Żeglarskie regaty na zakończenie sezonu

W ostatni weekend września (25-26.09.2021), na wodach Jeziora Włocławskiego rozegrane zostały regaty żeglarskie o nazwie „Błękitna Wstęga Zalewu Włocławskiego ZARZECZEWO 2021 – memoriał Benedykta Michewicza”. Była to już 44 edycja tych zawodów. Organizatorem tych sportowych zawodów był YACHT CLUB ANWIL wywodzący się z włocławskiego kombinatu chemicznego ANWIL S.A.

Mordercza obrona. Anwil pokonał Astorię

Zaangażowanie, nieustępliwość, walka i aktywna gra w obronie. Wszystko wskazuje na to, że kibice we Włocławku powinni przyzwyczajać się do tak grającego Anwilu. Doskonale spisujące się Rottweilery odniosły czwarte kolejne zwycięstwo w lidze. Wyższość włocławian w derbowym pojedynku musiała uznać Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz.. Włocławianie wygrali 77:58.

Coraz bliżej 8. ANWIL Półmaraton Włocławek

Niespełna trzy tygodnie pozostały do 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek (10 października 2021), czyli największej i najbardziej prestiżowej imprezy biegowej w regionie.

8.ANWIL Półmaraton Włocławek

Niespełna trzy tygodnie pozostały do 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek (10 października 2021), czyli największej i najbardziej prestiżowej imprezy biegowej w regionie.

Trzy tytuły Mistrza Polski dla Akademi Mieszanych Sztuk Walki

W miniony weekend w Kartuzach rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Kick Light w Kickboxingu. W zawodach wzięło udział 258 zawodników reprezentujących 80 klubów z całej Polski, wśród nich znalazła się sześcioosobowa reprezentacja Akademii Mieszanych Sztuk Walki. Rywalizacja toczyła się na trzech matach.

Po raz 38 stanęli na starcie Biegu Kujawiaka

Już po raz 38, na Stadionie Przylesie we Włocławku odbył się Bieg Kujawiaka. 38 edycja mimo deszczowej aury kolejny raz przyciągnęła na start setki biegaczy w różnym wieku – od najmłodszych po tych najstarszych.