Zamknij [X]

Sklep Like Bike od wczoraj na ul. Okrzei

Dawna siedziba sklepu przy ulicy Kaliskiej okazała się za mała. Z tego powodu Like Bike przenosi się na ulicę Okrzei 54. To tu amatorzy dwóch kółek znaleźć teraz mogą szeroki wybór rowerów i akcesoriów.

Trójkołowce czekają w ZS3. Wypożyczalnia już działa. [VIDEO]

Dziś, 7 maja, w Zespole Szkół nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej odbyło się uroczyste otwarcie pierwszej w woj. kujawsko-pomorskim i 107 w Polsce wypożyczalni rowerów trójkołowych, z których będą mogły korzystać: dzieci, młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnością.

Matury 2019 - alarmów ciąg dalszy

Drugi dzień matur, drugi dzień alarmów. Tym razem informacje o ładunkach podłożonych w szkołach, według naszych informacji, dotyczą pięciu spośród włocławskich szkół. Podobne doniesienia, podobnie jak wczoraj, spływają z całej Polski.

Alarmy nie sparaliżowały egzaminów maturalnych

Dziś rozpoczęły się egzaminy maturalne. Jednak nie wszędzie egzaminacyjny maraton rozpoczął się bez przeszkód. W wielu miejscach w Polsce, egzaminy zostały odwołane. Powód? Fałszywe alarmy bombowe. Maile o niepokojącej treści dotarły też do niektórych, spośród włocławskich szkół. Tu jednak uczniowie przystąpili do matur.

Cherop Kimaiyo zwycięzcą Biegu Kujawiaka

37 Bieg Kujawiaka za nami. Najstarsza impreza biegowa we Włocławku zgromadziła w tym roku na starcie 300 zawodników w biegu głównym na dystansie 10 kilometrów. Na krótszych dystansach rywalizowało 600 młodszych biegaczy.

Anwil o krok od półfinału

Sobotni mecz w Hali Mistrzów przez trzy kwarty przypominał porządny dreszczowiec, by pod koniec zmienić się w spokojne kino familijne, w którym włocławianie bezpiecznie kontrolują przebieg gry, nie pozwalając na zbyt wiele przeciwnikom. Ten mecz wygrały „strzelby”, a tych w Anwilu było po prostu więcej. Trio Broussard, Almeida, Simon, pozwoliło na przypieczętowanie drugiego zwycięstwa w ćwierćfinałowej serii ze Stalą 86:78.

Koncert Patriotyczny we Włocławku. Relacja zdjęciowa i film

Obchody 228 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja to nie tylko oficjalne uroczystości i przemówienia, to także okazja do tego, by „odkurzyć”, być może nieco zapomniane, patriotyczne pieśni. Z tego założenia wyszli organizatorzy z CK „Browar B.” Wczoraj na Placu Wolności odbył się Koncert Pieśni Patriotycznych.

228. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja - wideo i zdjęcia

Włocławianie uczcili 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji przy włocławskiej katedrze odbyła się pierwsza część uroczystości z udziałem pocztów sztandarowych, oficjalnych gości oraz mieszkańców. W drugiej części zgromadzeni goście uczestniczyli w Mszy Św. za Ojczyznę.

Motocykliści i lotnicy wspólnie zainaugurowali sezon

Sezon motocyklowy rozpoczęty. Już oficjalnie i nieodwołalnie. 1 maja na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie pojawiło się około 1300 motocyklistów, którzy wybrali to miejsce, aby zainaugurować sezon. Oprócz nich sezon 2019 rozpoczęli także skoczkowie i lotnicy.

Biało-czerwony tłum. Włocławek uczcił barwy narodowe

Włocławek pełen flag i biało-czerwonych kotylionów. Ulica 3 Maja wypełniona tłumem ludzi i długą na 100 metrów polską flagą. Za nami włocławskie obchody Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Najnowsze galerie

2019-05-24

Geberit rozpoczyna współprace z ZST

239 wyświetleń

2019-05-24

Dzień Matki DUK

100 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. III

191 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. II

244 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. I

238 wyświetleń

2019-05-23

Zwierzęta naszych lasów, łąk i pól

221 wyświetleń