Zamknij [X]

Marek Wojtkowski spotkał się z kibicami Anwilu

Przed tygodniem, miało odbyć się walne zgromadzenie akcjonariuszy KK Włocławek. Do spotkania jednak nie doszło, z uwagi na na to, że nie pojawili się na nim przedstawiciele Towarzystwa Koszykówki Młodzieżowej, większościowego akcjonariusza klubu. Już wtedy prezydent zapowiedział, że zaprosi do ratusza kibiców. Wczoraj pojawili się w Urzędzie Miasta.

6. Anwil Półmaraton wystartuje w niedzielę

Na dystansie 21 097 metrów rywalizować będzie kilkuset biegaczy z całej Polski. Na starcie imprezy staną także młodzi lekkoatleci. Jak co roku przygotowano dla nich imprezę "Anwilki na Start". Organizatorzy zapewniają, że w tym roku, tylko w minimalnym stopniu utrudnią poruszanie się po ulicach miasta.

Mobilne Q4. Rozmowa z Markiem Wódeckim

Już w najbliższą niedzielę wystartuje 6. ANWIL Półmaraton Włocławek. Jedna z największych imprez biegowych na Kujawach i Pomorzu co roku gromadzi kilkuset uczestników. Już wiemy, że podobnie będzie w tym roku. O frekwencji, programie i trasie biegu rozmawiamy z Markiem Wódeckim z włocławskiej Vectry, organizatorem imprezy.

Zawody Wędkarskie w Kowalu

W sobotę 28 września po raz pierwszy w gminie Kowal, zorganizowano zawody wędkarskie. Zawody odbyły się w Kępce Szlacheckiej.

6. ANWIL Półmaraton Włocławek już za 6 dni

Jedna z największych imprez biegowych na Kujawach i Pomorzu, której sponsorem tytularnym jest włocławska spółka z Grupy ORLEN, stanęła w tym roku pod znakiem okrągłej szóstki. 6. ANWIL Półmaraton Włocławek odbędzie się 6 października, czyli dokładnie za 6 dni. Zobacz, jak motyw liczby sześć wyeksponowany został na projektach medalu i koszulki technicznej tegorocznej edycji wydarzenia.

Włocławski Rajd Samochodowy

W niedziele 29 września odbył się po raz 16. Włocławski Rajd Samochodowy przy pałacu Bursztynowym. Rajd został zorganizowany przez Włocławski Automobilklub.

Spacer Anwilu. Polpharma upokorzona

Bez kontuzjowanego kapitana Szymona Szewczyka, Anwil Włocławek uporał się w pierwszej kolejce Energa Basket Ligi z ekipą Polpharmy Starogard Gdański. Podopieczni Igora Milicicia wygrali 110:72.