Przed nami 9. ANWIL Półmaraton Włocławek.

9 października 2022 r. odbędzie się kolejna edycja włocławskiego półmaratonu. Już po raz 9 biegacze z całej Polski wyruszą na ulice naszego miasta i będą rywalizować na trasie długości 21,097 km. Start i meta biegu usytuowane są na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.

Szafirowe gody Błękitnej Wstęgi

W ostatni weekend września (24-25.09.2022), na wodach Zalewu Włocławskiego rozegrane zostały regaty żeglarskie o nazwie „Błękitna Wstęga Zalewu Włocławskiego”. Była to już 45 edycja tych zawodów. Ich organizatorem od samego początku, tj. od roku 1978 jest YACHT CLUB ANWIL wywodzący się z włocławskiego kombinatu chemicznego, wspierany przez to największe w regionie przedsiębiorstwo.

Polskie Przetwory kolejny raz sponsorem KK Włocławek

Na specjalnej konferencji prasowej w Hali Mistrzów podpisano list intencyjny dotyczący sponsorowania włocławskiego klubu w nadchodzących rozgrywkach. Na koszulkach zawodników, parkiecie oraz na nośnikach reklamowych pojawi się logo Polskich Przetworów.

Prezentacja zawodników Anwil Włocławek

Kibice koszykówki czekali na ten moment przez całe wakacje. Podczas Anwil Basketball Cup zaprezentowano nowy skład włocławskich Rottweilerów.

LTP Lubanie - MGKS Kujawiak Lumac Kowal 1-4 w 5. kolejce V ligi

W minioną sobotę 10 września 2022 roku o godz. 11:00 na stadionie w Kruszynie MGKS Kujawiak Lumac w 5. kolejce V ligi kujawsko-pomorskiej – II grupa zmierzył się z LTP Lubanie. Gospodarze musieli uznać wyższość gości z Kowala, którzy pewnie wygrali 4:1, do przerwy 3:1.

Mistrzostwa Miasta w szachach klasycznych

W dniach 16 do 25 września 2022 roku odbędą się Mistrzostwa Miasta w szachach klasycznych w CKB"B" Stara Remiza we Włocławku przy ul. Żabiej 8.