Zamknij X

Wakacje z Junaczkami

Junak Handball Team Włocławek zaprasza serdecznie wszystkie dziewczęta urodzone w latach 2013 i młodsze na bezpłatne zajęcia z piłki ręcznej, oraz piłki ręcznej plażowej.

ANWIL i KKW z nową umową sponsoringową na trzy lata

Umowa sponsoringowa z włocławskim klubem koszykówki przewiduje zwiększenie finansowania, ale zakłada zależność przekazywanych przez sponsora środków od poszczególnych wyników sportowych osiąganych przez Anwil Włocławek. To oznacza, że będzie liczył się każdy mecz w sezonie.

Sukcesy zawodniczek Junaka

Juniorki młodsze Junaka LeaderTech Włocławek zostały wicemistrzyniami województwa Kujawsko - Pomorskiego w piłce ręcznej plażowej. Dodatkowo, Bramkarka Junak Handball Team Włocławek Weronika Słomska wystąpi w Mistrzostwach Europy Juniorek w Piłce Ręcznej Plażowej, które odbędą się w Bułgarii w dniach 8-11 lipca 2021.

Lekkoatletyka dla Każdego. Młodzi sportowcy rywalizowali we Włocławku

Dobra zabawa, ale także rywalizacja. W piątkowe popołudnie na stadionie lekkoatletycznym we Włocławku pojawili się młodzi lekkoatleci. Wojewódzki finał cyklu „Lekkoatletyka dla Każdego” zakończył się wyłonieniem reprezentacji regionu w ogólnopolskiej rywalizacji.

ANWIL sponsorem rywalizacji lekkoatletów w Bydgoszczy

Na Stadionie Zawiszy w Bydgoszczy 30 czerwca zameldują się gwiazdy królowej sportu. Obsada to znak firmowy Memoriału Ireny Szewińskiej, który w tym roku będzie miał swoją trzecią odsłonę. To także ostatnie tak duże zawody w Polsce przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio, a sponsorem głównym wydarzenia jest ANWIL S.A.

Maciej Bojanowski wraca do ekstraklasy

Skrzydłowy z Białegostoku powraca do Włocławka po roku w 1. lidze. KK Włocławek podpisało kontrakt z Maciejem Bojanowskim.

Tworzą historię włocławskiego kickboxingu

W miniony weekend w Legnicy tj. 10-12.06 rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w formule K1. W rywalizacji wzięło 261 zawodników z 76 klubów, a rywalizacja toczyła się na dwóch ringach.