Zamknij X
Zamknij [X]

#Q4news. Kibice witają ANWIL Włocławek

Po dwóch porażkach w Gdyni, przy stanie rywalizacji 0:2, mało kto z włocławskich kibiców przypuszczał, że ten półfinałowy pojedynek w Energa Basket Lidze, będzie miał tak niezwykły przebieg. A jednak, udało się i Anwil wygrał rywalizację o wejście do wielkiego finału 2:3. Nic dziwnego, że pomimo nocnej pory na powracających koszykarzy czekali kibice.

W czerwcu - II Kujawski Maraton im. Kazimierza Wielkiego

Włocławskie Towarzystwo Rowerowe LUMAC Like Bike WTR, jest amatorskim klubem kolarskim. We współpracy z jednostkami organizacyjnymi gminy i miasta Kowal jest ono organizatorem drugiej już edycji Kujawskiego Maratonu im. Kazimierza Wielkiego.

Anwil pokonał Arkę. W niedzielę walczymy o Finał!

Jeśli kibice, którzy w czwartkowy wieczór szczelnie wypełnili włocławską Halę Mistrzów liczyli na wielkie emocje i podobne, jak we wtorek, zaangażowanie włocławian, ten mecz z pewnością ich nie rozczarował. Dramaturgia, zwroty akcji, pojedynek strzelców i happy end. Anwil wyrównuje stan rywalizacji z Arką i w niedzielę wybiegnie na parkiet w Gdyni.

ANWIL razem z Żużlową Reprezentacją Polski

Firma One Sport reprezentująca, na mocy umowy z Polskim Związkiem Motorowym,Żużlową Reprezentację Polski i włocławska spółka z Grupy ORLEN, podpisały dziś list intencyjny. Dokument dotyczy gotowości obydwu stron do zawarcia umowy sponsoringowej i tym samym pełnienia przez ANWIL do końca 2019 r. roli sponsora generalnego Żużlowej Reprezentacji Polski.

Anwil ucieka spod topora - zdjęcia

To miał być mecz walki i takim był. To miał być mecz, w którym emocje trwać będą do końca i pod tym względem także nie rozczarował. Przede wszystkim jednak, z punktu widzenia kibiców Anwilu był to mecz zwycięski. Włocławianie „odczarowali” zespół z Gdyni i w serii przegrywają 2:1.

"Trener ma kilka asów w rękawie" - Michał Ignerski o półfinale z Arką.

Czegokolwiek nie powiedzieć o tegorocznej rywalizacji Anwilu z Arką Gdynia, jedno można stwierdzić z pewnością – to nie jest wymarzony przeciwnik zespołu prowadzonego przez Igora Milicicia. Przeciwnik, którego trzeba pokonać by wejść do finału Energa Basket ligi. Pierwsze spotkanie półfinału już dziś.