Polsko-litewski ANWIL Basketball Cup

Litewski multimedalista Rytas Wilno przyjedzie do Hali Mistrzów, aby zmierzyć się w ANWIL Basketball Cup z ekipą Przemysława Frasunkiewicza.

Smocze łodzie wypłyną na Wisłę

W najbliższą sobotę 21 sierpnia na Wiśle ponownie pojawią się smocze łodzie. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca impreza organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Jan Marciniak z medalem Mistrzostw Polski

Jan Marciniak, żeglarz, zawodnik Klubu Sportowego AQUA Włocławek, stanął na trzecim miejscu podium zdobywając brązowy Mistrzostw Polski Formuła Kite zakończonych wczoraj w Pucku.

VII Memoriał im. Czesława Wasielewskiego już niedługo

Już tylko kilka dni pozostało do jednej z najważniejszych imprez biegowych w regionie – VII Memoriału im. Czesława Wasielewskiego. 21 sierpnia 2021 roku Brześć Kujawski i Lubraniec ponownie łączą siły, by wspólnie stworzyć fantastyczną atmosferę godną prawdziwego, biegowego święta. Partnerem wydarzenia jest firma LPP.

Siła z Trójkąta Bermudzkiego – Dwight Coleby

Klub Koszykówki Włocławek ma przyjemność poinformować, że rotacja podkoszowa została wzmocniona – do drużyny dołączył pochodzący z Bahamów center Dwight Coleby.

Piknik 64. Międzynarodowych Zawodów o Puchar Gordon Bennetta

Siedemnaście załóg z całego świata, lecąc ponad chmurami przez kilka dni, zawalczy o Puchar Gordona Bennetta – najbardziej prestiżową nagrodę lotniczą na świecie. Przygotowania i start tego ekstremalnego wyścigu będzie można podziwiać na Lotnisku Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu od 20 sierpnia. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Drugi dzień zmagań 53. PZLA Mistrzostw Polski U18

Na stadionie włocławskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Leśnej tysiąc młodych zawodników walczy o medale Mistrzostw Polski U18. Wśród nich również reprezentanci LKS Vectra Włocławek.