Włocławski Rajd Samochodowy

W niedziele 29 września odbył się po raz 16. Włocławski Rajd Samochodowy przy pałacu Bursztynowym. Rajd został zorganizowany przez Włocławski Automobilklub.

Spacer Anwilu. Polpharma upokorzona

Bez kontuzjowanego kapitana Szymona Szewczyka, Anwil Włocławek uporał się w pierwszej kolejce Energa Basket Ligi z ekipą Polpharmy Starogard Gdański. Podopieczni Igora Milicicia wygrali 110:72.

Anwil SA zwiększy finansowanie KK Włocławek. Podpisano list intencyjny

Dziś w siedzibie głównego sponsora włocławskiego klubu podpisano list intencyjny dotyczący zwiększenia finansowania dla KK Włocławek. Spółka rozpocznie rozmowy w sprawie aneksowania obowiązującej umowy. Jakie środki wzmocnią budżet Rottweilerów? Tego nie wiemy.

KK Włocławek – walne zgromadzenie bez kworum

Wczoraj (24 września) miało odbyć się kolejne walne zgromadzenie akcjonariuszy Klubu Koszykówki Włocławek. W Hali Mistrzów pojawili się jednak tylko akcjonariusze mniejszościowi – przedstawiciele ratusza. W tej sytuacji nie można było podjąć decyzji o zapowiadanej nowej emisji akcji.

16. Rajd Włocławski

Automobilklub Włocławski po raz 16. zaprasza na Rajd Włocławski, będący również IV Rundą Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 września, a bazą rajdu będzie Pałac Bursztynowy. Tam zostanie zlokalizowany park maszyn, gdzie będzie można zobaczyć przygotowania uczestników do startu oraz pooglądać w pełni przygotowane rajdowe auta.

Mistrzostwa Włocławka Amatorów w Badmintonie

21 września w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych odbyły się 3.Otwarte Mistrzostwa Włocławka Amatorów w Badmintonie, których organizatorem był UKS ”START” Smólnik. W turnieju wzięło udział 41 zawodników, którzy by wyłonić zwycięzców w siedmiu kategoriach rozegrali 82 mecze.

Puchar Kasztelana dla Anwilu

Anwil Włocławek pokonał VEF Ryga podczas piątkowego meczu, który odbył się w ramach Kasztelan Basketball Cup 2019. Publikujemy zdjęcia i wideo ze spotkania.