Zamknij X
Zamknij [X]

Żeglarze podnoszą banderę

1 maja o godzinie 12:00 w Marnie Zarzeczewo zostanie podniesiona bandera. Tym samym zainaugurowany zostanie Okręgowy i Klubowy Sezon Nawigacyjny 2019.

Majówka z folklorem

Zapraszamy na "Majówkę z folklorem", w ramach której odbędą się uroczyste obchody "Święta Konstytucji 3 Maja " oraz IV Festiwal Zespołów Folklorystycznych im. T. Zielińskiego.

Tribute to Wodecki

31 maja o godz. 18.00 Klub Stara Remiza zaprasza na koncert z cyklu Gwiazdoteka pn. Tribute to Wodecki – W hołdzie Wodeckiemu Tym razem wysłuchamy największych utworów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego.

Kochamy nasze mamy

25 maja o godz.. 10.00 Klub Stara Remiza zaprasza na warsztaty rodzinne „Kochamy nasze mamy”. Zapisy trwają do 21 maja, liczba miejsc ograniczona.

'Motoświęconka' już jutro

To włocławska tradycja. Jak co roku ATH MotoClub Włocławek zaprasza wszystkich motocyklistów, automobilistów, lub po prostu sympatyków motoryzacji do kościoła Św. Stanisława we Włocławku. Motoświęconka rozpocznie się o godzinie 11.00.

Dzień Wolnej Sztuki

W sobotę po świętach wielkanocnych, 27 kwietnia o godz. 12.00, w Muzeum Historii Włocławka odbędzie się Dzień Wolnej Sztuki.

Fiesta a la Polonia

Już 24 kwietnia, o godzinie 18:00, we włocławskim Centrum Kultury "Browar B." wyjątkowy koncert, na którym naprawdę warto się pojawić. Na scenie pojawią się uczniowie i absolwenci "Baczyńskiego" oraz zespół "Bobrowiacy". Wszystko po to, by rozwijać zamiłowanie do muzyki...

Piotr Kowalczyk gościem MBP

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich 25 kwietnia o godz. 17.00 zapraszamy do Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Warszawskiej. Gościem specjalnym będzie podróżnik i publicysta Piotr Kowalczyk.

Motocykliści zaczynają sezon

Na otwarcie sezonu motocyklowego oraz lotniczego wspólnie zapraszją ATH Moto Club Włocławek oraz Aeroklub Włocławek. Choć amatorów dwóch kółek już można spotkać na szlakach, oficjalnie zainaugurują sezon 1 maja o 10:00

W kuźni Andrzeja Schmidta

W piątek 12 kwietnia, o godz. 17.00, w Muzeum Etnograficznym przy ul. Bulwary Marszałka J. Piłsudskiego 6 odbędzie się wernisaż wystawy pt.: „W kuźni Andrzeja Schmidta”. Jest to ekspozycja monograficzna, poświęcona twórczości jednego z najznamienitszych, czynnych zawodowo kujawskich kowali.