Święta Wojna we Włocławku. Rottweilery górą

W meczu EBL Anwil Włocławek pokonał WKS Śląsk Wrocław. Kolejna Święta Wojna zapewniła kibicom ogromną dawkę emocji. Rottweilery pokonały swoich przeciwników 97:89.

Klub Sportowy PIONEK zaprasza

„Aktywni od lat 5 do 105” 23 stycznia 2022 roku o godz. 10:00 w budynku Międzyosiedlowego Basenu Miejskiego - w Kręgielni PIWNICA odbędą się szkolenia w ramach projektu „Aktywni od lat 5 do 105” Włocławsko-Brodnickiego Klubu Sportowego Niewidomych i Słabowidzących PIONEK.

#wSamoPołudnie z Arkadiuszem Lewandowskim

W ubiegły piątek na terenie Hali Mistrzów odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu #wSamoPołudnie. Na pytania dziennikarzy odpowiadał prezes zarządu KK Włocławek – Arkadiusz Lewandowski.

Rottweilery z kolejnym zwycięstwem w ENBL

Rottweilery niepokonane w ENBL. Trzeci mecz Anwilu w European North Basketball League, tym razem przeciwko Basket Brno kolejnym zwycięstwem. Nie obyło się jednak bez pełnej emocji końcówki.

Trwa nabór do otwartego konkursu ofert m.in. na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży

Do 20 stycznia 2022 r. czekamy na dokumenty oferentów, którzy chcą ubiegać się o wsparcie miasta w realizacji tegorocznych zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. W konkursie mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze kultury fizycznej.

Święta ze zwycięstwem. Anwil – Polski Cukier 90:81

Ten mecz długo trzymał w napięciu kibiców zgromadzonych w Hali Mistrzów. Jednak końcówka spotkania należała do duetu Mathews i Bell. Ich celne trójki poprowadziły do zwycięstwa w świąteczny wieczór.

Ponad 2 miliony złotych dla Klubu Koszykówki Włocławek w 2021 roku!

To prawdziwy świąteczny prezent dla drużyny Anwilu Włocławek i wszystkich kibiców. Dziś w Urzędzie Miasta podpisana została kolejna umowa z klubem, tym razem na promocję miasta poprzez sport. To oznacza, że w 2021 roku miasto wsparło Anwil Włocławek kwotą ponad 2 milionów złotych.