Zamknij [X]

Sukces zawodników KP Delfin Włocławek

W dniach 29 i 30 marca 2019 roku w Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat – I runda oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Badmintonie

W dniach 28-30 marca w Bieruniu woj. śląskie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Badmintonie. Nasze miasto reprezentowali uczniowie z Zespół Szkół Technicznych we Włocławku.

Igor Milicić: Mam dużo pretensji do drużyny. MKS lepszy w Hali Mistrzów

Spotkanie pomiędzy Anwilem a MKSem Dąbrowa Górnicza miało upłynąć pod znakiem wielkiego powrotu. Michał Ignerski po latach powrócił do Hali Mistrzów, po latach – w koszulce mistrza Polski. Ostatni mecz „marcowego maratonu” we Włocławku nie był dla niego okazją do świętowania. Anwil przegrał to spotkanie 77:79.

Mistrzostwa Oldboyów w szachach

W niedzielę 24 marca w Centrum Kultury Browar B "STARA REMIZA" we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Oldboyów Kujawsko-Pomorskiego Związku Szachowego. Na starcie stanęło 20 zawodników, 1 mistrz międzynarodowy, 4 kandydatów na mistrza, 10 z I kat. szachową , 4 z II kat. szachowymi 1 z III kat.

Turniej Siatkówki w Bydgoszczy

22 marca odbył się Finał 4 – siatkarskich dziewcząt w Bydgoszczy, awans uzyskały cztery szkoły po wcześniejszych eliminacjach ćwierć i półfinałowych – SP 31 Bydgoszcz, SP Grudziądz, SP Świecie i SP 12 Włocławek.