Pływacy z UKP Wodnik z medalami na Junior Cup

14 grudnia w Toruniu odbyły się I Międzynarodowe Zawody Pływackie Junior Cup . Do rywalizacji stanęło 570 zawodników z 31 klubów z Polski i Ukrainy. UKP Wodnik Włocławek reprezentowało 15 zawodników

Anwil - Burgos 100:90. Wielki mecz we Włocławku

To było widowisko, jakiego dawno nie oglądaliśmy w Hali Mistrzów. Przy ogłuszającym dopingu kibiców, zdeterminowani gospodarze odnieśli cenne zwycięstwo nad San Pablo Burgos.

Badmintoniści z sukcesami

18 grudnia w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny Związku Sportowy.

Puchar Polski w Karate Kyokushin – relacja wideo i zdjęcia

101 klubów Karate Kyokushin i 550 zawodników. To była największa impreza karate w Polsce tego roku. We włocławskiej Hali Mistrzów odbył się 36. Puchar Polski Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików.

Show we Włocławku Anwil-King Wilki Morskie 110:82

Na takie spotkanie czekali kibice włocławian. Szybkie, barwne akcje, zespołowość, skuteczność, intensywność gry w obronie. Szczecinianie nie mogli wygrać z tak dysponowanymi Rottweilerami i wcale nie była to kwestia pecha, jaki dopadł gości w piątek 13-go.

Mistrzostwa Województwa w Badmintonie

11 grudnia w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie w ramach Igrzysk Dzieci organizowanych przez Szkolny Związku Sportowy.

BCL Anwil-Rasta 103:92

Pierwsze spotkanie tej edycji BCL było dla graczy Anwilu zimnym prysznicem. Pierwsze starcie z ekipą RASTY, było jednocześnie pierwszym z całej serii nieprzewidywalnych spotkań, w których włocławianie przegrywali z teoretycznie niżej notowanymi rywalami. Wczoraj przyszedł czas na rewanż. Rewanż zwycięski.

Liga siatkarska gra w Radziejowie

Na początku grudnia ognisko TKKF Radziejowianka zorganizowało drugą kolejkę XVIII edycji ligi siatkarskiej. Impreza organizowana jest przy współudziale Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie.

Badmintoniści grali 'O czapkę Mikołaja'

7 grudnia 51 zawodników z Torunia, Włocławka, Baruchowa, Sławska Wielkiego, Złotorii oraz Smólnika brało udział w organizowanym przez UKS "START" Smólnik VI Mikołajkowym Turnieju Badmintona " O czapkę św. Mikołaja ". To już trzeci turniej rozgrywany w ramach Kujawsko - Pomorskiej Ligi młodych Talentów. Turniej rozgrywany był w dziesięciu kategoriach wiekowych, a jego głównym celem była popularyzacja badmintona.

XIII Mikołajkowy Turniej Unihokeja za nami

Po raz trzynasty Uczniowski Klub Sportowy „POŁUDNIE” działający przy Szkole Podstawowej nr 20, był organizatorem mikołajkowych zmagań młodych unihokeistów. w zawodach startowały drużyny z rocznika 2008 i młodsi.