Zamknij [X]

Kobiety Gospodarne i Wyjątkowe - kongres KGW we Włocławku

Kobiety Gospodarne i Wyjątkowe – to hasło Kongresu Kół Gospodyń Wiejskich, jaki odbył się we Włocławku w piątek 12 października. Wydarzenie odbyło się z inicjatywy wiceminister inwestycji i rozwoju Anny Gembickiej.

O centymetry od zwycięstwa. Polska – Belgia 2:2

Dwie niepokonane drużyny grupy eliminacyjnej Mistrzostw Europy U-17 spotkały się wczoraj we Włocławku. Po niezwykle emocjonującym meczu ekipy Polski i Belgii podzieliły się punktami, choć do zwycięstwa gospodarzom zabrakło naprawdę niewiele.

Mobilne Q4. Rozmowa z Markiem Wódeckim

Już w najbliższą niedzielę wystartuje 6. ANWIL Półmaraton Włocławek. Jedna z największych imprez biegowych na Kujawach i Pomorzu co roku gromadzi kilkuset uczestników. Już wiemy, że podobnie będzie w tym roku. O frekwencji, programie i trasie biegu rozmawiamy z Markiem Wódeckim z włocławskiej Vectry, organizatorem imprezy.

Belcanto per Sempre - już w październiku IX edycja festiwalu

Magdalena Idzik, Aleksandra Wiwała, Aleksandra Borkiewicz, Paweł Skałuba, Adam Sobierajski i oczywiście dyrektor artystyczny festiwalu - Dariusz Stachura. To gwiazdy tegorocznego święta muzyki operowej we Włocławku. Festiwal rusza 18 października. Dziś poznaliśmy szczegóły tegorocznej imprezy.

Kobra 19 - służby sprawdzały gotowość

Terroryści zaatakowali ujęcie wody we Włocławku. Na miejscu niezwłocznie pojawili się policjanci, którzy wkrótce obezwładnili napastników. To tylko scenariusz ćwiczeń KOBRA 19, mających na celu trening współdziałania instytucji samorządowych i służb mundurowych. Dziś odbyły się we Włocławku.

Najnowsze galerie

2019-11-13

Anwil Włocławek – Telenet Giants Antwerp

74 wyświetleń

2019-11-13

Święto Odzyskania Niepodległości

47 wyświetleń

2019-11-13

MPWiK inwestuje w sieć

249 wyświetleń

2019-11-13

Muzyków Wspominki 2019 - za nami

87 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. II)

106 wyświetleń

2019-11-13

Luxtorpeda zagrała w Browarze (Cz. I)

38 wyświetleń