Spychalski Mistrzem Polski w Full Contact

2024-03-18 13:44:37, Q4

W miniony weekend w Płocku rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w formule Full Contact. W imprezie startowało 319 zawodników z 69 klubów z całej Polski. W rywalizacji wzięła udział trzyosobowa reprezentacja klubu Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek.

Bezkonkurencyjny był Adam Spychalski (Mistrz Europy 2023) , na turnieju stoczył trzy walki z czego półfinał i finał wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie tym samym zdobywając tytuł Mistrza Polski i najlepszego juniora młodszego zawodów.
Bardzo dobrze spisali się także jego koledzy klubowi Alan Krysiński i Maciej Konarzewski, którzy po pięknych walkach przywieźli tytuły Wicemistrzów Polski.

Pierwsza walka była na przetarcie, w półfinale i finale wygrałem przez K.O w pierwszej rundzie. Bardzo się cieszę ze zdobycia Mistrzostwa Polski ,które jest moim biletem sierpniowe Mistrzostwa Polki na Węgrzech - skomntował Adam Spychalski

Adam udowodnił ,że jest bezkonkurencyjny w formułach ringowych. Przed nami Mistrzostwa Polski Low Kick i K1 w których także będzie chciał udowodnić swoją dominację . Bardzo dobrze spisali się także Maciej i Alan przywożąc z tej imprezy srebrne medale. Po raz kolejny udowodniliśmy ,że jesteśmy w czołówce polskiego kickboxingu - podsumował Daniel Tobjasz.

(Inf. prasowa Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)