'Zwierzyniec' w GSW

Zwierzęta, w różnych postaciach i stylistyce. To temat przewodni wystawy, którą będzie można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej do 8 grudnia. Wernisaż, już w najbliższy piątek (8 listopada)

Spotkanie z Aleksandrą Ziółkowską- Boehm

Zapraszamy Państwa na spotkanie w ramach cyklu „Czytelnicze oblicze” z Aleksandrą Ziółkowską – Boehm, ostatnią sekretarką Melchiora Wańkowicza oraz spadkobierczynią jego archiwum.

W Teatrze – Wieczór Andrzejkowy!

W sobotę 30 listopada w teatrze Impresaryjnym o godzinie 18:00 odbędzie się spektakl pt. "Zrobię co zechcę".

Będą szukać złota w Browarze B

Już jutro w Browarze B odbędzie się starcie sabotażystów i poszukiwaczy złota. Najlepsi gracze w Wizarda i Sabotażystę właśnie, rywalizować będą od godziny 11:00.

W Teatrze... PCA Polish Championships Włocławek 2019

19 października 2019 roku w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku odbędą się zawody w kulturystyce i fitness PCA Polish Championships. Mistrzostwa Polski - PCA Polish Finals 2019 będą eliminacjami do zawodów rangi światowej.

Spotkanie z Krzysztofem Beśką

18 października 2019 r. o godz. 17.00 w Filii nr 11 biblioteki przy ul. Łęgskiej 28 rozpocznie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką.

Wystawa fotografii Wiesława Turno

Wernisaż odbędzie się 18 października 2019 roku o godz. 18.00 w Centrum Kultury Browar B.

Jesienne spotkanie z poezją śpiewaną

W niedziele, 27 października o 17.00 odbędzie się spotkanie z Elżbietą Ślubowską i jej artystyczną rodziną. Jej twórczość obejmuje całą gamę emocji, refleksji, które często inspirowane są relacjami z najbliższymi , z nimi wspólnie realizuje swoje, nie tylko muzyczne, pasje.

Koncert "Ocalić od zapomnienia"w Brześciu Kujawskim

W środę, 2 listopada w Brzeskim Centrum Kultury odbędzie się piątą edycję koncertu zaduszkowego pt. "Ocalić od zapomnienia". W tym roku muzycznie będą wspominać największe przeboje Anny German, Kory Jackowskiej, Zbigniewa Wodeckiego i Andrzeja Zauchy.