Dziesiąte podium w sezonie

Trwa znakomita passa Borysa Piotrowskiego. Włocławski kartingowiec odniósł kolejny sukces na torze w podwarszawskim Słomczynie, tym razem w rundzie prestiżowej serii Rotax Max Challenge Poland.

XXVI Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów

W dniach 10-13 sierpnia rozgrywały się w Stadninie Kaszczorek koło Torunia XXVI Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów - w skokach przez przeszkody. Mistrzostwa rozgrywane były w czterech kategoriach: Kuce, Juniorzy, Seniorzy oraz Klasa Open, w której startowali już zawodnicy z licencją sportową.

Yacht Club Anwil zaprasza na szkolenie

Yacht Club Anwil zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące kursów na patent żeglarski żeglarza jachtowego. Początek spotkania w czwartek 17 sierpnia o godzinie 18:00.

Mistrzostwa Europy FAI w Kruszynie

Na lotnisku w Kruszynie trwają Mistrzostwa Europy FAI modeli latających. Najlepszych modelarzy-lotników z całego kontynentu podziwiać będzie można na podwłocławskim lotnisku do soboty.

Borys z kolejnym podium w sezonie

Trwa znakomita passa kartingowca z Włocławka. Borys Piotrowski przed paroma dniami triumfował w rundzie mistrzostw Polski, a w miniony weekend zajął drugie miejsce w zawodach prestiżowego Pucharu ROK.

II runda Włocławskiego Mistrza Kierownicy

W najbliższą niedzielę 30 lipca odbędzie się kolejna runda cyklu o tytuł Włocławskiego Mistrza Kierownicy. Po pierwszej rundzie która odbyła się w maju na terenie Pchlego Targu czas na kontynuację rywalizacji.

Modelarskie Mistrzostwa Europy w Aeroklubie Włocławskim

Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego zaprasza w dniach 07 – 12 sierpnia na MISTRZOSTWA EUROPY FAI MODELI NA UWIĘZI 2023 dla Seniorów i Juniorów w konkurencjach: F2A, F2B, F2C, F2D Włocławek POLSKA poprzedzone rozgrywanymi w dniach 04 – 05.08 zawodami Pucharu Świata F2.

Borys na podium w Bydgoszczy

Kolejny udany start młodego włocławianina. Borys Piotrowski zajął drugie miejsce w piątej rundzie ROK Cup Poland i zachował realne szanse na końcowy triumf w tym prestiżowym pucharze.