Zamknij [X]

Makatki kuchenne - warsztaty rodzinne

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie czasowej pt. „Europejskie makatki kuchenne”, prezentowanej w Muzeum Etnograficznym we Włocławku, przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6.

Niedziela z kustoszem w muzeum historii Włocławka

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Niedziela z kustoszem” zorganizowane na niedawno otwartej ekspozycji stałej „Dzieje Włocławka i regionu od pradziejów do PRL” w Muzeum Historii Włocławka.

„Nieobecność” - wernisaż w Browarze B.

Browar B. zapowiada wernisaż kolejnej wystawy „Nieobecność” to projekt Wioli Ujazdowskiej, w którym artystka podejmuje problem obecności swojej oraz innych istot żywych.

Razem z Babcią i Dziadkiem ‘Hej kolęda, kolęda’

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Uczniowie oraz Rodzice Szkoły Podstawowej w Smólniku serdecznie zapraszają Seniorów i wszystkie osoby chętne do wspólnego kolędowania z udziałem Zespołu Folklorystycznego ,,Smólnik”.

Wystawa „Kronika nieszawska”

W przyszłą sobotę, 9 lutego o godz. 15.00, w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie, przy ul. Mickiewicza 6, odbędzie się wernisaż wystawy czasowej pt. „Kronika nieszawska”.

Pamięci Ryszarda Riedla - koncert w Browarze B.

Sebastian Riedel i Cree: ,,Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu”, to cykl koncertów upamiętniających 25 rocznicę śmierci legendy polskiego bluesa Ryszarda Riedla

Zespół Pieśni i Tańca „Wisła” w Browarze B.

Już jutro, 2 lutego o godz. 13.00, na scenie Browaru B. wystąpi Zespół „Wisła” Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Koncert we Włocławku zwieńczy włocławskie warsztaty zespołu.

"Sny wędrownych ptaków" w DKF Ósemka

DKF Ósemka zaprasza do kina na „Sny wędrownych ptaków", jeden z najoryginalniejszych filmów sezonu - opowieść o początkach kolumbijskiego handlu narkotykowego, powiązaną z historią rdzennej społeczności Indian Wayúu.

"Miłość taka jest" - koncert w BCK

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na koncert walentynkowy pt. „Miłość taka jest".To kolejny projekt przygotowany przez zespół muzyczny działający przy BCK, któremu towarzyszyć będą wspaniali wokaliści.

W MBP wspomnienie o Herlingu-Grudzińskim

Z okazji 100. rocznicy urodzin pisarza oraz ustanowienia przez Sejm roku 2019 Rokiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na otwarcie wystawy pt. „Gustaw Herling-Grudziński”. Wystawa pochodzi z Muzeum Historii Kielc.