Zamknij [X]

Anwil SA zwiększy finansowanie KK Włocławek. Podpisano list intencyjny

Dziś w siedzibie głównego sponsora włocławskiego klubu podpisano list intencyjny dotyczący zwiększenia finansowania dla KK Włocławek. Spółka rozpocznie rozmowy w sprawie aneksowania obowiązującej umowy. Jakie środki wzmocnią budżet Rottweilerów? Tego nie wiemy.

KK Włocławek – walne zgromadzenie bez kworum

Wczoraj (24 września) miało odbyć się kolejne walne zgromadzenie akcjonariuszy Klubu Koszykówki Włocławek. W Hali Mistrzów pojawili się jednak tylko akcjonariusze mniejszościowi – przedstawiciele ratusza. W tej sytuacji nie można było podjąć decyzji o zapowiadanej nowej emisji akcji.

16. Rajd Włocławski

Automobilklub Włocławski po raz 16. zaprasza na Rajd Włocławski, będący również IV Rundą Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 września, a bazą rajdu będzie Pałac Bursztynowy. Tam zostanie zlokalizowany park maszyn, gdzie będzie można zobaczyć przygotowania uczestników do startu oraz pooglądać w pełni przygotowane rajdowe auta.

Mistrzostwa Włocławka Amatorów w Badmintonie

21 września w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych odbyły się 3.Otwarte Mistrzostwa Włocławka Amatorów w Badmintonie, których organizatorem był UKS ”START” Smólnik. W turnieju wzięło udział 41 zawodników, którzy by wyłonić zwycięzców w siedmiu kategoriach rozegrali 82 mecze.

Puchar Kasztelana dla Anwilu

Anwil Włocławek pokonał VEF Ryga podczas piątkowego meczu, który odbył się w ramach Kasztelan Basketball Cup 2019. Publikujemy zdjęcia i wideo ze spotkania.

Zostań wolontariuszem w VI ANWIL Półmaratonie we Włocławku

Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu prowadzi rekrutację wolontariuszy do VI ANWIL Półmaraton Włocławek. Nabór potrwa do 25 września. Organizatorzy poszukują 100 wolontariuszy w wieku od 16 do 65 lat.