TKKF 'Horyzont' zaprasza na turniej deblowy amatorów

W sobotę 9 września od godz. 9:00, na kortach ziemnych przy ul. Gałczyńskiego we Włocławku, odbędzie się VII Otwarty Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu.

Adam Spychalski Mistrzem Europy w kickboxingu!

W dniach 25.08-3.09.2023r w Istambule(Turcja) rozegrane zostały Mistrzostwa Europy WAKO dzieci, kadetów i juniorów. Na tą imprezę do Kadry Polski zostało powołanych dwóch włocławian Adam Spychalski i Maciej Konarzewski ,reprezentujących klub Akademię Mieszanych Sztuk Walki Włocławek.

VII Edycja Biegu Pamięci w Boniewie

Już 9 września zapraszamy na VII Edycje Biegu Pamięci w Boniewie. Impreza ma uczcić żołnierzy Armii Pomorze walczących pod Szczytnem (11-12 września 1939 roku).

Borys Piotrowski podwójnym mistrzem Polski!

Zakończył się cykl tegorocznych Kartingowych Mistrzostw Polski. Dziesięcioletni włocławianin sięgnął w nim po aż dwa tytuły – w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej.

22. Antałek 2023 za nami

W sobotę, 26 sierpnia na Zalewie Włocławskim odbyły się sympatyczne zawody o zachęcającej do uczestnictwa nazwie 22. Integracyjne Regaty Żeglarskie ANTAŁEK 2023.

Regaty Antałek po raz 22.

Już po raz 22. YACHT CLUB ANWIL organizuje wyjątkowe Integracyjne Regaty Żeglarskie ANTAŁEK 2023. Regaty rozpoczną się 26 sierpnia.