Zamknij [X]

Anwil w półfinale!

To miała być najbardziej zażarta walka ćwierćfinałów play off Energa Basket Ligi. Okazało się jednak, że podopieczni Igora Milicicia uporali się z Argedem BMSLAM Stal Ostrów Wielkopolski w trzech spotkaniach i jako pierwsi zapewnili sobie awans do najlepszej czwórki.

Wraca 'Mistrz Kierownicy'

Automobilklub Włocławski zaprasza na 1. Rundę Włocławskiego Mistrza Kierownicy połączoną z 2. Rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Super Sprincie, która odbędzie się 12 maja przy ul. Kawka.

Cherop Kimaiyo zwycięzcą Biegu Kujawiaka

37 Bieg Kujawiaka za nami. Najstarsza impreza biegowa we Włocławku zgromadziła w tym roku na starcie 300 zawodników w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów. Na krótszych dystansach rywalizowało 600 młodszych biegaczy.

Tenisiści rywalizowali w Radziejowie

W hali sportowej im. F. Malinowskiego przy MZS w Radziejowie spotkali się tenisiści stołowi. Turniej z okazji Święta 3 Maja zorganizowany został przez Ognisko TKKF „Radziejowianka”.

III Turniej Tenisowy o Puchar Prezydenta Włocławka

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na inaugurację sezonu tenisowego na kortach ziemnych. Turniej singlowy o Puchar Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego zostanie rozegrany w kategorii OPEN w najbliższą sobotę tj. 11 maja 2019 r., początek o godz. 9:30.

Anwil o krok od półfinału

Sobotni mecz w Hali Mistrzów przez trzy kwarty przypominał porządny dreszczowiec, by pod koniec zmienić się w spokojne kino familijne, w którym włocławianie bezpiecznie kontrolują przebieg gry, nie pozwalając na zbyt wiele przeciwnikom. Ten mecz wygrały „strzelby”, a tych w Anwilu było po prostu więcej. Trio Broussard, Almeida, Simon, pozwoliło na przypieczętowanie drugiego zwycięstwa w ćwierćfinałowej serii ze Stalą 86:78.

Anwil - Stal. Gra nerwów zwycięska dla włocławian

Podobno to ten czas, kiedy sezon zaczyna się na nowo a każda z ekip ma przed sobą szansę na napisanie historii od nowa. Po niezbyt udanej rundzie zasadniczej podopieczni Igora Milicicia zapewne chętnie udowodniliby prawdziwość tych słów. Runda play off Energa Basket Ligi ruszyła z impetem. Anwil po emocjonującym pojedynku pokonał Slam Stal 89:84.

Bandera na maszcie - sezon żeglarski rozpoczęty

Bandera zawisła na maszcie w Marnie Zarzeczewo, w ten sposób żeglarze zainaugurowali sezon nawigacyjny. Przez najbliższe miesiące to miejsce i Zalew Włocławski przyciągać będą wodniaków, nie tylko z regionu.

1 maja żeglarze podniosą banderę

1 maja o godzinie 12:00 w Marnie Zarzeczewo zostanie podniesiona bandera. Tym samym zainaugurowany zostanie Okręgowy i Klubowy Sezon Nawigacyjny 2019.