Zbliża się 8. ANWIL Półmaraton Włocławek

Zdrowie, zabawa, tysiące złotych do wygrania i tylko kilka ostatnich dni na zapisy. ANWIL Półmaraton Włocławek coraz bliżej! 1500 zł dla najlepszej kobiety, 1500 zł dla najlepszego mężczyzny i 2000 zł dla najlepszej drużyny! Do tego nagrody finansowe za kolejne miejsca na podium i nagrody rzeczowe dla najszybszych uczestników z Włocławka i z firmy ANWIL oraz statuetki i upominki w dwunastu kategoriach wiekowych. A dla wszystkich piękne medale. Tak pokrótce prezentuje się pula nagród w biegu głównym 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek, który ruszy w miasto 10 października 2021.

IV Mistrzostw Włocławka w Badmintonie

W dniu 26 września w hali sportowe Zespołu Szkół Technicznych odbyły się 4. Mistrzostwa Włocławka w Badmintonie. Podczas siedmiogodzinnych zmagań 45 zawodników z Torunia, Bydgoszczy, Gniewkowa, Skępego, Solca Kujawskiego, Nowej Wsi i Smólnika rozegrało 86 spotkań.

Żeglarskie regaty na zakończenie sezonu

W ostatni weekend września (25-26.09.2021), na wodach Jeziora Włocławskiego rozegrane zostały regaty żeglarskie o nazwie „Błękitna Wstęga Zalewu Włocławskiego ZARZECZEWO 2021 – memoriał Benedykta Michewicza”. Była to już 44 edycja tych zawodów. Organizatorem tych sportowych zawodów był YACHT CLUB ANWIL wywodzący się z włocławskiego kombinatu chemicznego ANWIL S.A.

Mordercza obrona. Anwil pokonał Astorię

Zaangażowanie, nieustępliwość, walka i aktywna gra w obronie. Wszystko wskazuje na to, że kibice we Włocławku powinni przyzwyczajać się do tak grającego Anwilu. Doskonale spisujące się Rottweilery odniosły czwarte kolejne zwycięstwo w lidze. Wyższość włocławian w derbowym pojedynku musiała uznać Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz.. Włocławianie wygrali 77:58.

Coraz bliżej 8. ANWIL Półmaraton Włocławek

Niespełna trzy tygodnie pozostały do 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek (10 października 2021), czyli największej i najbardziej prestiżowej imprezy biegowej w regionie.

8.ANWIL Półmaraton Włocławek

Niespełna trzy tygodnie pozostały do 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek (10 października 2021), czyli największej i najbardziej prestiżowej imprezy biegowej w regionie.