Zamknij X

Freshland Festival w ostatni weekend wakacji

28 sierpnia przy przystani na ulicy Piwnej królować będą dźwięki muzyki elektronicznej. Po rocznej, pandemicznej, przerwie do Włocławka wraca Freshland Festival.

Smocze łodzie wypłyną na Wisłę

W najbliższą sobotę 21 sierpnia na Wiśle ponownie pojawią się smocze łodzie. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca impreza organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zalef, Smolik, Heaven Rock - pożegnanie wakacji na Słodowie

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami. W tym roku Włocławek żegnać będzie je hucznie. Już w niedzielę 29 sierpnia w amfiteatrze na Słodowie wystąpią Krzysztof Zalewski, Smolik//Kev Fox i Heaven Rock.

Akademia WioliMisia “Wakacyjne fanfary”

22 sierpnia 2021 r. o godz. 10.00 na dziedzińcu Browaru B. rozpocznie się wakacyjne spotkanie z WioliMisiem i muzykami Filharmonii Pomorskiej.

Rodzinny piknik na Słodowie. Zaprasza WKS Włocłavia

W najbliższą sobotę 21 sierpnia warto pojawić się w Parku na Słodowie. „Piknik z Włocłavią” to moc atrakcji dla najmłodszych. Kibice drużyny będą mogli poznać zawodników reprezentujących WKS w tym sezonie.

Buduj z nami – warsztat z klockami Linden

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty z klockami Linden. Zajęcia odbędą się 25 sierpnia 2021 r. o godz. 12.00 w siedzibie biblioteki przy Placu Staszica 1.

Otwarty Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego

21 sierpnia 2021 r. TKKF Horyzont organizuje V Otwarty Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego, który odbędzie się na kortach przy ul Gałczyńskiego 9a. Są to rozgrywki amatorów.

Polskie bajki w "Śródmieście Cafe"

Kawiarnia obywatelska "Śródmieście Cafe" ul. 3 Maja 9 zaprasza najmłodszych mieszkańców Śródmieścia, i nie tylko, na spotkanie z polskimi bajkami.

Pianistyczny koncert w miejskim plenerze

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu: „Włocławskie Koncerty Plenerowe”. Wydarzenie z udziałem pianisty Wojciecha Marciniaka odbędzie się w niedzielę, 15 sierpnia 2021 r. przy Restauracji "Saskiej" (ul. 3 Maja 37). Początek o godz. 19:00.