Zamknij [X]

#Q4news Anwil znakomity. MEZ Polska Tournament za nami

Tak mocno obsadzonego turnieju przedsezonowego nie było w Polsce od 10 lat. Maccabi Fox Tel Awiw, Partizan Belgrad, Arka Gdynia i gospodarze – włocławski Anwil. Te marki gwarantowały koszykówkę na wysokim poziomie i tak też było. MEZ Polska Tournament za nami.

#Q4news Rottweilery w Anwilu

To już tradycja. Przed startem ligowego sezonu zawodnicy i sztab szkoleniowy włocławskiego Anwilu odwiedzili siedzibę sponsora strategicznego. Jak zawsze była to okazja do rozmów o planach na nadchodzący sezon ligowy. Ten, mistrzowie Polski rozpoczną już 25 września meczem o Superpuchar z ekipą BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Nim to jednak nastąpi, przed drużyną ciąg dalszy przygotowań do sezonu, wypełnionych sparingami. Te najbliższe już nadchodzący weekend, podczas rozgrywanego w Hali Mistrzów MEZ Tournament.

Wilczyce wybiegną na boisko

Już w najbliższą niedzielę (8 września) na boisko wybiegną zawodniczki WAP. Wilczyce podejmować będą piłkarki z Ostrowa Wielkopolskiego.

Kickbokserzy z sukcesami

W sobotę tj. 31.08 w Węgierskim Gyor zakończyły się Mistrzostwa Europy WAKO w Kickboxingu. W mistrzostwach brało udział blisko 2000 zawodników z 35 krajów, a wśród nich czworo zawodników Akademii Mieszanych Sztuk Walki reprezentujących Polskę na tych zawodach.

Zawody bowlingowe dla osób niepełnosprawnych

Dziś, 3 września 2019 roku Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących PIONEK organizuje imprezę promującą aktywność ruchową mieszkańców Włocławka.

Rajd rowerowy do Ciechocinka

W ubiegłą sobotę odbyła się rowerowa wycieczka z przeprawą promową do Nieszawy. Zobacz jak poszło uczestnikom.