Strefa Kibica pod Halę Mistrzów już czeka

Strefa Kibica pod Halą Mistrzów już gotowa na przyjęcie fanów Anwilu. Przypomnijmy wszystkie mecze finałowe będzie można obejrzeć w towarzystwie innych kibiców pod telebimem ustawionym na parking pod włocławską halą.

Scena zakotwiczona. Włocławek przygotowuje się na falę

Wielka woda coraz bliżej, Choć kulminacja fali wezbraniowej nie dotarła jeszcze do naszego miasta, to podnoszący się poziom wody widać już gołym okiem. Niektóre z terenów położonych nad Wisłą już przykryła woda. Wzrasta też zrzut wody z włocławskiej zapory. Strażacy, wraz z ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zabezpieczyli w związku z tym, pływającą scenę. Została ona specjalnie zakotwiczona.

Kibice Anwilu o wielkim finale [VIDEO]

Już dziś w Torunie startuje wielki finał Energa Basket Ligi. Czy anwilowi uda się obronić tytuł? O to spytaliśmy kibiców włocławskiego zespołu.

#Q4news. Wisła we Włocławku przybiera

Poziom wody w Wiśle cały czas rośnie. Do Włocławka dociera fala wezbraniowa. Jak wygląda stan wody na wysokości przystani przy ul. Piwnej – pokazujemy w materiale wideo.

Szymon Szewczyk: Wiedzieliśmy do jakiego celu dążymy

Szymon Szewczyk w tegorocznych rozgrywkach play off jest jednym z tych, którzy muszą udźwignąć ciężar gry pod koszem pod nieobecność Josipa Sobina. Jak ocenia półfinałową serię z Arką, czy po końcowym gwizdku była tylko radość? O tym w naszej rozmowie.

Zapora gotowa na nadejście 'wielkiej wody'

Fala wezbraniowa na Wiśle już na Mazowszu, niebawem wkroczy na teren naszego województwa. We Włocławku jej kulminacja zapowiadana jest na czwartek. Prezydent Marek Wojtkowski wprowadził na terenie miasta pogotowie przeciwpowodziowe i ostrzega, by bezwzględnie nie pojawiać się na wałach i urządzeniach hydrotechnicznych. Poziom wody może sięgnąć 650 cm. Na przyjęcie fali już przygotowana jest włocławska zapora.

Najnowsze galerie

2019-07-19

Tragiczne zdarzenie w Parku

236 wyświetleń

2019-07-19

Kartka z powstania

69 wyświetleń

2019-07-18

Magiczny Dywan w Oligo

144 wyświetleń

2019-07-18

Oczyszczają rz. Zgłowiączkę

66 wyświetleń

2019-07-18

Konsultacje społeczne w Nakonowie

120 wyświetleń

2019-07-16

Wioślarze WTW przed zgrupowaniem

75 wyświetleń