Zamknij X

Alex Olesinski wraca do korzeni

Nowy skrzydłowy z USA z polskimi korzeniami poszerza rotacje klubu. Dla Alexa Olesinskiego to pierwszy kontrakt w zawodowej karierze. Sezon 2021/2022 będzie dla niego debiutanckim na profesjonalnych parkietach.

Kamil Łączyński ponownie w Anwilu

Poznaliśmy pierwszy ruch transferowy Przemysława Frasunkiewicza na lato 2021. Po dwóch sezonach przerwy, do składu Anwil Włocławek powraca Kamil Łączyński.

53. PZLA Mistrzostwa Polski U18 już 30 lipca

Do kolejnego, dużego wydarzenia lekkoatletycznego we Włocławku coraz bliżej. Po przeprowadzonych w ubiegłym roku Mistrzostwach Polski Seniorów, pora na Mistrzostwa Polski do lat 18. Już niedługo poznamy więcej szczegółów.

Turniej piłki ręcznej dla najmłodszych Ręczna na Orliku

Ręczna na Orliku to projekt stworzony z myślą o dzieciach, które interesują się piłką ręczną lub dopiero zaczynających swoją przygodę z tym sportem. Jeden z turniejów organizowanych w ramach akcji odbył się we Włocławku.

Żeglarze na bardzo długim dystansie

W miniony weekend na włocławskim zalewie zaroiło się od białych żagli. Nie przypadkowo, bowiem w dniach od 4 do 6 czerwca żeglarze z całego kraju walczyli tu o prymat w Długodystansowych Mistrzostwach Polski Jachtów Kabinowych ANWIL CUP 2021. Zawody przygotował i przeprowadził już po raz dwudziesty trzeci włocławski YACHT CLUB ANWIL.

ANWIL Basketball Challenge zakończony

„ANWIL Basketball Challenge” to projekt, którego zadaniem była popularyzacja koszykówki wśród włocławskich dzieci, ale również szansa, aby zachęcić tych najmłodszych do zdrowego trybu życia. Na włocławskiej Hali Mistrzów odbył się turniej będący podsumowaniem projektu.

Ręczna na Orliku 7 czerwca we Włocławku

Junak Handball Team Włocławek został partnerem Fundacji Orły Sportu, podczas zaplanowanego na 7 czerwca turniej piłki ręcznej dzieci z roczników 2010 i młodsze "Ręczna na Orliku".

Gratka dla wielbicieli biegów OCR. MOVE. PARK już działa

Włocławski Move. Park już działa. Od soboty na chętnych czeka wyjątkowy tor przeszkód zlokalizowany na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji. Projekt powstał z inicjatywy Katarzyny Baranowskiej i Przemysława Mikulewicza.

Poranek z Viet Tai Chi na Włocławskiej Przystani

Uczniowski Klub Sportowy „DOC LONG” organizuje bezpłatne zajęcia ruchowe Poranek z Viet Tai Chi na terenach zewnętrznych Przystani Wodnej we Włocławku przy ul. Piwnej 1A. Zajęcia skierowane będą do mieszkańców Włocławka. Ćwiczyć mogę wszystkie grupy wiekowe.