BULLETRUN MISJA WŁOCŁAWEK, czyli sportowe wyzwanie dla całej rodziny i najcięższy „medal” w Polsce

2023-10-13 20:59:49, Q4

BulletRun po raz 2 zawita do Włocławka. To zawody sportowe łączące w sobie biegi z przeszkodami i zadania o charakterze militarnym. Wydarzenie pod patronatem honorowym Ministra Sportu i Turystyki współorganizowane przez Miasto Włocławek zaplanowane jest na 22 października 2023. To jedyny bieg z przeszkodami organizowany w tym mieście. Udział w komitecie honorowym potwierdzili Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Bydgoszczy.

Zapraszamy do udziału zarówno dorosłych jak i dzieci, amatorów oraz profesjonalistów, na których czekają 3 dystanse w formule Open oraz Elite:

- SPORTY – dystans ~6 km, 10+ przeszkód, formuła Elite oraz Open, start na tym dystansie od 16 roku życia
- MILITARY - dystans ~12km, 20+ przeszkód, formuła Elite oraz Open, start od 18 roku życia
- KIDS - dystans ~1-2km, formuła Elite, Open oraz Mini, start dla dzieci 4-14 lat

Na dystansie Military dla służb mundurowych stworzona jest osobna kategoria oraz osobna klasyfikacja.

Kategoria Open stworzona została z myślą o amatorach oraz poczatkujących biegaczach, natomiast kategoria Elite dedykowana jest dla wyczynowych zawodników.

Na każdego Zawodnika dystansu Sporty oraz Military, który ukończy bieg, czeka wyjątkowy medal – najcięższe trofeum w Polsce, kształtem przypominające nabój, wykonane z betonu architektonicznego, o wadze 4,4 kg, ok. 33cm wysokości oraz 10cm średnicy. „Medal” otrzymuje się około 1km przed końcem trasy i należy doniesie je samodzielnie do mety.

Na Zawodników czekają bardzo atrakcyjne pakiety startowe i niezapomniane wrażenia. W pakiecie na każdego Zawodnika czekać będzie koszulka pamiątkowa BulletRun, opakowanie makaronu Czanieckiego oraz zdrowe przekąski od firmy Bakal.

Na mecie na Zawodników czekać będą napoje od Alcalia, Dr Witt oraz Tiger.

Na najlepszych Zawodników klasyfikacji generalnej czekają wyjątkowe nagrody od Sponsorów wydarzenia, marek: Kaufland, Contigo, Saxx, Teekanne, BulletBrothers, Miasta Włocławek oraz Health Labs Care.

Podczas najbliższego wydarzenia zostanie zorgnanizowane stoisko promocyjne we współpracy z Delegaturą IPN w Bydgoszczy, promujące bogatą historię Włocławka i okolic.

BulletRun to zawody umożliwiające zmierzenie się na wspólnym torze wyczynowym zawodnikom, żołnierzom oraz innym służbom mundurowym jak również amatorom. Zawodnicy startują w falach po 20 osób w kategorii Elite oraz po 30 osób w kategorii Open.
BulletRun to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i możliwość aktywnego spędzenia weekendu z rodziną czy grupą znajomych.

Start oraz meta zlokalizowane będą na Stadionie Hali Sportowej OSiR we Włocławku.

Zapisy online tylko do 18 października 2023.
Są jeszcze kompletne pakiety startowe.
Sprawdź swoją siłę i wytrzymałość | Przeżyj niezapomnianą przygodę | Zapisz się już dziś

REGULAMIN

https://bulletrun.pl/regulaminy/

SZCZEGÓŁY i ZAPISY 

https://bulletrun.pl/wydarzenie/br-misja-wloclawek-v2/

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco https://www.facebook.com/events/1263635471212136

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/bulletrunpolska

Instagram: https://www.instagram.com/bulletrunocr/

(inf. prasowa Fundacja "Murawa")

Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz