Wiosenny Rajd Rowerowy z Prezydentem

W niedzielę 7 kwietnia odbył się Wiosenny rajd rowerowy podczas którego prawie dwustu uczestników wyruszyło na rowerach spod Hali Mistrzów we Włocławku, by wziąć udział w prezydenckim rajdzie rowerowym.

Tytuł Mistrza Polski w Lutowaniu 2019 zdobyty! [Video]

Drugiego dnia MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2019 zmierzyli się profesjonaliści reprezentujący firmy z całej Polski. Była to już czwarta edycja Mistrzostw, które na stałe wpisały się w kalendarz ważnych imprez branży elektronicznej. Z roku na rok ranga imprezy systematycznie wzrasta i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Prezydent spotkał się z mieszkańcami Kazimierza Wielkiego

Temat Pchlego Targu, kłopoty z infrastrukturą drogową i temat planów wybudowania bloków przy Celulozowej - te tematy zdominowały środowe spotkanie prezydenta Marka Wojtkowskiego z mieszkańcami osiedla Kazimierza Wielkiego.

Zimowa Liga Tenisa zakończona [WIDEO]

Radosław Sobieraj triumfował w miniony weekend w turnieju finałowym Zimowej Ligi Tenisa. Coroczne rozgrywki zakończyły się w niedzielę. W finałowym spotkaniu triumfator pokonał Sebastiana Sadzińskiego w dwóch setach.

Nauczyciele, trzymajcie się – SLD o trwającym proteście

Głodowe pensje, po których czekają głodowe emerytury – tak, o sytuacji nauczycieli mówiła na wczorajszym briefingu prasowym Wanda Muszalik. Włocławscy radni Sojuszu Lewicy Demokratycznej przedstawili swoje stanowisko w sprawie trwającego protestu.

Egzaminy się odbędą - zapewnia Marek Wojtkowski

Od wczoraj trwa strajk nauczycieli. Po fiasku rozmów pomiędzy rządem a Związkiem Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych nauczyciele, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przystąpili do akcji protestacyjnej. Jak jeszcze w piątek zapowiadał prezydent Marek Wojtkowski – „Włocławek jest gotów na protest nauczycieli”. Na dzisiejszym briefingu prasowym poinformowano o skali akcji w mieście.

Najnowsze galerie

2019-07-19

Tragiczne zdarzenie w Parku

208 wyświetleń

2019-07-19

Kartka z powstania

239 wyświetleń

2019-07-18

Magiczny Dywan w Oligo

38 wyświetleń

2019-07-18

Oczyszczają rz. Zgłowiączkę

194 wyświetleń

2019-07-18

Konsultacje społeczne w Nakonowie

28 wyświetleń

2019-07-16

Wioślarze WTW przed zgrupowaniem

27 wyświetleń