Zamknij [X]

MGKS Kujawiak Lumac Kowal przegrywa z Unią Janikowo

W niedzielę 24 marca na stadionie miejskim im. Kazimierza Górskiego w Kowalu został rozegrany mecz ostatniej 19. kolejki o mistrzostwo 4. ligi kujawsko-pomorskiej, w którym gospodarze podejmowali lidera rozgrywek i pretendenta do awansu Unię Janikowo. Zawodnicy z Kowala przegrali 1:6.

Turniej badmintona w Smólniku

W dniu 23 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbył się III Turniej Badmintona.

Anwil Włocławek – Miasto Szkła Krosno 104:76

Tylko początek spotkania w Hali Mistrzów mógłby sugerować że spotkanie pomiędzy Anwilem a Miastem Szkła przyniesie większe emocje. Włocławianie odnieśli trzecie, kolejne zwycięstwo, nie pozostawiając przy tym wątpliwości, kto w tym spotkaniu dominował.

Anwil - Legia. Przekonujące zwycięstwo włocławian

Kiedy w sobotnim spotkaniu z HydroTruckiem Radom Aleksander Czyż, utykając zasygnalizował konieczność zmiany i nie pojawił się już na parkiecie serca kibiców mogły zadrżeć. Na szczęście uraz wyklucza go z gry na zaledwie kilkanaście dni. W meczu z Legią nie zagrał, nie przeszkodziło to Rottweilerom w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

Judocy Olimpijczyka z medalami

9 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie odbył się ogólnopolski turniej judo którego organizatorem był Uczniowski Klub Judo Ikizama.

Anwil Włocławek - Hydro Truck Radom 97:73

Po kompromitującej przegranej z ubiegłego tygodnia koszykarze Anwilu stanęli przed szansą odbudowania zaufania kibiców. Cel został wykonany, choć trzeba też zauważyć, że ekipa HydroTruck Radom poprzeczkę zawiesiła nisko, bardzo nisko.

52 tysiące - zakończyła się zbiórka kibiców Anwilu

Jeden sezon wystarczył, by rozbudzić niespotykaną sympatię włocławskich kibiców. Ivan Almeida, według nich, jest nieodzowny w składzie włocławskiej ekipy i dla jego pozyskania rozpoczęli niecodzienną zbiórkę. Zbiórkę, która właśnie się zakończyła.

Pierwszy taki mecz we Włocławku!

Już 17 marca w Szkole Podstawowej nr 12 przy ulicy Wiejskiej odbędzie się pierwszy we Włocławku mecz siatkówki na siedząco.