Anwil na zwycięskiej ścieżce

Kolejne zwycięstwo podopiecznych Przemysława Frasunkiewicza obejrzeli w świąteczny poniedziałek kibice w Hali Mistrzów. Rottweilery wygrały z Astorią Bydgoszcz 97:81.

Jedną nogą w finale. Anwil- Karhu 90:71

Podobno nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca, jednak nie tylko wynik, ale i styl zwycięstwa Rottweilerów nad Karhu Basket pozwalają sądzić, że włocławianie zameldują się w finale rozgrywek FIBA Europe Cup.

Podium na inaugurację sezonu

Borys Piotrowski bardzo dobrze rozpoczął kolejny rok startów w kartingu. W otwierających tegoroczną rywalizację zawodach na Torze Poznań zajął trzecie miejsce w swojej kategorii.

Cymerman i Konarzeski Mistrzami Polski w Kickboxingu

W miniony weekend w Jarosławiu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu. Rywalizacja toczyła się na trzech matach , wszystkie finały rozgrywane były wieczorem na Gali Finałowej. W zawodach wzięło udział 305 zawodników reprezentujących 74 kluby z całej Polski.

40. Bieg Kujawiaka – otwarcie zapisów

Wielkimi krokami zbliża się 40. Bieg Kujawiaka pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego. Już 13 maja br. biegacze będą rywalizować na włocławskim Zazamczu, malowniczą trasą wśród włocławskich lasów.