Zamknij [X]

Musi przyjść zwycięstwo - Jarosław Kaczyński we Włocławku

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wsparł lokalne struktury partii w walce o głosy włocławian. W w auli Kujawskiej Szkoły Wyższej zgromadziło się liczne grono członków i sympatyków rządzącej partii. Kilkudziesięciominutowe przemówienie lidera oklaskiwali także kandydaci, którzy znaleźli się na wyborczych listach ugrupowania.

Saniko ogłasza konkurs dla włocławskich uczniów [WIDEO]

Dziś w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Saniko odbyła się konferencja prasowa dotycząca corocznej akcji sprzątania świata. Tradycyjnie już w wydarzeniu wezmą udział włocławskie szkoły. Jednak tym razem w innej formie.

#Q4News Konkurs wiedzy o Sejmie w KSW

Dziś, 19 września, w Kujawskiej Szkole Wyższej odbył się konkurs wiedzy o Sejmie, którego inicjatorką była poseł na Sejm RP Joanna Borowiak.

To ważne wybory - przekonywał Grzegorz Schetyna we Włocławku

Te wybory są także wyborem naszych małych ojczyzn – mówił we Włocławku Grzegorz Schetyna. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej zaprezentował we Włocławku kandydatów Koalicji Obywatelskiej do sejmu, poparł także startującego do senatu z list Lewicy Jerzego Wenderlicha.

Otwarcie WŁOParkingu [WIDEO]

Dziś, 18 września, w mieście pojawił się pierwszy WŁOParking. Przestrzeń dla pieszych i rowerzystów znajdziemy na ul. Kościuszki przed wejściem do centrum handlowego.

WSPW: Łukasz Zbonikowski to nasz kandydat

Wspólnota Samorządowa Powiatu Włocławskiego popiera kandydaturę Łukasza Zbonikowskiego do senatu. Obecny poseł ubiegać się będzie o mandat senatorski we „włocławskim” okręgu nr 13.

Delegacja z Heerlen odwiedziła Włocławek

Dwa miasta, dwa kraje a jednak podobne problemy i wyzwania. Włocławek i holenderskie Heeren. W minionym tygodniu delegacja z Holandii gościła w naszym mieście.

Rodzinny festyn w Zarzeczewie

Koncerty, zabawy dla najmłodszych, smakowite przekąski i oczywiście konkursy. To wszystko przygotował GEBERIT dla swoich pracowników. Festyn rodzinny zorganizowano w Zarzeczewie.

Najnowsze galerie

2019-11-13

Anwil Włocławek – Telenet Giants Antwerp

63 wyświetleń

2019-11-13

Święto Odzyskania Niepodległości

158 wyświetleń

2019-11-13

MPWiK inwestuje w sieć

107 wyświetleń

2019-11-13

Muzyków Wspominki 2019 - za nami

152 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. II)

50 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. I)

75 wyświetleń