Zamknij [X]

Czyż w Anwilu

Klub Koszykówki Włocławek informuje, że 29-letni podkoszowy, mający w swoim dorobku wicemistrzostwo Polski i grę w reprezentacji narodowej, Olek Czyż został nowym graczem Anwilu Włocławek.

Wyniki 6. kolejki Choceńskiej Ligi Futsalu

W minioną niedzielę 3 lutego 2019 r. w choceńskiej hali GOSiR rozegrano 6. kolejkę rundy mistrzowskiej IX edycji Choceńskiej Ligi Futsalu w I i II lidze. Łącznie strzelono – 89 gole, a sędziowie ukarali 6 piłkarzy żółtymi kartkami.

(El) condor wylądował

Sądząc po pozycji jaką sobotni rywale Anwilu zajmują w ligowej tabeli, można było się spodziewać, że pojedynek z Treflem, dla podopiecznych Igora Milicicia będzie miłym i przyjemnym spacerem przed własną publicznością i okazją do efektownego debiutu Ivana Almeidy, który w piątek dołączył do ekipy a w sobotę doczekał się owacyjnego przywitania przez włocławskich kibiców.

Ivan Almeida. Powrót króla

To już oficjalne. Dziś KK Włocławek potwierdził, że do ekipy Anwilu dołączy Ivan Almeida. Uwielbiany przez kibiców Kabowerdeńczyk ponownie założy koszulkę klubu.

Mateusz Kostrzewski odchodzi z Anwilu!

Jak poinformował dziś KK Anwil, z zespołem rozstaje się Mateusz Kostrzewski. Skrzydłowy Rottweilerów i klub w piątek rano rozwiązali kontrakt za porozumieniem stron.

Anwil przegrywa z Banvitem po dogrywce

Po tym, kiedy Anwil Włocławek stracił szansę na awans do drugiej rundy rozgrywek Basketball Champions League spotkanie z tureckim Banvitem nie ściągnęło do Hali Mistrzów kompletu publiczności, także i „temperatura” na parkiecie daleka była od wrzenia. Choć spotkaniu nie brakowało dramaturgii, jednak na nieszczęście dla Anwilu, bez happy endu.

Zimowy Turniej Badmintona

W dniu 26 stycznia Uczniowski Klub Sportowy "START" był organizatorem dwóch turniejów badmintona. Turnieje te były podsumowaniem zajęć pn. " TON nadaje BADMINTON", jakie prowadzone były podczas ferii przez UKS "START" w Szkole Podstawowej w Smólniku

Almeida wróci do Włocławka? Kibice zbierają... pieniądze

Ivan Almeida – występował w Anwilu Włocławek zaledwie przez jeden sezon, za to jaki sezon. Mistrzowski, okraszony w jego wykonaniu znakomitymi statystykami, nieustępliwością i zaangażowaniem. Nie dziwi więc, że z miejsca stał się bożyszczem tłumów. Czy wróci do Włocławka?