Zamknij X
Zamknij [X]

Pobiegli 'Tropem Wilczym'

Po raz pierwszy, w 2013 roku, było ich pięćdziesięciu i biegli w lasach nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego. Dziś biegi „Tropem Wilczym” odbywają się w całej Polsce. Wczoraj biegacze wyruszyli na trasy w kilkuset miastach w Polsce. Także we Włocławku.

Być jak Zagajewski? Konkurs rzeźbiarski w Browarze B.

Już po raz jedenasty we Włocławku odbywa się Ogólnopolski Konkurs Rzeźbiarski im. Stanisława Zagajewskiego. Przedsięwzięcie organizowane przez Centrum Kultury Browar i Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej w tym roku zgromadziło kilkuset uczestników. Nie tylko z Włocławka.

Koza we Włocławku po raz 30-ty. Wideo i zdjęcia

Tradycyjne zapusty kujawskie to fenomen kulturowy w sakli całego kraju. Szczególnie w naszym regionie tradycja jest wyjątkowo silna o bogata. W tym roku po raz 30-ty we Włocławku odbyły się korowody zapustne.

W hołdzie bohaterom. NSZZ Solidarność pamięta

Tradycyjnie 1 marca we Włocławku odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie odbywa się co roku pod patronatem poseł Joanny Borowiak oraz Prawa i Sprawiedliwości.

Kamil Łączyński: Ostatnie miesiące były niewiarygodne

Polska koszykówka czekała na to ponad pół wieku. Przed 52 laty, w 1967 roku, kiedy ekipa trenera Witolda Zagórskiego zajęła 5 miejsce po raz ostatni biało-czerwoni grali na Mistrzostwach Świata. W przyszłym roku zagrają ponownie. Wśród tych, którzy wywalczyli awans znalazł się kapitan Anwilu Włocławek – Kamil Łączyński.

Anna Gembicka odpowiedzialna za zrównoważony rozwój regionu

Sekretarz Prezesa Rady Ministrów, wcześniej asystentka Mateusza Morawieckiego w Ministerstwie Rozwoju, oraz jego doradca – Anna Gembicka została powołana dziś na stanowisko Pełnomocnika Wojewody ds. Zrównoważonego Rozwoju.

Najnowsze galerie

2019-03-26

Roztańczone Kujawy

126 wyświetleń

2019-03-26

Noc Sów w Nadleśnictwie

63 wyświetleń

2019-03-25

Pożar na ul. Dziewińskiej

86 wyświetleń

2019-03-25

Mistrzostwa Oldboyów w szachach

32 wyświetleń

2019-03-25

Mężczyzna z kijowym PESELem

246 wyświetleń

2019-03-25

Kamiński, Cieślak - spotkanie w GSW

67 wyświetleń