Zamknij [X]

Koncert Pasyjny w Katedrze [WIDEO]

22 Marca we włocławskiej katedrze po raz pierwszy można było obejrzeć „Koncert Pasyjny” w ramach projektu 14 katedr.

'Życzy zdrówka - włocławska kranówka'. MPWiK świętowało Dzień Wody [VIDEO]

Światowy Dzień Wody zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1992 roku. Jak co roku 22 marca, także i Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zaprosiło uczniów, aby z bliska przekonali się, skąd pochodzi woda w ich kranach i jak jest przygotowywana do spożycia. Także, jak przekonuje, MPWiK "prosto z kranu".

#Q4news. Życzę zdrówka. Włocławska kranówka

22 marca to dzień szczególny dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. W tym dniu młodzież włocławskich szkół odwiedziła najstarsze z włocławskich Ujęć Wody Krzywe Błota tym samym świętując Światowy Dzień Wody.

'Porażająca' - PiS o ekspertyzie w sprawie hali. Ratusz ripostuje [VIDEO]

Radni Prawa i Sprawiedliwości otrzymali z Urzędu Miasta ekspertyzę prof. Adama Podhoreckiego dotyczącą elewacji wyremontowanej hali OSiR Efekt – żądają od prezydenta zmuszenia wykonawcy do wymiany elewacji. „Ekspertyza nie jest techniczną” - odpowiada ratusz. Taka zostanie wykonana niebawem. Wtedy podjęte zostaną dalsze kroki.

W pogoni za bielikiem

Włocławski fotograf, Zygmunt Dobrosielski znany jako pasjonat natury uchwycił w swoim obiektywie orły bieliki w swoim naturalnym środowisku.

'Później (...) nie daj Bóg zostanie prezydentem Polski' - prof. Jędrzejko w ZSCh [WIDEO]

Tymi słowami, znany pedagog i dyrektor Centrum Profilaktyki Społecznej, w Zespole Szkół Chemicznych zwracał uwagę na to, że od tego jak ważne jest to w jaki sposób wychowamy młodzież. Mariusz Jędrzejko we włocławskiej szkole prowadził warsztaty z nauczycielami, kuratorami sądowymi i policjantami. Wszystko w ramach "Tygodnia Życzliwości".

'Wybaczam' - uczniowie z SP 23 z nagrodą Grand Prix [VIDEO]

Już po raz dziewiąty we Włocławku odbył się Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Pięć przedstawień traktujących o uzależnieniach, pięć grup teatralnych i jedna główna nagroda. Ta, powędrowała do grupy teatralnej "Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony" z SP 23.

Najnowsze galerie

2019-05-24

Geberit rozpoczyna współprace z ZST

241 wyświetleń

2019-05-24

Dzień Matki DUK

37 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. III

139 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. II

99 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. I

215 wyświetleń

2019-05-23

Zwierzęta naszych lasów, łąk i pól

189 wyświetleń