Zamknij [X]

Letni Bulwar. Bill Bombadill Show

W niedzielę 11 sierpnia o godz. 16.00 Teatr Impresaryjny zaprasza na Letni Bulwar i Bill Bombadill Show.

Hocki klocki już w piątek

9 sierpnia br. w godz. 12.00-16.00 w Centrum Kultury Browar B. odbędą się kolejne zajęcia „Hocki klocki”.

Festiwal Wisły - rejsy, parady i koncerty. To już w niedzielę

Rejsy z „Szamanem Rzeki”, spotkania z wiślaną poezją i kulinariami. Występy, koncerty, kiermasze i rejsy. To wszystko czeka nas już w najbliższą niedzielę (11 sierpnia). Wielkimi krokami zbliża się festiwal Wisły.

Kino Letnie w „Śródmieście Cafe”

W najbliższy piątek, tj. 9 sierpnia 2019 roku o godz. 18.00 w kawiarni obywatelskiej „Śródmiecie Cafe” przy ul. 3 Maja 9 rozpocznie się projekcja filmu pt. OCALIĆ I ZGINĄĆ.

Drugi Letni Bulwar Sztuki z Teatrem

Już po raz drugi w czasie tegorocznych wakacji, będzie można spotkać się z Teatrem Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego podczas Letniego Bulwaru Sztuki. Włocławski Teatr zaprasza już w najbliższą niedzielę – 11 sierpnia br. – mieszkańców i gości przebywających w naszym mieście do udziału w niezwykłym spektaklu plenerowym dla całych rodzin z Billem Bombadillem w roli głównej!

Bowling dla całej rodziny

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących PIONEK zaprasza na zawody bowlingowe. VII Rodzinne Zawody Bowlingowe startują 17 sierpnia.

Zapraszamy do Kłóbki

Zapraszamy na festyn folklorystyczny z cyklu „Z życia dawnej wsi” pt. „W sierpniu każdy kwiat woła – zanieś mnie do kościoła!”, który odbędzie się 4 sierpnia (niedziela), w godz. od 15.00 do 18.00, w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznego w Kłóbce.

Mistrzowskie modele w Kruszynie

Już za dwa tygodnie lotnisko Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie po raz kolejny stanie się stolicą Europejskiego modelarstwa lotniczego. W dniach 28 lipca – 3 sierpnia zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy FAI Modeli Szybowców w klasie F3J.