Zamknij [X]

Bowling dla całej rodziny

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących PIONEK zaprasza na zawody bowlingowe. VII Rodzinne Zawody Bowlingowe startują 17 sierpnia.

Chris Dowe to nowy rozgrywający Rottweilerów

Po czterech latach gry z włocławskim klubem pożegnał się Kamil Łączyński. Jego miejsce na pozycji pierwszego rozgrywającego zajmie dwudziestosiedmioletni Dowe, grający ostatnio w izraelskiej ekipie Ironi Ness Ziona.

Dwa turnieje we Włocławku? - Anwil przygotowuje się do sezonu. [WIDEO]

Po obronie mistrzowskiego tytułu w Anwilu Włocławek trwają przygotowania do sezonu 2019/2020. Początek tegorocznego okresu transferowego nie rozpieszczał kibiców. Wczoraj zakończyła się kilkutygodniowa „posucha”. Kontrakt z włocławskim zespołem podpisał Chris Dowe. Niebawem poznamy kolejne nazwiska w rotacji Rottweilerów w sezonie 2019/2020 – zapewniał tuż przed zakontraktowaniem zawodnika prezes włocławskiego klubu. Ciekawie zapowiada się też okres przygotowawczy.

Zmiany w akcjonariacie KK Włocławek? Decyzja w przyszłym tygodniu

Oczekiwanie na kontrakty i sportowe emocje związane z przedsezonowymi sparingami, to nie jedyne co w te wakacje zajmuje kibiców koszykówki we Włocławku. Równie interesujące jest to co dzieje się wokół zmian w strukturze właścicielskiej klubu. Temu właśnie poświęcona była dzisiejsza konferencja we włocławskim ratuszu.

Mistrzostwa Europy FAI Modeli Szybowców w klasie F3J 2019

Już w najbliższą niedzielę Aeroklub Włocławski w Kruszynie po raz kolejny stanie się stolicą Europejskiego modelarstwa lotniczego. W dniach 28 lipca – 3 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Europy FAI Modeli Szybowców w klasie F3J.