Zamknij X
Zamknij [X]

GSW zaprasza na Triennale

Już jutro (28 grudnia) galeria sztuki współczesnej zaprasza włocławian na zwiedzanie 9. Triennale Plastyki Włocławskiej. Zwiedzanie wyjątkowe, oprowadzać będzie kurator wystawy.

O fortyfikacjach w MBP

Dziś, w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku odbędzie się prelekcja połączona z prezentacją wydawnictwa „Niemieckie fortyfikacje polowe 1944. Włocławek. Kujawy Wschodnie i Ziemia Dobrzyńska".

W Akademii Dokumentalnej o 'Współczesnym mężczyźnie'

DKF Ósemka zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie z najlepszymi światowymi filmami dokumentalnymi. „Współczesny mężczyzna" to już 22. projekcja filmowa Akademii Dokumentalnej, projektu finansowanego przez Fundację ANWIL dla Włocławka.

BCK zaprasza na świąteczny koncert

Jak co roku Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na tradycyjny świąteczny koncert. W tym roku wydarzenie odbędzie się 16 grudnia o 18:00.

Andrzej Poniedzielski wystąpi w Browarze B.

Wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego już w najbliższy piątek. Kabareciarz, autor tekstów piosenek, poeta i konferansjer wystąpi w CK Browar B. o 19:00.

'Dziedziczki' w DKF

DKF Ósemka zaprasza na film „Dziedziczki", będący paragwajskim kandydatem do OSCARÓW 2019 w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Film jest refleksyjnym obrazem o uniwersalnej potrzebie wolności i samospełnienia, inspirującą opowieścią o miłości, radości i zmianach w życiu dojrzałej kobiety.

Europejskie makatki kuchenne

14 grudnia 2018 r., o godz. 12.00, w gmachu Muzeum Etnograficznego przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 odbędzie się otwarcie wystawy czasowej pt. „Europejskie makatki kuchenne”.

Spotkanie autorskie w bibliotece

13 grudnia o 17:30 w bibliotece Zespołu Placówek nr 1 przy ulicy Mechaników 1 odbędzie się spotkanie autorskie z Mirosławem Antonim Glazikiem.

Koncert Orkiestry Wojskowej z Torunia

W niedzielę 16 grudnia, w kościele Najświętszego Zbawiciela we Włocławku odbędzie się koncert Orkiestry Wojskowej z Torunia, który będzie jednym z elementów obchodów rocznicy wprowadzenia Stan Wojennego.