Zamknij X
Zamknij [X]

Piknik Wolontariatu. Wideo

Organizacje pozarządowe oraz wolontariat to dwa nierozłączne elementy. W piątek (14 maja) odbył się Piknik Wolontariatu, który był swego rodzaju formą podziękowania za działalność osób wspierających inicjatywy społeczne.

Procesja Bożego Ciała. Zdjęcia i wideo

20 czerwca we wszystkich kościołach odbywały się uroczyste msze św. Bożego Ciała. Również we Włocławku procesja wyruszyła z katedry aby następnie przejść ulicami miasta. Publikujemy film i zdjęcia z wydarzenia.

Ostatni dzwonek dla gimnazjalistów - także w 'Długoszu'

To wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. Wyjątkowe nie tyle dla szerokiej rzeszy uczniów podstawówek, techników, czy liceów, ale dla tegorocznych absolwentów gimnazjów - to ostatni rocznik, który opuszcza ten typ szkół.

Będą zmiany w strukturze właścicielskiej KK Włocławek - zapowiada prezydent

Taka konferencja to wielka przyjemność – powiedział na rozpoczęcie konferencji prasowej prezydent Marek Wojtkowski. Jak nie trudno podejrzewać tematem spotkania z dziennikarzami był trzeci tytuł mistrzowski Anwilu Włocławek. W konferencji, oprócz prezydenta, wziął także udział prezes włocławskiego klubu Arkadiusz Lewandowski.

Pociągiem na Pol'and'Rock także z Kujaw

Pociągi na Pol'and'Rock ruszą także z kujawsko-pomorskiego zapowiedział dziś marszałek Piotr Całbecki. Region jest kolejnym w Polsce, który zapewni transport na festiwal, gdy do Kostrzyna nad Odrą nie dotrą dodatkowe składy PKP.

Natura 2000 - jak inwestować? Konferencja we Włocławku

Inwestycje w obszarze chronionym "Natura 2000" to temat wczorajszej konferencji w Browarze B. W dyskusji uczestniczyli samorządowcy i przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za ochronę środowiska w naszym kraju. Spotkanie odbyło się na zaproszenie posłanki Joanny Borowiak.

Biznes i samorząd. Jak się wzajemnie wspierać? Konferencja w Browarze B.

Dialog – to słowo najczęściej padało w rozmowach toczonych podczas wczorajszej konferencji „ Włocławek – miasto dla biznesu”. Dialog, pomiędzy ratuszem a przedsiębiorcami i wychodzenie naprzeciw wzajemnym oczekiwaniom – to cele zakładane przez organizatorów.

Tak się bawiliśmy. Dni Włocławka za nami

Dni Włocławka 2019 za nami. Za nami koncerty, jarmark, moc atrakcji dla najmłodszych, uczta dla lubiących dobre jedzenie i równie dobre dźwięki muzyki. Tak właśnie bawił się Włocławek.

Rok więzienia - zapadł wyrok w sprawie gróźb pod adresem prezydenta

Tuż po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Internecie pojawił się wpis będący groźbą pod adresem prezydenta Włocławka. Wkrótce policja i prokuratura namierzyły jego autora. Dziś Błażej P. usłyszał wyrok - rok pozbawienia wolności.

Najnowsze galerie

2019-09-15

Polska pod Krzyżem. Droga Krzyżowa

66 wyświetleń

2019-09-15

Polska pod Krzyżem cz. III

26 wyświetleń

2019-09-15

Polska pod Krzyżem cz. II

210 wyświetleń

2019-09-15

Polska pod Krzyżem cz. I

207 wyświetleń

2019-09-13

Impresje Operowe - konferencja

91 wyświetleń

2019-09-13

Polska pod Krzyżem - przygotowania

178 wyświetleń