Automania. Festiwal w rytmie silników

Entuzjaści driftu, tuningowcy, miłośnicy sportowych aut i jednośladów spotkali się w sobotę na Pchlim Targu we Włocławku. Za nami Festiwal Motoryzacji AUTOMANIA.

Eco Studio ELECTRO - SYSTEM we Włocławku!

To było największe wydarzenie w ramach czwartego sezonu projektu edukacji ekologicznej Eco Studio ELECTRO - SYSTEM! Włocławek odwiedzili eksperci od recyklingu oraz gwiazdy: Saszan i Kuba Adamiak. Przywieźli ze sobą dużo dobrej energii i zorganizowali ciekawą lekcję przyrody mówiącą o prawidłowym postępowaniu z elektroodpadami, połączoną z zabawą i koncertem.

Debata „Bezpieczny Senior" za nami

Włocławscy policjanci spotkali się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku z Seniorami, aby porozmawiać o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. W debacie uczestniczył również Miejski Rzecznik Konsumentów.

XII Święto Żuru Kujawskiego w Brześciu Kujawskim

W ubiegłą sobotę w Brześciu Kujawskim, odbyła się już XII edycja Święta Żuru Kujawskiego. Do Starego Brześcia zjechały tłumy smakoszy tego specjału. W tym roku, o ugotowanie najlepszego żuru walczyły aż 22 ekipy.

XI edycja ogólnopolskiej konferencji Edukacja w Cyfrowym Wymiarze

Już kolejny raz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku mogło zaprosić gości na konferencję dotyczącą Edukacji w Cyfrowym Wymiarze. Rozmawiano między innymi na temat technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) w edukacji.

Najnowsze galerie

2023-12-03

Zimą wpław przez Wisłę cz. 2

54 wyświetleń

2023-12-03

Zimą wpław przez Wisłę cz. 1

188 wyświetleń

2023-12-01

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w ZS 3

222 wyświetleń

2023-12-01

Spektakl „Dziady cz. II” w Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku

167 wyświetleń

2023-11-30

Ksiądz Artur Niemira żegna się z Kurią Diecezjalną

111 wyświetleń

2023-11-30

Andrzejki DUK

196 wyświetleń