Anwil - Legia. Przekonujące zwycięstwo włocławian

Kiedy w sobotnim spotkaniu z HydroTruckiem Radom Aleksander Czyż, utykając zasygnalizował konieczność zmiany i nie pojawił się już na parkiecie serca kibiców mogły zadrżeć. Na szczęście uraz wyklucza go z gry na zaledwie kilkanaście dni. W meczu z Legią nie zagrał, nie przeszkodziło to Rottweilerom w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

Judocy Olimpijczyka z medalami

9 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Piasecznie odbył się ogólnopolski turniej judo którego organizatorem był Uczniowski Klub Judo Ikizama.

Anwil Włocławek - Hydro Truck Radom 97:73

Po kompromitującej przegranej z ubiegłego tygodnia koszykarze Anwilu stanęli przed szansą odbudowania zaufania kibiców. Cel został wykonany, choć trzeba też zauważyć, że ekipa HydroTruck Radom poprzeczkę zawiesiła nisko, bardzo nisko.

52 tysiące - zakończyła się zbiórka kibiców Anwilu

Jeden sezon wystarczył, by rozbudzić niespotykaną sympatię włocławskich kibiców. Ivan Almeida, według nich, jest nieodzowny w składzie włocławskiej ekipy i dla jego pozyskania rozpoczęli niecodzienną zbiórkę. Zbiórkę, która właśnie się zakończyła.

Pierwszy taki mecz we Włocławku!

Już 17 marca w Szkole Podstawowej nr 12 przy ulicy Wiejskiej odbędzie się pierwszy we Włocławku mecz siatkówki na siedząco.

III Kobiecy Turniej Badmintona Gier Podwójnych – Babskie Granie

W dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet Uczniowski Klub Sportowy "START" był organizatorem III Kobiecego Turnieju Badmintona Gier Podwójnych - Babskie Granie. Do turnieju zgłosiło się osiemnaście debli, które podzielono na dwie grupy. W grupie pierwszej spotkały się deble rodzinne mama - córka. Druga grupa to grupa, w skład, której wchodziły koleżanki.

Koszmar w Hali Mistrzów. Anwil pokonany

Spotkanie z AZS Koszalin wedle przewidywań miało być dla Anwilu formalnością i zakończyć się pewnym zwycięstwem. Choć oczekiwania kibiców były zrozumiałe, okazało się, że nijak odpowiadają rzeczywistości. Anwil przegrał ten mecz, po słabej grze, 77:80.