Zamknij [X]

III Kobiecy Turniej Badmintona Gier Podwójnych – Babskie Granie

W dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet Uczniowski Klub Sportowy "START" był organizatorem III Kobiecego Turnieju Badmintona Gier Podwójnych - Babskie Granie. Do turnieju zgłosiło się osiemnaście debli, które podzielono na dwie grupy. W grupie pierwszej spotkały się deble rodzinne mama - córka. Druga grupa to grupa, w skład, której wchodziły koleżanki.

Koszmar w Hali Mistrzów. Anwil pokonany

Spotkanie z AZS Koszalin wedle przewidywań miało być dla Anwilu formalnością i zakończyć się pewnym zwycięstwem. Choć oczekiwania kibiców były zrozumiałe, okazało się, że nijak odpowiadają rzeczywistości. Anwil przegrał ten mecz, po słabej grze, 77:80.

Cudu nie było. WTS spada do II ligi

Rozgrywki play out pierwszej ligi siatkówki kobiet, dla WTS KDBS Bank zakończyły się w sobotę. W serii do trzech zwycięstw podopieczne Kazimierza Mendali nie sprostały ekipie Karpat Krosno, przegrywając 0:3.

We Włocławku trwa Kar-Pol Cup. Wideo i zdjęcia

Po raz trzynasty we Włocławku rozgrywany jest turniej piłki nożnej w ramach Lider Kar-Pol Cup. 18 drużyn z kraju i z zagranicy przez 4 dni rywalizuje o puchary i nagrody pieniężne.

WTS gra o utrzymanie - decydujące starcie

Już jutro (09 marca) o 16:00 rozpocznie się decydujące spotkanie rundy play out I ligi siatkarek. Włocławianki z WTS KDBS Bank zmierzą się w nim z Karpatami Krosno.

Rypin szczęśliwy dla pływaków Delfina

W minioną sobotę 2 marca w Rypinie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko- Pomorskiego w których startowało 394 zawodników z 25 klubów naszego województwa.

Anwil pewnie wygrywa w Szczecinie

Mecz czwartej i szóstej ekipy ligowej tabeli miał przynieść emocje, choć dla kibiców Anwilu wynik inny niż zwycięstwo musiałby być wielką niespodzianką, choć zdrowy rozsądek podpowiadał, że cztery kolejne zwycięstwa rywali w lidze nie były przypadkiem. Ostatecznie jednak podopiecznym Igora Milicicia udało się przerwać zwycięską serię graczy ze Szczecina.