IV Turniej Niepodległościowy w Smólniku

W dniu 16 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbyły się 4. Turniej Badmintona z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, którego organizatorem był UKS ”START” Smólnik. Turniej był trzecim z cyklu turniejów Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Badmintonie, którego organizatorem jest UKS "START" Smólnik.

Anwil Włocławek – Hydro Truck Radom 78:82

Niestety Anwil Włocławek przegrał w sobotnie spotkanie z Hydro Truck Radom mimo tego, że prowadził niemal przez cały mecz. Zadecydowała czwarta kwarta i sama jej końcówka.

Turniej warcabowy w ZSM

14 listopada w Zespole Szkół Muzycznych przy ul. Wiejskiej 29 odbędzie się turniej warcabów stupolowych, nazywanych też międzynarodowymi lub polskimi .

Anwil Włocławek – Telenet Giants Antwerp (80:71)

Po ostatnim ligowym spotkaniu i efektownym zwycięstwie nad GTK, wśród kibiców dało się usłyszeć głosy,że kolejne spotkania mogą rozpocząć triumfalny powrót „wielkiego Anwilu”. Spotkanie z Telenet Giant Antwerpia, choć zwycięskie, wątpliwości jednak nie rozwiało.

Anwil-Telenet - czas próby

Po weekendowym meczu z GTK Gliwice, niektórzy spośród włocławskich kibiców odetchnęli z ulgą. Oto, powrócił na parkiet Anwil jaki znają – grający nieustępliwą, szybką, zespołową koszykówkę. Inni wciąż wątpią, czy pojedynczy zwycięski mecz, można uznać za początek odbudowy zespołu. Na to pytanie pomoże odpowiedzieć dzisiejsze spotkanie. Rottweilery zmierzą się z ekipą Telenet Giants Antwerpia. Początek o 18:30.

Bokserzy rywalizowali o Puchar Prezydenta

Paweł Skrzecz i Krzysztof "Diablo" Włodarczyk byli gośćmi specjalnymi Turnieju Bokserskiego o Puchar Prezydenta Włocławka. Młodzi bokserzy z regionu (i nie tylko) rywalizowali pod hasłem "Szukamy Olimpijczyków - Tokio 2020".

Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Włocławka

10 listopada 2019 roku w Hali Sportowo - Widowiskowej przy al. Chopina 12 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Prezydenta Włocławka w ramach cyklu "Szukamy Olimpijczyków Tokio 2020".

Zawodnicy WKKT z medalami

Zawodnicy Włocławskiego Klubu Karate Tradycyjnego zdobyli 4 medale (dwa złote i dwa brązowe) podczas 8 Mistrzostw Świata w Karate Fudokan, rozgrywanych w Sindelfingen w Niemczech.

Turniej o Puchar Prezydenta. W niedzielę na ring wybiegną bokserzy

„Szukamy olimpijczyków Tokio 2020” - pod takim hasłem już w najbliższą niedzielę rywalizować będą we Włocławku bokserzy. Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta rozegrany zostanie w hali sportowej przy ulicy Chopina 8. Wstęp wolny.