Zabrakło niewiele. Anwil o krok od niespodzianki

A nawet sensacji, bo w tym starciu faworyt był jeden. Naszpikowany gwiazdami AEK Ateny w siódmej kolejce BCL pojawił się we Włocławku by wygrać. Rottweilery jednak nie poddały się łatwo. To był mecz, który przez większą część mógł się podobać, a nawet zachwycać kibiców we Włocławku. Niestety nie udało się obronić Hali Mistrzów. Anwil przegrał to spotkanie 77:79

Turniej Bokserski im Edwarda Rinke

W weekend 23-24 listopada 2019 r. w sali boksu i sztuk walki Zawiszy rozegrany został XVIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Edwarda Rinkego. Jest to 20 edycja tego prestiżowego turnieju z Pamięci Edwarda Rinke. W zawodach wzięło udział blisko 80 kadetek, kadetów i juniorów z Polski, Rosji, Litwy i Słowacji.

Puchar Polski Karate odbędzie sie we Włocławku [WIDEO]

14 grudnia odbędzie się Puchar Polski Karate seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików. Turniej odbędzie się w Hali Mistrzów we Włocławku. To będzie największa impreza karate, tego roku, w Polsce.

Znakomite dwie kwarty wystarczyły. Anwil -MKS 112:88

Słaba pierwsza połowa i bardzo dobra druga – tyle wystarczyło by Anwil odniósł przekonujące zwycięstwo nad mocno osłabionym MKS Dąbrowa Górnicza. Pozbawieni Dominica Artisa goście długo stawiali opór ostatecznie ulegając 112:88.

Mikołajkowy rajd rowerowy już 7 grudnia

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski zaprasza na Mikołajkowy rajd rowerowy, który odbędzie się 7 grudnia 2019 r. Wycieczka będzie podsumowaniem i zakończeniem sezonu rowerowego.

Emocje jak przed laty. Anwil - Śląsk 96:85

Święta Wojna toczona na przełomie wieków między Anwilem i Śląskiem wróciła. Być może jej „jakościowy ciężar” jest póki co mniejszy, niż przed dwudziestu laty, jednak emocje towarzyszące spotkaniom obu ekip były wyczuwalne we włocławskiej Hali Mistrzów od pierwszej do ostatniej minuty niedzielnego spotkania. Spotkania, które zakończyło się zwycięstwem włocławian 96:85.

HangarParty 2019

16 listopada br., na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie miało miejsce zakończenie i podsumowanie sezonu, wpisane w program Dni Otwartych w Aeroklubie. Poprzedziły je zawody szybowcowe na celność lądowania, w których wzięło udział 12 zawodników: 1 miejsce zajęła Patrycja Dąbrowska; 2 miejsce, Jerzy Pikulski; 3 miejsce, Stanisław Sarnowski.