Z podwórka na bieżnię na stadionie OSiR

14 września 2022 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się wydarzenie z cyklu imprez sportowych dla dzieci pod nazwą: Z podwórka na bieżnię. Pomysłodawcą i organizatorem cyklu jest Fundacja Wychowanie przez Sport, której głównym celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej.

Już w niedzielę 18. edycja Kasztelan Basketball Cup!

Impreza pod patronatem jednego z naszych sponsorów, firmy Kasztelan, osiągnęła w tym roku pełnoletniość. W ramach 18. edycji Kasztelan Basketball Cup drużyna Anwilu Włocławek zmierzy się z BM Stalą Ostrów Wielkopolski.

Josh Bostic: Wygrać za wszelką cene

W pocie czoła i najczęściej bez obecności osób z zewnątrz. Tak Anwil Włocławek przygotowuje się do rozpoczynającego się za miesiąc sezonu. Dziś, wyjątkowo, przygotowania mogli zobaczyć dziennikarze.

Kujawiak Kowal - Lubienianka L.K. 7-1

W minioną sobotę 20 sierpnia 2022 roku o godz. 15:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Dobiegniewskiej 16 w Kowalu Kujawiak w derbach regionu nie dał najmniejszych szans Lubieniance Lubień Kujawski w 2. kolejce o mistrzostwo V ligi II grupy kujawsko-pomorskiej, pokonując sąsiadów za między 7:1 do przerwy 3:0.

Zdrój Ciechocinek – MGKS Kujawiak Lumac Kowal 2:2

W minioną sobotę 13 sierpnia 2022 r. o godz. 15:00 w Ciechocinku w 1. kolejce rozgrywek sezonu 2022/23 V ligi II grupy kujawsko-pomorskiej Kujawiak Lumac Kowal zremisował ze Zdrojem Ciechocinek 2:2 do przerwy 1:2.

Bezpłatne zajęcia bokserskie w WKB START

Kolejny rok trwa współpraca pomiędzy ANWIL S.A., a Włocławskim Klubem Bokserskim „START”. W jej wyniku, Klub wzmocni swoją jakość organizacyjną i sportową, natomiast ANWIL uzyskał tytuł Sponsora Głównego Klubu.