37. Bieg Kujawiaka. Konferencja prasowa

Dziś 29 kwietnia, na Stadionie Przylesie, odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji 37. Biegu Kujawiaka. Zawodnicy wyruszą na start już 5 maja.

Anwil na czwartym miejscu przed rundą play off

Szpital – tak jednym słowem można określić tegoroczną sytuację kadrową Anwilu. Chyba w żadnym meczu sezonu ekipa mistrzów Polski nie mogła wystawić najsilniejszego zakontraktowanego składu. Także i w tym, kluczowym dla układu tabeli spotkaniu z ostrowską Stalą nie obyło się bez osłabień, Tym razem musieli walczyć o czwarte miejsce w tabeli pozbawieni podstawowego centra. Josip Sobin do gry wróci najwcześniej za dwa tygodnie.

#Q4news. Kilkudziesięciu poszkodowanych, autobus zniszczony - ćwiczenia na A1

Policja, strażacy, ratownicy medyczni i służby koordynujące. to oni nieśli pomoc poszkodowanym w wypadku, do jakiego doszło na autostradzie A1, na wysokości Przywieczerzyna. Samochód osobowy zderzył się tam z autobusem z kilkudziesięcioma pasażerami. W wyniku wypadku autobus przewrócił się na bok, "osobówka" została kompletnie zniszczona. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń.

#Q4news. XI Koncert Dzieci Dzieciom

Wczoraj we włocławskim Centrum Kultury "Browar B." już po raz jedenasty wystąpili uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół nr 4. Oprócz nich także zaproszeni goście. Wszystko w ramach koncertu "Dzieci Dzieciom".

Andrzej Urlich - 'Zmobilizowała mnie do tego moja córka'

To ona zapragnęła chodzić na mecze i malować twarz w barwy Anwilu. Tak to się zaczęło. Andrzej Ulrich "złapał bakcyla" koszykówki i od tej pory pojawia się na meczach włocławskiej drużyny. Nie ogranicza się jednak tylko do tego, jest kolekcjonerem klubowych pamiątek.

7% - radni przegłosowali podwyżki dla pracowników samorządu [WIDEO]

dokładniej chodzi o podwyżki dla pracowników administracji i obsługi szkół i przedszkoli, pracowników Domów Pomocy Społecznej i innych placówek pomocniczych prowadzonych przez włocławski samorząd. W budżecie miasta zarezerwowano na ten cel 7,5 miliona złotych.

Przedmaturalny pat trwa

16 dzień strajku nauczycieli dobiega końca. Jeszcze dziś protestujący pedagodzy podejmą decyzję, czy i w jakiej formie kontynuować strajk. Choć jeszcze kilka dni temu słychać było głosy o zawieszeniu akcji protestacyjnej na najbliższe tygodnie, dziś wydaje się to mało prawdopodobne.

#Q4news. Motoświęconka - tłumy na spotkaniu motocyklistów

To już tradycja. W Wielką Sobotę w parafii św. Stanisława BM, przy ulicy Żeromskiego stawili się tłumnie miłośnicy motocykli. Święcenie wielkanocnych pokarmów przez fanów motoryzacji przyciągnęło prawdziwe tłumy.

Najnowsze galerie

2019-07-19

Tragiczne zdarzenie w Parku

190 wyświetleń

2019-07-19

Kartka z powstania

226 wyświetleń

2019-07-18

Magiczny Dywan w Oligo

187 wyświetleń

2019-07-18

Oczyszczają rz. Zgłowiączkę

103 wyświetleń

2019-07-18

Konsultacje społeczne w Nakonowie

133 wyświetleń

2019-07-16

Wioślarze WTW przed zgrupowaniem

92 wyświetleń