Rajd Rowerowy Pamięci Agnieszki Sobańskiej

Rajd Rowerowy Pamięci Agnieszki Sobańskiej Rajd, na który zapraszają: Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji, odbędzie się 9 kwietnia 2022 r.

Tak rodzi się pasja i przyszłe sportowe talenty

Trwa druga edycja ANWIL Basketball Challenge, koszykarskiego przedsięwzięcia skierowanego do uczniów szkół podstawowych z kujawsko-pomorskiego. Za nimi wspólne treningi w Hali Mistrzów pod okiem profesjonalistów ze sztabu szkoleniowego Anwilu Włocławek.

Włocławski Mistrz Kierownicy - I runda za nami

W minioną niedzielę parkingi przed Halą Mistrzów stały się torem wyścigowym dla uczestników I Rundy Włocławskiego Mistrza kierownicy. Punktualnie o 10:15 pierwsi zawodnicy ruszyli do rywalizacji o tytuł najlepszego kierowcy 2022.

Anwil wysoko pokonał Legię

Wszystko wskazuje na to, ze Anwil wraca na zwycięskie tory. Po sobotnim, emocjonującym meczu w Hali Mistrzów włocławianie mogą dopisać kolejne 2 punkty w ligowej tabeli. Podopieczni Przemysława Frasunkiewicza pokonali Legię Warszawa 94:81.

8. Walentynkowy Turniej Badmintona w Smólniku

O tym, że badminton jest sportem dla każdego mogliśmy się przekonać podczas VIII Walentynkowego Turnieju Badmintona Gier Mieszanych, jaki 11 lutego odbył się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku.

Sukces włocławskich karateków

Kadra Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin brała udział w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Ichiban IKO Polish Cup, który odbył się w Kątach Wrocławskich. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z Polski, Serbii, Austrii, Rosji i Francji.

Nie tak to miało być. Sensacja w Hali Mistrzów

Oczekiwano zwycięstwa, jednak styczeń nie zakończył się dla Anwilu szczęśliwie. Podopieczni trenera Frasunkiewicza po serii imponujących meczów odnotowali sensacyjną porażkę uznając wyższość Asseco Arki Gdynia 72:82.