Tenisowy turniej oldbojów

W hali sportowej im. F. Malinowskiego przy MZS w Radziejowie spotkali się przy zielonym stole „starsi panowie”. Po raz XVII uczestniczyli w turnieju tenisa stołowego zorganizowanego przez Ognisko TKKF „Radziejowianka.

117,9 dB w Hali Mistrzów

Przy okazji środowego spotkania z ekipą Le Mans, o jak najlepszy wynik walczyli nie tylko koszykarze, ale także kibice.Co ostatni walczyli o miano "najgłośniejszych w Polsce".

Anwil triumfuje nad Le Mans - zdjęcia i wideo

Przed tym meczem jasne było jedno – ta drużyna, która wyjdzie zwycięsko z batalii w Hali Mistrzów znacząco przybliży się do celu, jakim dla obu ekip jest wyjście z grupy A Basketball Champions League. Obie drużyny przed środowym spotkaniem miały identyczny bilans punktowy, na koncie gromadząc po dwie wygrane i cztery porażki ( co w przypadku faworyzowanej przed sezonem ekipy z Le Mans jest pewną sensacją).

Mistrzowie świata z Włocławka

Tancerze z Centrum Tańca i Fitness Puls we Włocławku z Mistrzostw Świata wrócili z pucharami. Kilkukrotnie stawali na podium. Mamy m.in. MISTRZÓW ŚWIATA w HIP HOPIE!

Indywidualne Mistrzostwa Włocławka w szachach

16 listopada w CKBB STARA REMIZA odbywały się Indywidualne Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych kl. VII i VIII, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych w szachach. Organizatorami imprezy byli: "Włocławski Klub Szachowy-1938"; CKBB Stara Remiza; Urząd Miasta Włocławek i Firma "RENEX" Państwa Marzeny i Predraga Topićów.

III Turniej z Okazji Dnia Niepodległości w Smólniku

W dniu 18 listopada odbył się w hali sportowej w Smólniku III Turniej z Okazji Dnia Niepodległości. Był to trzeci turniej w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Badmintonie, którego głównym organizatorem jest UKS „ START „ Smólnik.

4 medale judoków Olimpijczyka w Gdańsku

W Gdańsku odbył się XXVIII Turniej Judo im. Antoniego Reitera. W rywalizacji wzięło udział ok. 600 zawodników , w tym 6 z MKS „Olimpijczyk” Włocławek. Najlepiej z ekipy spisał się Eryk Neumann, który wygrał 5 walk przed czasem zajmując tym samym 1 miejsce w kategorii wagowej do 50 kg.