Zamknij [X]

Człowiek w wodzie! Ćwiczenia nad Łubą

Strażacy, policjanci i ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego ćwiczyli wspólnie nad jeziorem Łuba. Szkolenie z technik ratownictwa lodowego odbyło się w niedzielę.

"Eurointegracja" podsumowała rok

15 stycznia członkowie Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” spotkali się na zebraniu podsumowującym minione 12 miesięcy funkcjonowania.

Uchwała "antysmogowa" - dziś odbyły się konsultacje

Dziś we Włocławku odbyło się drugie już spotkanie przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego z samorządowcami i mieszkańcami regionu. Konsultacje społeczne, które wczoraj wystartowały w Toruniu dotyczą projektu uchwały „antysmogowej” przyjętej przez Sejmik Województwa.

Autobusem przekroczył prędkość o ponad 46 km/h w terenie zabudowanym

Podczas patrolowania ulicy Toruńskiej we Włocławku policyjny videorejestrator zarejestrował autobus, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 46 km/h. Na szczęście nie podróżowali nim pasażerowie, a 40-letni kierowca został ukarany mandatem karnym.

Wysokie ceny paliw - 'miejska stacja' receptą?

Co zrobić z wysokimi cenami paliw we Włocławku? Stwórzmy miejską stację paliw - wskazuje Prawo i Sprawiedliwość. Dziś złożono w ratuszu pismo w tej sprawie.

Mundurowi szkolili się we Włocławku

W miniony weekend hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Chopina wypełniła się przedstawicielami służb mundurowych z całego kraju. Międzynarodowe Szkolenie Służb Mundurowych zgromadziło m. in. funkcjonariuszy Straży Miejskiej, Służby Więziennej i ochrony.

Koncert Wielu Serc - Oligo ma już 15 lat

W 2004 roku, kiedy powoływano do życia Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO, powołano do życia organizację, która przez minionych 15 lat na stałe wpisała się w pejzaż lokalnych „pozarządówek” i co najważniejsze – skutecznie działało na rzecz swoich podopiecznych .Nic dziwnego, że tegoroczny, tradycyjny „Koncert Wielu Serc” organizowany przez OLIGO był okazją do hucznego świętowania. Tak też było, w miniony piątek.

Najnowsze galerie

2019-05-22

Nowa inwestycja w ANWILU

180 wyświetleń

2019-05-22

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate Tradycyjnym

152 wyświetleń

2019-05-22

LPP buduje centrum w Brześciu Kujawskim za 500 millionów

243 wyświetleń

2019-05-21

Anwil Włocławek - Arka Gdynia cz. III

162 wyświetleń

2019-05-21

Anwil Włocławek - Arka Gdynia cz. II

240 wyświetleń

2019-05-21

Anwil Włocławek - Arka Gdynia cz. I

163 wyświetleń