Jutro wystartuje 38. Bieg Kujawiaka

18 września 2021 na stadionie Przylesie przy ul. Wesołej 16 we Włocławku odbędzie się 38. Bieg Kujawiaka, pamięci Napoleona Dzwonkowskiego i Wiesława Wesołowskiego.

Bieg Kujawiaka po raz 38. Start w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę biegacze pojawią się na starcie rozgrywanego po raz 38. Biegu Kujawiaka. 18 września na stadionie Przylesie rywalizować będą zarówno starsi, jak i nieco młodsi biegacze.

W sobotę rozpoczynają się zmagania szachistów

W najbliższą sobotę 18 września w CKBB Stara Remiza przy ulicy Żabiej 8 rozpoczynają się Mistrzostwa Włocławka w szachach standardowych . Turniej startuje o godzinie 9:00.

Co za mecz, co za zwycięstwo!

Atmosfera rodem z play-off, wielkie emocje, świetne widowisko na parkiecie, walka i zaangażowanie. Włocławscy kibice w sobotę obejrzeli pelen determinacji Anwil, który uporał się z wicemistrzami Polski. Zastal przegrał w Hali Mistrzów 89:82.

X Regaty Optysiowe - podsumowanie

W ostatni weekend we Włocławku na Zalewie Włocławskim zostały rozegrane X Regaty Optysiowe. Zawody zorganizował Klub Sportowy AQUA dla najmłodszych żeglarzy w klasie optymist.

Narodowy Dzień Sportu. 11 września będzie się działo!

We Włocławku 11 września 2021 r. wszyscy, którzy kochają sport, będą mieli okazję wziąć udział w wielu wydarzeniach. Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której odbędą się bezpłatne wydarzenia i treningi w całej Polsce. Jej celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji. W dziewiątej edycji, tak jak co roku, wydarzenia swoim zasięgiem objęły wszystkie zakątki naszego kraju.

Wielkimi krokami zbliża się Bieg Kujawiaka

Wielkimi krokami zbliża się Bieg Kujawiaka, czyli niezwykle popularne wśród włocławian i gości zawody biegowe. Impreza zrzeszająca zarówno dorosłych jak i dzieci odbędzie się 18 września 2021 roku na Stadionie Przylesie.

IV Otwarte Mistrzostwa Włocławka

W dniu 26 września w odbędą się 4. Mistrzostwa Włocławka Amatorów w Badmintonie. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku.