Zamknij X
Zamknij [X]

Bal Andrzejkowy dla najmłodszych

W najbliższą niedzielę 25 listopada w klubie Łęg odbędzie się Bal Andrzejkowy dla dzieci. Wstęp wolny.

'Wielka architektura' w DKF

Jak zwykle w poniedziałek, DKF Ósemka zaprasza na film, tym razem - kolejny seans Akademii Dokumentalnej.

O Stanisławie Grzesiuku w MBP

22 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej spotkanie z cyklu "Czytelnicze oblicze". „Król życia bez cenzury czyli rzecz o Stanisławie Grzesiuku” - to tytuł spotkania z udziałem wnuczki Stanisława Grzesiuka – Izabeli Laszuk.

Bawialnia. Eksperymenty są super

W sobotę 17 listopada 2018 Klub Zazamcze w godzinach 11:00-13:00 zaprasza dzieci do wspólnej zabawy podczas, której uczestnicy będą wykonywać proste doświadczenia tj. tęczowy wulkan, balonowa rakieta oraz brokatowa ciastolina.

VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej

Już w niedzielę 11 listopada, w Centrum Kultury "Browar B" zabrzmią patriotyczne pieśni. Ósma edycja Festiwalu przyciągnęła do Włocławka 46 wykonawców, którzy od 11:00 przystąpią do przesłuchań konkursowych.

W hołdzie wolności.

10 listopada, w przeddzień 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w Centrum Kultury Browar B. zabrzmi koncert: “W hołdzie Wolności”.

"Młodość Astrid" w DKF Ósemka

DKF Ósemka zaprasza na film „Młodość Astrid", który prezentowany był na Gali Specjalnej podczas 68. MFF w Berlinie oraz jest zwycięzcą tegorocznego festiwalu Transatlantyk w Łodzi.

Wielki koncert dla Niepodległej we Włocławku

Największe dzieła muzyki klasycznej zabrzmią we włocławskiej katedrze głosami kilkudziesięcioosobowego Chóru Filharmonii Narodowej. Uroczysty koncert dla uświetnienia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbędzie się w niedzielę, 18 listopada, organizuje Kuria Diecezjalna Włocławska we współpracy z ANWILEM.

'Sztuka Legionów Polskich' w GSW

20 listopada Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na wykład Jerzego Brukwckiego. Krytyka sztuki, dziennikarza, kuratora wystaw, wieloletniego szefa warszawskiej Galerii Krytyków POKAZ w Warszawie. Tematem wykładu będzie sztuka legionowa.