przypominają o tym także świąteczne miejskie iluminacje. Pierwsze pojawiły się już na ulicach.

W Teatrze – Pastorałka…

W sobotę 7 grudnia o godz. 18.00 Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na przedstawienie przygotowane przez Teatr Ludzi Upartych pt: Pastorałka.

Koncert Gwaizdoteka!

Klub "Stara Remiza" CK "Browar B." zaprasza na kolejny koncert z cyklu Gwaizdoteka!, który odbędzie się w piątek 13 grudnia o godzinie 18:00.

Jubileusz - Mikrofonu dla najmłodszych

W dniach 13-15 grudnia 2019 r., w Izbicy Kujawskiej, odbędzie się finał Ogólnopolskiego XXXV Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla najmłodszych”.

Szymon Hołownia we Włocławku!

W środę 4 grudnia o godz. 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Arentowicza we Włocławku odbędzie się spotkanie z Szymonem Hołownią w ramach cyklu „Czytelnicze oblicze”.

Paw – warsztaty rodzinne - warsztaty rodzinne w GSW

Już w niedzielę (17 listopada) o godzinie 11:00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy Miedzianej, rozpocznie się kolejna edycja warsztatów rodzinnych. Tym razem ich przewodnim tematem będzie... paw.

Grafika dla dorosłych - GSW zaprasza

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu "Grafika dla dorosłych". Zajęcia odbędą się 19 listopada

Wduszygranie – koncert Marka Andrzejewskiego

9 listopada 2019 r. o godz. 18.00 w Browarze B. rozpocznie się koncert Marka Andrzejewskiego – autora, kompozytora, wokalisty, współzałożyciela i filaru Lubelskiej Federacji Bardów.

Turniej o Puchar Prezydenta. W niedzielę na ring wybiegną bokserzy

„Szukamy olimpijczyków Tokio 2020” - pod takim hasłem już w najbliższą niedzielę rywalizować będą we Włocławku bokserzy. Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta rozegrany zostanie w hali sportowej przy ulicy Chopina 8. Wstęp wolny.