WhyRest Mini Handball Cup 2024 za nami

2024-02-21 13:41:05, Q4

Niedziela, 18 lutego 2024 r., z pewnością na długi czas zapisze się w historii sportowych wydarzeń organizowanych we Włocławku. W tym dniu, w Hali Mistrzów, odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dzieci 2014 i młodsi WhyRest Mini Handball Cup 2024 organizowany przez Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Ręcznej JUNAK Włocławek.

W powyższym turnieju zostało rzuconych 999 bramek, udział wzięło 200 dzieci z klas 1-3 z 20 zespołów z całego kraju. JUNAK Włocławek reprezentowały 4 drużyny dziewczęce oraz 2 drużyny chłopięce.

Atmosfera w Hali Mistrzów w tym dniu była bardzo gorąca. Zawodnicy i zawodniczki rozgrywali mecze na trzech specjalnie przygotowanych boiskach, dopingowani przez licznie przybyłych kibiców. Walka

o każde miejsce była zacięta i emocjonująca. Nie brakowało okrzyków radości po wygranym meczu ale też i łez zawodu po przegranej rozgrywce.

W kategorii dziewcząt tytuł mistrza zdobył zespół Wisły Płock, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Junak Włocławek II, a trzecią pozycję zgarnęły młode szczypiornistki z SAS Gmina Kwidzyn.

W kategorii chłopców pierwsze miejsce zdobyli zawodnicy z KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki, drugie miejsce na podium zajęli szczypiorniści Junak Włocławek I, a na trzeciej pozycji uplasował się zespół z Akademii Spartan Oborniki.

Każda drużyna otrzymała puchar, a wszyscy uczestnicy medale i dyplomy, które wręczane były przez Prezydenta Miasta Włocławek dra Marka Wojtkowskiego, Panią Wiceprezydent Monikę Jabłońską, Dyrektora Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Włocławek Pana Krzysztofa Szaradowskiego oraz Pana Michała Czyż Dyrektora Regionalnego przedstawiciela sponsora tytularnego tunieju firmy WhyRest.

Podczas trwania turnieju dla młodych szczypiornistów i szczypiornistek oraz ich kibiców był dostępny bufet, w którym można było napić się kawy, herbaty czy soku, skosztować słodkich wypieków przygotowanych przez rodziców dzieci uczęszczających na treningi piłki ręcznej do JUNAK Włocławek oraz podelektować się, specjalnie sporządzonym na tę okoliczność przez Prezesa MSPR JUNAK Włocławek Damiana Sidwę, domowym smalcem, który okazał się absolutnym hitem imprezy.

Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dzieci 2014 i młodsi WhyRest Mini Handball Cup 2024 był jednym z największych wydarzeń ostatnich lat w historii włocławskiej piłki ręcznej i jak zapewniają organizatorzy z pewnością nie ostatnim.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczestniczyło w takich wydarzeniach jak Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dzieci 2014 i młodsi WhyRest Mini Handball Cup 2024, nabyło nowe doświadczenia sportowe, zdobyło nowych kolegów, a Ty chcesz być częścią Junakowej społeczności rodziców, zapisz swoje dziecko na treningi piłki ręcznej do JUNAK Włocławek. Obecnie prowadzony jest nabór dzieci, dziewczynek oraz chłopców, z rocznika 2014 i młodsi. Zadzwoń i dowiedz się więcej pod nr tel.: 603 559 312. Sportowa przygoda czeka!

(Inf. prasowa organizatora/ foto: @sachajdakfotograf)

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz