Igor Milicić: Mam dużo pretensji do drużyny. MKS lepszy w Hali Mistrzów

Spotkanie pomiędzy Anwilem a MKSem Dąbrowa Górnicza miało upłynąć pod znakiem wielkiego powrotu. Michał Ignerski po latach powrócił do Hali Mistrzów, po latach – w koszulce mistrza Polski. Ostatni mecz „marcowego maratonu” we Włocławku nie był dla niego okazją do świętowania. Anwil przegrał to spotkanie 77:79.

Mistrzostwa Oldboyów w szachach

W niedzielę 24 marca w Centrum Kultury Browar B "STARA REMIZA" we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Oldboyów Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego. Na starcie stanęło 20 zawodników, 1 mistrz międzynarodowy, 4 kandydatów na mistrza, 10 z I kat. szachową , 4 z II kat. szachowymi 1 z III kat.

Turniej Siatkówki w Bydgoszczy

22 marca odbył się Finał 4 – siatkarskich dziewcząt w Bydgoszczy, awans uzyskały cztery szkoły po wcześniejszych eliminacjach ćwierć i półfinałowych – SP 31 Bydgoszcz, SP Grudziądz, SP Świecie i SP 12 Włocławek.

MGKS Kujawiak Lumac Kowal przegrywa z Unią Janikowo

W niedzielę 24 marca na stadionie miejskim im. Kazimierza Górskiego w Kowalu został rozegrany mecz ostatniej 19. kolejki o mistrzostwo 4. ligi kujawsko-pomorskiej, w którym gospodarze podejmowali lidera rozgrywek i pretendenta do awansu Unię Janikowo. Zawodnicy z Kowala przegrali 1:6.

Turniej badmintona w Smólniku

W dniu 23 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbył się III Turniej Badmintona.

Anwil Włocławek – Miasto Szkła Krosno 104:76

Tylko początek spotkania w Hali Mistrzów mógłby sugerować że spotkanie pomiędzy Anwilem a Miastem Szkła przyniesie większe emocje. Włocławianie odnieśli trzecie, kolejne zwycięstwo, nie pozostawiając przy tym wątpliwości, kto w tym spotkaniu dominował.