Zamknij [X]

Muzyczny Dzień Kobiet w Marinie

Big Band Włocławek i Yacht Club Anwil już 9 marca zapraszają Panie i nie tylko, na koncert z okazji Dnia Kobiet

Koza - tradycji stanie się zadość

Koza, czyli tradycyjne zapusty kujawskie, już w najbliższą niedzielę. O 12:00 sprzed Muzeum Etnograficznego na bulwarach wyruszy diabeł, koń, dziad, siora - słowem barwny tłum przebierańców.

Posłuchaj Niemena w Szkole Muzycznej!

W lutym br. minęła 80 rocznica urodzin Czesława Niemena, polskiego kompozytora, multiinstrumentalisty, piosenkarza rockowego i autora tekstów piosenek.

Chory w rodzinie - MBP zaprasza na spotkanie

W lutym obchodzimy Światowy Dzień Chorego i z tej okazji Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Arentowicza we Włocławku, zaprasza na spotkanie pt. „Chory w rodzinie” z cyklu „Rodzina- to ważne"

Alfabet Sztuki w GSW

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Alfabet sztuki". Tematem - mistrzowie grafiki

„Miłość ci wszystko wybaczy” jutro w Browarze B.

Koncert przeniesie publiczność do przedwojennej Warszawy, do kawiarenki przy ulicy Foksal 17 – Cafe Bodo. Była ona pomysłem legendarnego polskiego śpiewaka, a tematem koncertu jest spotkanie Eugeniusza Bodo z Hanką Ordonówną.

Koncert karnawałowy w Brześciu Kujawskim

Karnawał w Brzeskim Centrum Kultury przebiega pod znakiem dobrych koncertów. Już 3 marca o godz. 18.00 BCK zaprasza na koncert w piosence lat 80-tych.

Kujawski karnawał

Już po raz trzydziesty, w niedzielę 3 marca br., mieszkańcy Włocławka obejrzą barwny korowód grup zapustnych, który w tradycyjny sposób akcentuje kończący się karnawał. Przebierańcy wyruszą o godz. 12.00 sprzed Muzeum Etnograficznego przy włocławskich bulwarach.

SP nr 5 organizuje koncert

Dziś o godz. 16.00 w Pałacu Bursztynowym rozpocznie się koncert dla rodziców uczniów wzorowych i przyjaciół szkoły.