Zamknij [X]

Program „Fabryka” będzie realizowany we Włocławku.

Na dzisiejszej konferencji prasowej we Włocławku Anna Gembicka- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju oraz Dariusz Śliwowski- Wiceprezes ARP S.A. zapowiedzieli realizację programu „Fabryka” w tym mieście.

Mobilne Q4. Rozmowa z Wojciechem Jaranowskim

Wojciech Jaranowski, radny sejmiku województwa, kandydujący w zbliżających się wyborach parlamentarnych gościem Mobilnego Studia Q4. Rozmawiamy między innymi o jego programie wyborczym.

Lewica proponuje 'Świeckie Państwo'

Piotr Kowal kontynuuje cykl konferencji na temat głównych punktów programu Lewicy. Dziś mówiąc o stosunkach pomiędzy państwem o kościołami, zapowiedział likwidację Funduszu Kościelnego i stopniowe wyprowadzanie zajęć religii ze szkół.

Trzeci most na Wiśle i Akademia Włocławska - Wojciech Jaranowski prezentuje program

Radny Wojciech Jaranowski przedstawił dziś zarys programu z jakim ma zamiar zabiegać o głosy włocławian i mieszkańców regionu w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Przekształcenie włocławskiej lecznicy w szpital kliniczny, rozbudowa DK 62 i trzecia przeprawa mostowa we Włocławku. To postulaty z jego programu.

Jerzy Wenderlich i Krystian Łuczak z poparciem Piotra Całbeckiego

Marszałek Piotr Całbecki odwiedził dziś włocławski ratusz. Po spotkaniu z prezydentem wystąpił na briefingu prasowym poświęconym inwestycjom w mieście, ale także zachęcał do głosowania na Krystiana Łuczaka i Jerzego Wenderlicha w zbliżających się wyborach.

Anwil SA zwiększy finansowanie KK Włocławek. Podpisano list intencyjny

Dziś w siedzibie głównego sponsora włocławskiego klubu podpisano list intencyjny dotyczący zwiększenia finansowania dla KK Włocławek. Spółka rozpocznie rozmowy w sprawie aneksowania obowiązującej umowy. Jakie środki wzmocnią budżet Rottweilerów? Tego nie wiemy.

Najnowsze galerie

2019-11-13

Anwil Włocławek – Telenet Giants Antwerp

145 wyświetleń

2019-11-13

Święto Odzyskania Niepodległości

190 wyświetleń

2019-11-13

MPWiK inwestuje w sieć

252 wyświetleń

2019-11-13

Muzyków Wspominki 2019 - za nami

241 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. II)

31 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. I)

111 wyświetleń