Aż 6 Junaczek zawalczy na OOM

Roman Bejger, trener kadry wojewódzkiej juniorek młodszych powołał aż 6 zawodniczek włocławskiej drużyny na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Piłce Ręcznej Plażowej.

Weekendowe zbrojenia w Anwilu

Austin Davies pod koszem i Jonah Mathews na obwodzie – ci dwaj zawodnicy zamknęli skład Anwilu Włocławek na sezon 2021/2022. Klub poinformował o podpisaniu kontraktów w miniony weekend.

Konferencja z udziałem prezesa Arkadiusza Lewandowskiego

Podczas piątkowej konferencji z udziałem prezesa Klubu Koszykówki Włocławek S.A. Arkadiusza Lewandowskiego podsumowano miniony sezon Anwilu Włocławek. Rozmawiano również o zbliżającym się sezonie.

Bell dzwoni we Włocławku

Kolejny zagraniczny transfer w Anwil Włocławek. Nowym Rottweilerem został James Bell, który ma za sobą gry w najlepszych ligach Europy. Amerykanin to drugi nowy obcokrajowiec w składzie drużyny. 29-latek zagra na pozycji niskiego skrzydłowego.

Polskie Przetwory sponsorem KK Włocławek

Pod koniec czerwca Krajowa Spółka Cukrowa podpisała umowę sponsorską z bydgoską Astorią, już wtedy poinformowano, że należącą do spółki markę Polskie Przetwory promować będzie jeszcze jeden klub z PLK – włocławski Anwil. Dziś porozumienie stało się faktem.

Szewc wraca do Włocławka

Szymon Szewczyk to kolejny zawodnik polskiej rotacji Anwilu Włocławek. To już jego czwarty sezon w barwach Rottweilerów. Środkowy wraca do drużyny po roku przerwy.

Leworęczny Luke poleci na skrzydle

To pierwszy zagraniczny transfer tego lata. Amerykanin, Luke Petrasek ostatnio grał w BC Niższym Nowogrodzie. W Anwilu, leworęczny zawodnik zagra na pozycji silnego skrzydłowego.