Zamknij X

Legia lepsza od Anwilu

Dwie celne „trójki” Dariusza Wyki w końcówce niezielnego spotkania sprawiły, że Anwil zanotował trzynastą porażkę w sezonie. W Warszawie, po zaciętym spotkaniu Rottweilery uległy gospodarzom 85:76.

Spotkanie z nowym trenerem Rottweilerów

W ubiegły piątek w siedzibie ANWILU odbyło się spotkanie, podczas którego rozmawiano o dotychczasowych wynikach zespołu Anwilu Włocławek i najbliższej sportowej przyszłości.

Almeida zostaje w Anwilu. Klub się wzmacnia

Wczoraj wieczorem KK Włocławek poinformował o zakończeniu rozmów z Ivanem Almeidą. Koszykarz ostatecznie zostaje w składzie Rottweilerów. Nowym nabytkiem włocławian został też Kyndall Dykes.

Co z Almeidą?

Sobotnie spotkanie zKingiem Szczecin, było kolejną porażką odnotowaną przez włocławski Anwil. Kryzys trwa i póki co nie pomogła wymiana na stanowisku trenera. Na dodatek, swoje odejście z drużyny ogłosił Ivan Almeida.

Anwil przegrywa z Kingiem

75:78 takim wynikiem zakończyło się sobotnie spotkanie Anwilu Włocławek z Kingiem Szzczecin. Włocławianie pod wodzą Przemysława Frasunkiewicza zanotowali tym samym 12 porażkę w sezonie i zajmują 14 miejsce w ligowej tabeli.

McKenzie Moore zwolniony

KK Włocławek, w swoim dzisiejszym komunikacie ogłosił decyzję o zwolnieniu jednego z zawodników; McKenzie Moore'a. Kontrakt rozwiązano z winy byłego już rozgrywającego.

Komunikat KK Włocławek w sprawie COVID-19

W związku z faktem, iż część zespołu Anwilu Włocławek po decyzji włocławskiego oddziału sanepidu przebywa na kwarantannie, KK Włocławek informuje, że najbliższe 3 mecze muszą zostać rozegrane w innych terminach.