Ratusz dotuje sport. W tym roku wyda na ten cel ponad 1,6 mln.

W ubiegłym roku na dotacje dla imprez sportowych, sportu młodzieżowego i klubów wyniosły ogółem 1,335 miliona złotych. W tym, w wyniku konkursu, do beneficjentów popłynie 1,650 miliona. Kto otrzyma te środki? Dziś ratusz poinformował o szczegółach.

Po raz dwunasty spotkali się we Włocławku młodzi rzeźbiarze

Sześć lat temu z konkursu regionalnego przekształcił się w ogólnopolski. Po raz dwunasty we Włocławku odbył się finał Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego. W Centrum Kultury „Browar B.” pojawili się młodzi artyści z Włocławka, ale także Łodzi, czy Katowic.

Najlepsi z najlepszych – sportowcy z nagrodami

Mistrzowie Polski i Europy, kajakarze, siatkarze, lekkoatleci, piłkarze, bokserzy, zawodnicy i trenerzy, pojawili się wczoraj we Włocławku na uroczystości wręczenia nagród zarządu województwa za sukcesy odniesione w ubiegłym roku.

Polityczny wiec, czy zapoznanie z problemami miasta - spór wokół wizyty w ratuszu

"Upolitycznienie prac nad ważnym dla naszego województwa dokumentem" i "wykorzystywanie spotkania do promocji kandydatki Koalicji Obywatelskiej" - tak udział Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w spotkaniu konsultacyjnym na temat strategii rozwoju województwa komentują przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. "Nic takiego nie miało miejsca" - odpowiada Marek Wojtkowski, gospodarz spotkania w ratuszu.

Czekaliśmy 13 lat. Anwil z Pucharem Polski

Okazje do rewanżów, dramaturgia, strzeleckie pojedynki, wreszcie znakomity, wygrany finał z Polskim Cukrem Toruń. Miniony weekend upłynął pod znakiem świetnej koszykówki i historycznego zwycięstwa Rottweilerów. Puchar Polski powrócił do Włocławka.

Powstrzymać ASF - konferencja we Włocławku

Bioasekuracja, współpraca pomiędzy służbami, odstrzał dzików w lasach kujawsko-pomorskiego, to sposoby walki z epidemią afrykańskiego pomoru świń o jakich rozmawiano w sobotę we Włocławku. Konferencja przyrodniczo-łowiecka dot. ASF odbyła się w miejskim ratuszu.

Najnowsze galerie

2020-05-28

Dachowanie seicento w Faliszewie(pow. radziejowski)

37 wyświetleń

2020-05-25

W bajkowym klimacie

62 wyświetleń

2020-05-19

Tragedia w Wistce. Nie żyje 67-latek

106 wyświetleń

2020-05-17

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

93 wyświetleń

2020-05-13

Budowa przejścia podziemnego

27 wyświetleń

2020-05-11

Dziecko wypadło z okna

41 wyświetleń