Zamknij X

KP Delfin z sukcesami na Mistrzostwach

24 i 25 marca 2021 r. odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13-letnich i tym samym Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

237 sportowców z regionu nagrodzonych stypendiami

Wioślarstwo, lekkoatletyka, boks, kolarstwo i hokej na lodzie – to tylko kilka z dyscyplin, które reprezentują tegoroczni stypendyści marszałka województwa. Wsparcie finansowe w wysokości od 2 do 3,8 tys. złotych otrzyma 237 utalentowanych sportowców. Dziś (26 marca) z częścią stypendystów spotkał się online wicemarszałek Zbigniew Ostrowski.

Włocławianie Mistrzami Województwa Pomorskiego w Kickboxingu

W sobotę tj. 20 marca w Luzinie rozegrano Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu. W imprezie brało udział 340 zawodników z 38 klubów z całej Polski, w konkurencji PIANKI(dzieci i młodzież) brało udział ponad 70 zawodników, konkurencji KICKLIGHT - 264 zawodników. Wśród startujących w zawodach znalazła się trzynastoosobowa reprezentacja zawodników Akademii Mieszanych Sztuk Walki Włocławek która z tej imprezy przywiozła trzy tytuły Mistrza Województwa.

UKS "START" na podium Ogólnopolskiego Turnieju Badmintona

W dniu 14 marca pięcioro zawodników UKS „START" Smólnik brało udział w odbywającym się w Starogardzie Gdańskim w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona „Baltic Cup„ W turnieju wzięło udział 124 zawodników z 15 klubów północnej Polski: Gdynia, Gdańsk, Suwałki, Bytów, Miastko, Sianów.

Kujawsko-Pomorskie na drugim miejscu Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce

Trzy złote, dwa srebrne i pięć brązowych – łącznie dziesięć medali zdobyli zawodnicy z Kujaw i Pomorza podczas Halowych Mistrzostw Polski seniorów w lekkiej atletyce, które odbyły się w Arenie Toruń w miniony weekend (20-21 lutego). Ten wynik uplasował nasz region na drugim miejscu w klasyfikacji medalowej województw.

Anwil Włocławek: zmiany, zmiany, zmiany

To był pracowity wtorek we włocławskim klubie. Rottweilery wzmocni znany już z występów we Włocławku James Washington. W Hali Mistrzów nie zagrają już za to Krzysztof Sulima i Rotnei Clark.

Rusza 'Akademia Koszykówki ANWIL'

ANWIL S.A. został sponsorem tytularnym projektu przeznaczonego dla dzieci i młodzieży z Włocławka oraz okolic.

Europe Cup: Anwil zagra z Iraklisem

Po rozegranym w Hali Mistrzów turnieju eliminacyjnym FIBA Europe Cup, Anwil awansował do kolejnej rundy rozgrywek. W 1/8 pucharu zmierzy się z greckim Iraklisem.