PLK zdecydowała - Gramy bez publiczności

W związku z decyzją, która została podjęta w trakcie posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego (RZZK), Polska Liga Koszykówki poinformowała o swojej decyzji, co do dalszych rozgrywek. Mecze odbędą się przy pustych trybunach.

Startuje cykl Vladislavia Cross

Już w najbliższą niedzielę 15.03.2020 startuje kolejny cykl Vladislavia Cross organizowany przez WKB Maratończyk. Impreza odbędzie się na Stadionie "Przylesie" na Zazamczu.

LOTTO oficjalnie partnerem Włocłavii

Totalizator Sportowy dołączył do grona partnerów WKS Włocłavia Włocławek. Logo marki LOTTO pojawi się na strojach sportowych zawodników, banerach na stadionie i na ściance sponsorskiej. Umowa obowiązuje do końca tego roku.

Włocławianie z medalami

W niedzielę tj. 1.03 2020r. w Luzinie rozegrano Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu, w imprezie tej wzięło udział jedenastu zawodników Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek.

Biegli Tropem Wilczym

Po raz czwarty we Włocławku, po raz ósmy w skali kraju. Biegacze z całej Polski wyruszyli wczoraj na trasy „Biegów Tropem Wilczym”. We Włocławku w wydarzeniu uczestniczyło 300 osób.

Stelmet lepszy po raz drugi [Zdjęcia]

To nie był magiczny, szczęśliwy wieczór dla kibiców we Włocławku. Anwil po raz drugi w tym sezonie spotkał się ze Stelmetem Zielona Góra i po raz drugi przegrał. Dotkliwie. Świetnie zagrał Jarosław Zyskowski, u Rottweilerów zabrakło mocy pod koszem, w efekcie mistrzowie Polski przegrali 79:95.

Tego jeszcze nie było ! Mecz goalball we Włocławku

Wczoraj, 27 lutego w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Szkolnej 13 odbył się po raz pierwszy w historii mecz goalball. Goalball to paraolimpijska dyscyplina zespołowa dla osób niewidomych i słabowidzących.

Ratusz dotuje sport. W tym roku wyda na ten cel ponad 1,6 mln.

W ubiegłym roku na dotacje dla imprez sportowych, sportu młodzieżowego i klubów wyniosły ogółem 1,335 miliona złotych. W tym, w wyniku konkursu, do beneficjentów popłynie 1,650 miliona. Kto otrzyma te środki? Dziś ratusz poinformował o szczegółach.